Yunus Can Haberleri

Yunus Can haber, Yunus Can son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yunus Can - 13.02.2021
Galibiyet serisini 3 maça çıkaran Altınordu, sonuca genç golcüleriyle gidiyor
İzmir temsilcisinde Burak ve Enis'in dışında genç futbolcular 2002 doğumlu Furkan Metin ile 2001 doğumlu Muzaffer Kocaer, Oğuzhan Akgün ve Yunus Can Esendemir'in de birer golü bulunuyor.
Yunus Can - 27.01.2021
Son dakika haberleri! Eskişehir'de silahlı saldırı olayının şüphelisi yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp ve Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Hoşnudiye Mahallesi Vural Sokak'ta Ufuk E'nin, şüpheli Yunus Can D.
Yunus Can - 07.01.2021
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe girişimi davasına devam edildi
Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesince, Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları kampüsünde görülen duruşmada, tutuksuz olarak yargılanan eski uzman çavuşlar Gökhan Gözalıcı, Yunus Can Erdişi, Osman Demirturan, Hakan Gürbüz, İlker Sel, Ali Osman Akdan, Halil Altındağ, Haydar Özkaya, Adem Akbulut, Emre Cengiz, Hüseyin Gürcü ve Samet Sarı, esasa ilişkin savunma yaptı.
Yunus Can - 25.08.2020
Son dakika haber: FETÖ'nün Kara Kuvvetleri Komutanlığı mahrem yapılanması davasında karar açıklandı
Buna göre "silahlı terör örgütüne üyelik" suçundan Kutluhan Yılmaz 15 yıl, Alpay Erdem 12 yıl, Ozan Yaren, Burhan Karabacak, Halil İbrahim Çamur 10'ar yıl, Mevlüt Avşar 9 yıl 9 ay, Emrah Yiğit, Fatih Ergun, Yavuz Özbay, Metin Yörük 9'ar yıl, Mehmet Çelik 8 yıl 9 ay, Fuat Özdilek 8 yıl 1 ay 15 gün, Basir Ekici, Ahmet Gökhan Demir, İsmail Koca, Hüseyin Erdoğan, Necip Polat, Yunus Can 7 yıl 6'şar ay, Mesut Afatoğlu, Gökhan Şenay ve Selim Gürel 6 yıl 3'er ay hapis cezasına çarptırıldı.
Yunus Can - 14.07.2020
FETÖ'nün kanlı darbe girişiminin üzerinden 4 yıl geçti (1)
Ertesi gün öğle saatlerine kadar süren olaylara vatandaşlar kahramanca direndi. Darbe planı öne çekildi Darbe girişimi günü saat 16.16'da MİT Müsteşarlığına giden Kara Havacılık Komutanlığında görevli bir subay, FETÖ üyesi askerlerin Müsteşar Hakan Fidan'ı almak üzere kuruma saldırıda bulunacağını ihbar etti. MİT yetkililerinin Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'i telefonla bilgilendirmesinin ardından MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve bir yardımcısı ayrı ayrı Genelkurmay Başkanlığına geldi. FETÖ'cüler karargahtaki hareketliliği görüp paniğe kapılarak, ertesi gün saat 03.00'te başlamasını planladıkları girişimi 15 Temmuz saat 20.30'a çekmeyi kararlaştırdı. MİT Müsteşarı Fidan'ın Genelkurmay'dan ayrıldığı dakikalarda, karargahtan yaklaşık 50 kilometre uzaklıktaki Akıncı 4. Ana Jet Üs Komutanlığında darbe hazırlıkları için toplanan 33 Özel Kuvvetler Komutanlığı (ÖKK) personeli Genelkurmay'a doğru otobüsle yola çıktı. Dönemin Genelkurmay Stratejik Daire Başkanı Tümgeneral Mehmet Dişli, saat 21.00'de makam odasına girdiği Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'a, "Komutanım operasyon başlıyor, herkesi alacağız, taburlar, tugaylar yola çıktı." sözleriyle darbeyi tebliğ etti. Girişimi desteklemeyeceğini belirterek, söylenenlere tepki gösteren Akar'ın ağzı ve burnu darbeci askerlerce kapatıldı, elleri plastik kelepçeyle bağlandı. Karargaha dönen Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, beraberindeki Kara Kuvvetleri Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan Uyar ve emir subayı Yunus Can, Akıncı Üssü'nden gelen darbeci ÖKK personelince derdest edildi.
