YUNUS AKGÜL HABERLERİ

Yunus Akgül haber, Yunus Akgül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yunus Akgül

Yunus Akgül

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye
Doğum Tarihi 8.8.1965

Yunus Akgül Kimdir ?

Yunus Akgül, 8 Ağustos 1965 tarihinde Kastamonu’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Öğrenim hayatına devam ederken birçok gazete ve haber dergisinde foto muhabiri, muhabir, editör ve bölüm şefi olarak görev aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yunus Akgül - 01.07.2021
Abana'da turizm sezonu öncesi temizlik kampanyası başlatıldı
Kaymakamlık ve belediyenin de destek verdiği etkinlik kapsamında Kaymakam Tuğçe Yılmaz, Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu, Emniyet Amiri Ahmet Talha Özder, kurum müdürleri, öğretmen ve öğrenciler, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar sahil şeridi ile yeşil alanlardaki çöpleri topladı.
Yunus Akgül - 15.05.2021
Son dakika haberleri... Şehit aileleri ve gazilere Ramazan Bayramı ziyareti yapıldı
Abana Kaymakamı Tuğçe Yılmaz, Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Emel Kurudirek, şehit piyade uzman çavuş Ömer Şenel'in ilçe merkezinde ikamet eden ailesini ziyaret ederek bayramını kutladı.
Yunus Akgül - 12.05.2021
Şehit Piyade Uzman Çavuş Şenel'in kabrine ziyaret
Ramazan Bayramı öncesi şehidin ailesi ve yakınları ile Kaymakam Tuğçe Yılmaz, Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu ve Emniyet Amiri Ahmet Talha Özder, şehit Şenel'in 700.
Yunus Akgül - 08.05.2021
Abana'da bal ormanı kuruldu
Fidan dikimine Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu, Emniyet Amiri Ahmet Talha Özder, Bozkurt Oman İşletme Müdürü Mehmet Aktaş, İşletme Müdür Yardımcısı Ali Kabaoğlu, Abana Orman İşletme Şefi Aydoğan Yaman ve Mahalle Muhtarı Cafer Yeşil de katıldı.
Yunus Akgül - 30.03.2021
Abana Tarih ve Kültür Evi yeniden ziyaretçiye açıldı
Açılışa Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu, Emniyet Amiri Ahmet Talha Özder, kurum müdürleri de katıldı.
Yunus Akgül - 11.03.2021
Abana'da vatandaşlara 1500 meyve fidanı dağıtıldı
Orman İşletme Şefliğince Kaymakam Tuğçe Yılmaz, Belediye Başkanı Yunus Akgül, Emniyet Amiri Ahmet Talha Özder, Bozkurt Orman İşletme Müdürü Mehmet Aktaş, Orman İşletme Şefi Aydoğan Yaman'ın katılımıyla gerçekleştirilen fidan dağıtımında ahlat, erik, badem, ceviz, kestane ve kiraz fidanları toprakla buluşturulmak üzere vatandaşlara verildi.
Yunus Akgül - 05.03.2021
Vali Çakır Abana'da ziyaretlerde bulundu
Kaymakam Tuğçe Yılmaz, Belediye Başkanı Yunus Akgül, kurum müdürleri ve siyasi parti temsilcilerince karşılanan Çakır, daha sonra Kaymakamlık binasına geçti.
Yunus Akgül - 12.01.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Yeni 4 Eylül Hakemler: Burak Şeker, Ömer Tevifik Özkoç, Mehmet Şengül Demir Grup Sivasspor: Muammer Yıldırım, Robin Yalçın (Dk. 112 Appindangoye), Caner Osmanpaşa, Camara, Ziya Erdal, Yasin Öztekin (Dk. 56 Gradel), Hakan Arslan (Dk. 46 Fajr), Cofie, Ninga (Dk. 56 Erdoğan Yeşilyurt), Felix (Dk. 77 Kone), Kayode (Dk. 46 Yatabare) Adana Demirspor: Vedat Karakuş, Okan Alkan (Dk. 101 Tarık Çamdal), Semih Güler, Tayyip Talha Sanuç, Mehmet Uslu, Sedat Şahintürk (Dk. 46 Dibba), Gökhan İnler (Dk. 67 Hasan Kılıç), Sinan Kurt (Dk. 67 Aissati), Yunus Akgül (Dk.
