Yunak'ta Şehit Ailelerine İftar

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Yunak'ta Şehit Ailelerine İftar

Konya’nın Yunak İlçe Belediyesi iftar çadırında şehit ailelerine bir işadamı tarafından iftar verildi.

Konya'nın Yunak İlçe Belediyesi iftar çadırında şehit ailelerine bir işadamı tarafından iftar verildi.

İftar yemeğinde konuşan Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu, bugünümüzü şehitlerimize borçlu olduğumuzu belirterek, "Ramazan ayının herkese hayırlar getirmesini diliyorum. Şehitlerimiz sayesinde bugün buradayız. Onların sayesinde güven içinde yaşıyoruz. Şehitlerimizin hiçbir zaman hakkını ödeyemeyiz. Şehit olan yiğitlerimizi yetiştiren ailelere de teşekkür ediyorum. Burada bütün şehitlerimizi anarken, Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan da, konuşmasında şehitlerimize sonsuz şükran duyduklarını ifade ederek, "Bugün ilçemizdeki şehit aileleriyle birlikte iftarda buluştuk. Onlar bizlere şehitlerimizin emanetidir. Hiçbir zaman şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz. İftar çadırımızda şehit ailelerimize iftar yemeği veren hemşehrimiz Faruk Şekeroğlu'na ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerken, onları yetiştiren ailelerimize de teşekkür ediyorum. Ramazan ayının hayırlara vesile olmanı dilerim" şeklinde konuştu.

İftar yemeğinde sonra Yunak Müftüsü Yusuf Bektaş tarafından yapılan duadan sonra Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu ve Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan birlikte bir süre şehit aileleriyle sohbet etti. Yunak Belediyesi, iftar çadırında şehit ailelerine İşadamı Faruk Şekeroğlu tarafından verilen iftar yemeğine Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu, Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan'ın yanı sıra protokol üyeleriyle Şekeroğlu ailesi ve ilçe halkı katıldı. - KONYA

Yunak'ta Şehit Ailelerine İftar
Yunak'ta Şehit Ailelerine İftar

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title