Yürüteçle görüntülenen Fatma Girik'in son hali sevenlerini üzdü

Yürüteçle görüntülenen Fatma Girik'in son hali sevenlerini üzdü

22.10.2019 16:23 | Son Güncelleme: 22.10.2019 16:26

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik, hastaneden taburcu olduktan sonra yürüteçle görüntülendi. Girik'i bu halde gören vatandaşlar, yardımcı olmak için oyuncunun yanına koştu.

Yürüme güçlüğü nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden geçen hafta taburcu olan Fatma Girik, Nişantaşı'nda görüntülendi.

TEDAVİ GÖRMÜŞTÜ

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Fatma Girik, yürüme güçlüğü nedeniyle Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alınmış gördüğü fizik tedavi sonucunda yürüme güçlüğü kısmen düzlemişti. Hastaneden yaklaşık iki hafta önce taburcu olan Fatma Girik, Nişantaşın'da yürüteçle objektiflere takıldı.

"HEY GİDİ ACIMASIZ SENELER"

Yürüteçle gezintiye çıkan Yeşilçam emektarı, karşıdan karşıya geçerken yoldan iki kişinin yardımıyla kaldırıma çıktı. Bir vatandaşın kamerasına aldığı anların sosyal medyada paylaşılması üzerine, kullanıcılar "Hey gidi acımasız seneler ne güzel kadındı ne hale geldi, Allah şifa versin" yorumlarıyla üzüntülerini dile getirdiler.

Yürüteçle görüntülenen Fatma Girik'in son hali sevenlerini üzdü
Haber Yorumları (28)
FİLİZ: Çocukluğumun en güzel en mert kadını örnek aldığım mert yürekli kadın ve bende aynen Fatma Girik gibi mert yürekli hani derler ya Osmanlı kadın aynen öyle bir kadınım ne mutlu bana ki böyle güzel bir insanı örnek olarak aldım eski türk kadınlarımızın hepsi güzel iyi Allah şafi ismiyle şifa versin inşallah ?? seni çok seviyorum ?? Fatma annem
VATANDAŞ: çok geçmiş olsun işte bizim gerçeğimiz aciz olan biziz ALLAH, a döneceğiz fatma hanım keşke artık şeytanından kurtulabilsede iman etse artık ben hiç bir insanın ateşe gitmesini istemiyorum ne olur fatma abla iman et kurtul şu şeytandan ahiretini kurtar. .
GÜMÜŞ: İNSANOĞLU KİBİRLENME, GÜN OLUR ELE DÜŞERSİN! NE GÜZELLİĞİN KALIR, NE KIYMETİN, ARAYANIN BİLE OLMAZ UNUTMA DÜNYA DÖNEKTİR! ALLAHA KULLAK ET AHİRETİNİ YAŞA! ALLAH ŞİFASINI VERSİN
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title