Yunus Akgül - 12.01.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Yeni 4 EylülHakemler: Burak Şeker, Ömer Tevifik Özkoç, Mehmet ŞengülDemir Grup Sivasspor: Muammer Yıldırım, Robin Yalçın, Caner Osmanpaşa, Camara, Ziya Erdal, Yasin Öztekin, Hakan Arslan, Cofie, Ninga, Felix, KayodeAdana Demirspor: Vedat Karakuş, Okan Alkan, Semih Güler, Tayyip Talha...
Yunus Akgül - 11.01.2021
Abana'da kapalı halı saha çalışmaları
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Yunus Akgül, AA muhabirine, sahanın tamamlanmasıyla bölgenin spor salonu ve şehir stadyumuyla bir spor kompleksi haline dönüşeceğini söyledi.
Yunus Akgül - 23.09.2020
Kaymakam Seyhan'dan "maske" uyarısı
Seyhan, Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu, Emniyet Amiri Ahmet Özder ve denetim ekibiyle halk pazarında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetimlerde bulundu.
Yunus Akgül - 11.09.2020
Son dakika haberleri: Abana Kaymakamı Seyhan'dan "koronavirüs" uyarısı
"Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla gerçekleştirilen denetimler kapsamında Kaymakam Seyhan ve Belediye Başkanı Yunus Akgül ile ilgili ekip, ilçe merkezinde incelemelerde bulundu.
Yunus Akgül - 29.06.2020
Türkiye'nin ilk yerli sondaj gemisi "Fatih" Kastamonu açıklarında
Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçeyi selamlayan Fatih'in, kendilerini gururlandırdığını söyledi.
Yunus Akgül - 21.06.2020
Kaymakam Seyhan'dan "Babalar Günü" ziyaretleri
Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu ve Emniyet Amiri Ahmet Özder'in de yer aldığı ziyarette Kaymakam Seyhan, Babalar Günü'nü kutladı.
Yunus Akgül - 19.06.2020
Abana Belediye Başkanı Akgül'e ziyaret
Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ve Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar, Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül'ü ziyaret etti.
Yunus Akgül - 03.06.2020
Kaymakam Seyhan'dan esnaf ziyaretleri
Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu, Emniyet Amiri Ahmet Özder ve Toplum Sağlığı Merkezi hekimi Dr.
Yunus Akgül - 04.05.2020
Kastamonu'da "gönül sofraları" evlere taşınıyor
Belediye Başkanı Yunus Akgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kent meydanında kuramadıkları "gönül sofrası"nı, evlerde oluşturduklarını söyledi.
Yunus Akgül - 23.04.2020
Kaymakam ve Belediye Başkanı'ndan öğrencilere okuma ve boya kitabı hediyesi
Kaymakam Tarık Buğra Seyhan ve Belediye Başkanı Yunus Akgül, kent merkezindeki öğrencileri ve ailelerini ziyaret ederek kapıdan hediyelerini verdi.
Yunus Akgül - 06.02.2020
Kastamonu'da 2 katlı ahşap ev yandı
Abana Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ve Belediye Başkanı Yunus Akgül olay yerine gelerek çalışmaları yerinde inceledi.
Yunus Akgül - 30.01.2020
Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyetinin Gazetecilik Başarı Ödülü Yarışmasında AA'ya 11 ödül
Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyetinin (DAGC) düzenlediği "Gazetecilik Başarı Ödülü Yarışması"nda, Anadolu Ajansı (AA) Erzurum Bölge Müdürlüğünde görevli 11 muhabir ve foto muhabiri farklı dallarda ödüle layık görüldü.
Yunus Akgül - 14.01.2020
Öğrencilerden Doğu Türkistan'a destek için imza kampanyası
Atatürk İlkokulu öğrencileri Kübra Keskin ve Nazlı Ersöz tarafından başlatılan kampanyaya okul arkadaşları ve idarecilerinin yanı sıra Kaymakam Tarık Buğra Seyhan ve Belediye Başkanı Yunus Akgül ile kamu çalışanları da destek verdi.
Yunus Akgül - 08.01.2020
Abana'da altyapı çalışmaları
Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, ilçenin altyapısının yenilenmesi için proje çalışmalarına başlandığını söyledi.