Yunus Can - 03.07.2020
Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı darbe davasında ara karar
Semercioğlu ve Kıvrak dışında tahliyesine hükmedilen sanıklar şunlar: Ümit Yeşildere, Osman Küçük, Mehmet Yıldırım, Murat Çayan, Mesut Duman, Türkay Uçar, Furkan Kaya, Kürşat Özdemir, Mustafa Sazak, Oktay Tekinel, Yetiş Çelebi, Mehmet Bulut, Ercan Maraz, Erol Kökçü, Erdal Durmaz, Hakan Şahin, Zeki Polat, Bünyamin Dağlıalioğlu, Recep Şenay, Yunus Can Ergişi, Ali Köse, Nurhak Can, Murat Kolay, Cuma Dal ve Gökhan Gözalıcı.
Yunus Can - 22.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Mağazada görevli Yunus Can Kırımlı, hırsızların her şeyi planlayarak yaptıklarının ve soğukkanlı davrandıklarının görüldüğünü söyledi.
Yunus Can - 21.02.2020
ESENYURT'TA HIRSIZLARI, ALARM DA DURDURAMADI
Mağazada görevli Yunus Can Kırımlı, hırsızların her şeyi planlayarak yaptıklarının ve soğukkanlı davrandıklarının görüldüğünü söyledi.
Yunus Can - 25.12.2019
Kayseri'de yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu 23 kişi yaralandı
İhbar üzerine olay yerine jandarma, 112 Acil Sağlık ve AFAD ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan sürücü Kara Pınarbaşı Devlet Hastanesine, yolculardan İstemullah Melik, Sümeyye Fidan, Faik Altun, Murat Sinop ve Yunus Can Kayseri Şehir Hastanesine, Hasan Küçükakçe, Atacan Turan, Erdal Oskay Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, Halil İbrahim Yunus, Hayrullah Belin, Eray Bilgisel, Mustafa Okumuş, Hacı Ertaş, Melike Yayan, Hubri Olgün, Sema Olgün, Duran Tütün ile Refik Çelik ise Kayseri merkezindeki özel hastanelere kaldırıldı.
Yunus Can - 12.10.2019
Dha yurt bülteni - 4
İŞİMİZ İKİNCİ PLANDA' KETOB Başkanı ve turizmci Şener Gürler, "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin başlatmış olduğu Barış Pınarı Harekatı'nı Kemer otelcileri ve turizmcileri olarak destekliyoruz. Yapmış olduğumuz iş kesinlikle ikinci planda. Önce ülkemizin bekası ve güvenliği önemlidir.  Bildiğiniz gibi turizm de güvenlik üzerine tesis edilmiş bir organizasyon. Eğer bu gerçekleşmezse de turizm olmaz. Ülke güvenliği öncelikse gerisi bence teferruattır" diye konuştu.  Bölge otellerinde rezervasyonun kesilmesiyle ilgili herhangi bir sıkıntı olmadığını aktaran Gürler, "Rezervasyon akışları devam etmekte. Mevcut konaklayan misafirlerimizde de bu operasyon süresince hiçbir tedirginlile karşılaşmadık. Tabii ki onlar da biliyor güvenli bir yere geldiklerini. Önümüzdeki yıllarda bu güven hissini daha çok uyandıracağımızdan kesinlikle eminim. Devletimizin yapmış olduğu bu harekatın tamamıyla arkasındayız" dedi.  'OLUMSUZ BİR YORUM YAŞANMIYOR' Fame Grup Otelleri Koordinatör Yardımcısı ve KETOB Başkan Yardımcısı Yunus Can, Barış Pınarı Harekatını tüm Kemer turizmcileri olarak desteklediklerini belirterek, "Turizm için malum güvenlik ön planda geliyor.
