Yurtbeyli Haberleri

Yurtbeyli haber, Yurtbeyli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yurtbeyli - 21.09.2014
Başkent'te Pazartesi 13 İlçeye Elektrik Verilmeyecek
Haymana ilçesine 10.00 - 15.00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Yenice Bucak Büyükyağcı Köyü Mahallesi Cihanşah Köyü Çeltikli Köyü Küçükyağcı Köyü serinyayla Köyü sinanlı Köyü Yurtbeyli Köyü Şehitler- Gaz sokak/sokaklarına, seymenler Su Fabrikasına enerji verilemeyecek.
Yurtbeyli - 30.08.2014
Ankara, Bartın, Çankırı, Zonguldak ve Karabük'de Elektrik Kesintisi
Ankara ili Haymana ilçesine 10: 00 - 15: 00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Yenice Bucak Büyükyağcı Köyü Mahallesi Cihanşah Köyü Yenice Bucak Çeltikli Köyü Küçükyağcı Köyü Yenice Bucak Serinyayla Köyü Sinanlı Köyü Yurtbeyli Köyü Şehitler Gaz sokak/sokaklarına enerji verilemeyecektir.
Yurtbeyli - 22.08.2014
Ankara, Çankırı, Kastamonu, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Bazı Yealere Elektrik Verilemeyecek
Ankara İli Haymana İlçesine 14: 00 - 17: 00 Saatleri Arasında Scada Altyapı Çalışması Nedeniyle Yenice Bucak Yenice Köyü Zafer Mahallesi Yenice Bucak Sığırcık Mahallesi Yenice Bucak Fatih Mahallesi Yenice Bucak Balçıkhisar Pınarbaşı Mahallesi Yenice Bucak Hisartepe Mahallesi Yenice Bucak Bahçelievler Mahallesi Yenice Bucak Bumsuz Eşref Erdem Mahallesi Yenice Bucak Cumhuriyet Mahallesi Yenice Bucak Yurtbeyli Şehitler Mahallesi Yenice Bucak Gazi Mahalles Sokak/Sokaklarına Enerji Verilemeyecektir.
Yurtbeyli - 30.06.2013
Haymana'da 2 Bin Dönüm Ekili Arazi Yandı
 Aktepe ve İncirli Köyü'ne ait yaklaşık 2 bin dönüm arazide henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Haymana, Yurtbeyli, Gölbaşı ve Orman Bakanlığı'nın itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu yangın söndürüldü.
Yurtbeyli - 25.07.2012
Ankara'da Elektrik Kesintisi
-HAYMANA: 09.00-14.00 saatleri arasında Çayraz-Dikilitaş-Karahoca-Belyayla-Kızılkoyunlu-Karasüleymanlı-Sığırcık-Çelebi-Çeltikli-Serinyayla-Sinanlı-Çihanşah-Küçükyağçı-Büyükyağçı-Bostanhöyük-Pınarbaşı-Altıpınar-Sazağası-Yukarısebil-Yeşilköy ve Yergömü Köyleri-3.Şahıs Tarımsal Sulama Müşterileri- Turkcell-Avea-Vodafone Baz İstasyonları-Seğmenler Su ve Şenbaba Yumurta Fabrikası, Bumsuz-Balçıkhisar-Yenice ve Yurtbeyli Beldeleri-3.
Yurtbeyli - 18.07.2012
Ankara'da Elektrik Kesintisi
-HAYMANA: 09.00-17.00 saatleri arasında Bumsuz- Balçıkhisar- Yenice ve Yurtbeyli Beldeleri-Karahoca- Belyayla- Kızılkoyunlu- Karasüleymanlı- Sığırcık- Çelebi- Çeltikli- Serinyayla- Sinanlı- Çihanşah- Küçükyağçı- Büyükyağçı- Bostanhöyük- Pınarbaşı- Altıpınar- Sazağası- Yukarısebil- Yeşilköy ve Yergömü Köyleri-3.
Yurtbeyli - 05.04.2012
Ankara'nın Haymana İlçesinde Kuduz Vakası
Tetkiklerin ardından, tilkinin kuduz olduğu ve çevredeki çok sayıda köpeğe de kuduz virüsü bulaştırdığı tespit edildi. Bunun üzerine, Yurtbeyli beldesi ile Büyükyağcı, Serinyayla, Boğazkaya ve Saatli köyleri karantinaya alındı.
Yurtbeyli - 15.03.2012
Haymanada Engelli Hakları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Toplantıya Çalış Belediye Başkanı Ali İhsan Özer, Bumsuz Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Balçıkhisar Belediye Başkanı Hacı Özkan, Yurtbeyli Belediye Başkanı Ömer Ercan, Kamu Kurum Müdürleri ve Sivil Toplum Örgütü Başkanlarının katıldı.
Yurtbeyli - 01.02.2012
En Fazla Nüfus Kaybı Haymana'da Yaşandı
Haymana'nın Çalış beldesi ve Bumsuz beldesinde nüfus artışı yaşanırken, Yenice, Balçıkhisar ve Yurtbeyli beldelerinde nüfus sayısında düşüş olduğu belirlendi.
Yurtbeyli - 10.10.2011
Gölbaşı'nda Kocası Tarafından Öldürülen Kadın
Öte yandan, cenazesi Haymana'ya bağlı Yurtbeyli köyünde toprağa verilen Hülya Sütçü'nün karın ve sırt bölgesinden çok sayıda bıçak darbesi aldığı bildirildi.