Yunus Akgül - 19.12.2019
Abana'da "İlçe Halk Toplantısı" yapıldı
Toplantıya Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu, Emniyet Amir Vekili Vecihi Akgül, kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.
Yunus Akgül - 19.10.2019
Abana'da "kestane kebap" etkinliği
Etkinlikte, eğrelti otlarının yakılmasıyla geleneksel yöntemle pişirilen kestanelere de ilgi yoğun oldu. Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede bol miktarda yetişen kestanenin tanıtımı için şenlik düzenlediklerini belirtti.
Yunus Akgül - 18.09.2019
Kumdan kapanan balıkçı barınağının ağız kısmı açılıyor
Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, AA muhabirine, av sezonunda balıkçıları sıkıntıya sokan sorunun aşılması için girişimlerde bulunduklarını söyledi.
Yunus Akgül - 13.09.2019
Abana'da ceviz hasat şenliği düzenlendi
Belediye Başkanı Yunus Akgül ise ilçede son yıllarda geleneksel üretim yöntemlerin dışına çıkıldığını söyledi.
Yunus Akgül - 04.09.2019
Şehit Ömer Şenel için mevlit okutuldu
Abana ilçesinde Şehit Piyade Uzman Çavuş Ömer Şenel için mevlit okutuldu. Sahil Yeni Camisi'nde düzenlenen mevlide Şenel'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, AK Parti Abana İlçe Başkanı Murat Baş ve vatandaşlar katıldı.
Yunus Akgül - 03.08.2019
35. Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri
Bu sene yağlı direk yarışlarından 10'uncu kez galip ayrıldığını belirten Oğuz, "Çok şükür, bu sene de memleketimize gelerek deniz şenliklerimizde yarışmak nasip oldu. Daha önce de denk geldiğim her festivalde bayrağımızı almayı başarmıştım. Bu sene 10. kez bayrağı aldığım için mutluyum." diye konuştu. Yarışlarda dereceye girenlere Belediye Başkanı Yunus Akgül, Belediye Meclis Üyesi Feridun Yıldız ve davetliler tarafından ödülleri verildi.
Yunus Akgül - 02.08.2019
35. Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri
Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül de 35 yıl önce amatör bir ruh ile başlatılan Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri'nin, yine aynı ruh ve profesyonel bir anlayışla devam ettirildiğini dile getirdi.
Yunus Akgül - 27.06.2019
BAKAB'ın yeni başkanı Faruk Özlü oldu
Encümen üyeliklerine Özlü, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Köse, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve Bolu Belediye Meclis Üyesi Cevat Çatladı seçildi.
Yunus Akgül - 30.05.2019
Vali Karadeniz'den Abana'ya ziyaret
Belediye önünde Bozkurt Kaymakamı ve Abana Kaymakam Vekili Barbaros Akbulak, Belediye Başkanı Yunus Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Erdal Aksu ve Emniyet Amiri Ferhat Gül ile belediye çalışanları tarafından karşılanan Karadeniz, daha sonra Akgül'ün makamına geçti.
Yunus Akgül - 31.03.2019
Kastamonu'da Toplam 20 İlçeden Resmi Olmayan Sonuçlara Göre, Seçim Sonucu Belli Olan 4'ünde AK...
Resmi olmayan sonuçlara göre Kastamonu'da belli olan ilçelerde kazanan belediye başkanları ve partileri şöyle: Abana - Yunus Akgül - AK PartiKüre - Salih Turan - AK PartiPınarbaşı - Şenol Yaşar - AK PartiŞenpazar - Cem Çınar - AK Parti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yunus Akgül Haberleri | Yunus Akgül Kimdir - Haberler - Yunus Akgül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yunus Akgül kimdir, hayatı ve biyografisi. Abana'da turizm sezonu öncesi temizlik kampanyası başlatıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.07.2021 21:50:21. #1.13#

title