Yunus Can - 16.09.2019
Balkan Tekvando Şampiyonası
Türkiye Tekvando Milli Takımı, Balkan Şampiyonası'nda 15'i altın toplam 31 madalya kazandı.
Yunus Can - 10.09.2019
Çanakkale'de 104 yıllık kayıp kumkale şehitliği bulundu
Cuma günü, Çanakkale Savaşları Enstitüsü Başkanı Doç. Dr. Murat Karataş ve AÇASAM Müdürü Dr. Barış Borlat başkanlığında, Prof. Dr. Şerif Korkmaz, Doç. Dr. Burhan Sayılır, Dr. Yusuf Acıoğlu, Atilla Can Akarcalı, Bedrettin Şimşek, Cevat İnce, Eda Karaca, Gökşen Özen, Hüseyin Arabacı, İslam Özdemir, İsmail Sabah, Ömer Arslan, Salih Şen ve Yeşim Karayar'dan oluşan 16 kişilik araştırma ekibi, Doç. Dr. Cahit Çağlar Yalçıner, Dr. Erdem Gündoğdu, Yüksek Mühendis Yunus Can Kurban'dan oluşan jeoradar ekibi ile Yatırım İnşaat Müdürü Özgür Şahin, Endüstri Mühendisi Ertan Erbaşı, İnşaat Mühendisi Engin Kömürcü'den oluşan İl Özel İdare ekibi işbirliğiyle 104 yıldır kayıp olan Kumkale Şehitliği bulundu.
Yunus Can - 10.09.2019
Dha yurt bülteni - 23
Cuma günü, Çanakkale Savaşları Enstitüsü Başkanı Doç. Dr. Murat Karataş ve AÇASAM Müdürü Dr. Barış Borlat başkanlığında, Prof. Dr. Şerif Korkmaz, Doç. Dr. Burhan Sayılır, Dr. Yusuf Acıoğlu, Atilla Can Akarcalı, Bedrettin Şimşek, Cevat İnce, Eda Karaca, Gökşen Özen, Hüseyin Arabacı, İslam Özdemir, İsmail Sabah, Ömer Arslan, Salih Şen ve Yeşim Karayar'dan oluşan 16 kişilik araştırma ekibi, Doç. Dr. Cahit Çağlar Yalçıner, Dr. Erdem Gündoğdu, Yüksek Mühendis Yunus Can Kurban'dan oluşan jeoradar ekibi ile Yatırım İnşaat Müdürü Özgür Şahin, Endüstri Mühendisi Ertan Erbaşı, İnşaat Mühendisi Engin Kömürcü'den oluşan İl Özel İdare ekibi işbirliğiyle 104 yıldır kayıp olan Kumkale Şehitliği bulundu.
Yunus Can - 30.07.2019
Engelli kuzenler, mısır satarak geçimlerini sağlıyor
TOKAT'ta işitme engelli Yunus Can Tarun (21) ve kas erimesi hastası kuzeni Yasin Dündar (22), birlikte mısır satarak geçimlerini sağlıyor.
Yunus Can - 08.04.2019
Yol Kenarında Cansız Bedeni Bulundu
SAMSUN'un Ladik ilçesinde, yol kenarında, başından tabancayla vurulmuş erkek cesedi bulundu. Polisin yaptığı incelemede, Yunus Can (36) olduğu belirlenen kişinin intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyor.
Yunus Can - 20.12.2018
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'ın Kabulü
Daha sonra Etimesgut İlçe Müftülüğünü ziyaret eden Erbaş, Etimesgut İlçe Müftüsü Yunus Can'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yunus Can Haberleri | Yunus Can Kimdir - Haberler - Yunus Can haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yunus Can kimdir, hayatı ve biyografisi. ANTALYA TURİZM ÇALIŞANININ AŞILANMASI, YURT DIŞI TANITIMDA KULLANILACAK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 16:54:07. #1.15#

title