Yusuf Bilir Haberleri

Yusuf Bilir haber, Yusuf Bilir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Bilir - 01.06.2018
Fetö'nün Polatlı Yapılanması Davasında Karar
Sanıklardan Sıtkı Taner Çiftci, Abdurrahman Cevizci, Bedrettin Demirgil, Yusuf Bilir, Ahmet Aldağ ve Yıldıray Akdoğan ise beraat etti.
Yusuf Bilir - 02.06.2015
Necip Fazıl Kısakürek Söyleşisi İzmir'de Düzenlendi
Eğitim-Bir-Sen İzmir 1 No'lu Şubesi, 'Düşünce ve Gönül Dünyamızın Mimarları' söyleşilerinin 5'nicisini gerçekleştirdi. Konak Hisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesindeki söyleşiye konuşmacı olarak katılan yazar Ali Haydar Haksal, şair, yazar ve düşünür Necip Fazıl Kısakürek'i anlattı. Haksal, Necip Fazıl Kısakürek'in yazarlık serüveninden, fikir ve duygu bakımından beslendiği kaynaklardan, yetiştiği çevreden, aydınlara bakışından ve medeniyet tasavvurundan söz ederek dinleyenlere unutulmaz bir bilgi ziyafeti çekti. Geçtiğimiz Mayıs ayından bu yana Eğitim-Bir-Sen İzmir 1 No'lu şube tarafından düzenli olarak her hafta yapılan söyleşilerde Mehmet Akif İnan, Nuri Pakdil, Sezai Karakoç, Rasim Özdenören ve son olarak Necip Fazıl Kısakürek ele alındı. Bilir: Düşünceleri bize rehber oluyor Söyleşinin selamlama konuşmasını yapan Eğitim-Bir-Sen İzmir 1 No'lu Şube Başkan Yardımcısı Yusuf Bilir, Kısakürek'in eserleri ve fikirleriyle insanlığa kılavuzluk yapan usta bir yazar olduğunu vurgulayarak, "Üstat Necip Fazıl Kısakürek'in düşünce serüveni, ortaya koyduğu fikirler ve eserler, bugün yaşadığımız sorunların çözülmesinde bizlere rehberlik ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yusuf Bilir Haberleri | Yusuf Bilir Kimdir - Haberler - Yusuf Bilir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Bilir kimdir, hayatı ve biyografisi. Katili ihbar edene 250 bin TL ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 19:41:21. #1.16#

title