Yurtbeyli - 10.10.2011
Cinayet Şüphelisi Koca Tutuklandı
Cinayet şüphelisi koca Barış S., Adliye çıkışında gazetecilerin 'eşinizi neden öldürdünüz?' sorusuna "namusum için" diye cevap verdi. Öldürülen Hülya S. ise Haymana'ya bağlı Yurtbeyli'de toprağa verildi.
Yurtbeyli - 10.10.2011
Ankara'da Eşini Öldüren Koca Gözaltında (2)
Cinayet şüphelisi koca Barış Sütçü, Adliye çıkışında gazetecilerin 'eşinizi neden öldürdünüz?' sorusuna "namusum için" diye cevap verdi. Öldürülen Hülya Sütçü ise Haymana'ya bağlı Yurtbeyli'de toprağa verildi.
Yurtbeyli - 08.07.2011
Başkentte Elektrik Kesintisi
Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklama şöyle: "11 Temmuz'da Keçiören'de Karagahtepe Mahallesi Çamaltı Sokak ve civarı, Sancaktepe Mahallesi 1637 ve 1636. sokaklar ile civarına 10. 00-15. 00 saatleri arasında, Mamak'ta Tuzluçayır Mahallesi 587 ve 585 sokaklar ile civarı, Ankara Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile civarına 10. 00-15. 00 saatleri arasında, Yenimahalle'de Eskişehir Yolu Üzeri Sevenler Tavuk Çiftliği, Başkent Üniversitesi Asya Nakliyat Arkası Su Kuyuları, Başkent Su Kuyuları, Yusuf Kargın ve Asya Nakliyat ile civarına 10. 00-13. 00 saatleri arasında, Çankaya'da Kızılırmak 1425, 1443 ve 1446. caddeler ile 1433. Sokak ve civarları, İlko Sitesi 2789. Sokak ve civarına 09. 00-14. 00 saatleri arasında, Mustafa Kemal Mahallesi Barış Sitesi'ne de 09. 00-17. 00 saatleri arasında, Etimesgut'ta Aşağı Yurtçu köyü, Yukarı Yurtçu köyü, Ballıkuyumcu köyü, Karayolları Eğitim Tesisleri ve Yapracık köyü girişi ile Ballıkuyumcu köyü girişi arasında kalan 3. şahıs trafolarına 10. 00-12. 00 saatleri arasında, Bağlıca köyü Höyük mevkisi ve Bağlıca köyündeki 3. şahıs trafolarına 09. 00-13. 00 saatleri arasında, Kazan'da Atatürk Mahallesi'nin bir bölümü, TOKİ, Açkar Süt Ürünleri, Özyıldız Un Değirmeni, Yazıbeyli Mahallesi'nin bir bölümü, İğmir Mahallesi, Karalar Mahallesi, Viyap, Terasevler, Bakan Beşevler mevkisi, Seçkin Olcay, Mustafa Görgüç, Kasım Menteşe, Mensu, Hasan Afşar, Bülent Özhan, Süleyman Aksoy, Hasan Yılmaztürk, Aksoy Çiftliği, Ersal Tarım, Ahmet Delen, Kürşat Tatar, Mustafa Günhız, Mehmet Aslanoğlu, Muammer Peker ile Köytür Kümesleri ve civarlarına 09. 00-12. 00 saatleri arasında, Çubuk'ta Pursaklar ilçesi Kösrelik Kızığı, Kösrelik Kızığı Bahçeler İçi, Abadan mahalleleri ve Kamil Uyar Özel Trafosu'na 09. 00-14. 00 saatleri arasında, Gölbaşı'nda Dikilitaş, Oyaca ve İkizce köyleri, İkizce Çiftlikleri, Şenbaba Yumurtacılık, Ziraat Fakültesi, Oyaca Un Fabrikası, Oyaca T. M. O, Oyaca Jandarma Karakolu, Oyaca Sağlık Ocağı, Vodafone, Avea ve Turkcell baz istasyonları ile 3. Şahıs Tarımsal Sulama Müşterileri'ne 09. 00-12. 00 saatleri arasında, Haymana'da ise Karahoca, Kızılkoyunlu, Karasüleymanlı, Çeltikli, Sinanlı, Serinyayla, K. Yağcı, B. Yağcı, Cihanşah, Pınarbaşı, Bostanhöyük, Altıpınar, Sazağası, Çayraz, Esenbel Yukarısebil, Yergömü, Yeşilköy ve Kutluhan köyleri ile Bumsuz, Balçıkhisar, Yenice ve Yurtbeyli belediyeleri, Seğmenler Su, Bumsuz Un Fabrikası, Hay Süt, Bumsuz Petrol, Yurtbeyli, Yenice İçme Suları, Yenice Belediyesi Jandarma Karakolu ile Haymana Belediyesi İçme Suyu'na 09.
Yurtbeyli - 21.04.2011
Belediyeler, Kalkınma Ajansı'na Borçlu Çıktı
Başkent ve yöresinin kalkınması için çaba gösteren Ankara Kalkınma Ajansı'nın bütçesi beklenenin altında gerçekleşti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yurtbeyli Haberleri | Yurtbeyli Haber - Haberler - Yurtbeyli haberleri, son dakika yurtbeyli haber ve gelişmeleri burada. Haymana'da damat dehşetinde hayatını kaybedenler defnedildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 23:19:39. #1.16#

title