YÜKSEL ÖZKAN HABERLERİ

Yüksel Özkan haber, Yüksel Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüksel Özkan

Yüksel Özkan

Doğum Tarihi ... - ...

Yüksel Özkan Kimdir ?

Prof. Dr. Yüksel Özkan Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak görev aldı. 27. dönem CHP Bursa milletvekili adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yüksel Özkan - 10.02.2021
CHP'li 17 milletvekili, "Partiden istifa edecekler" haberlerini, ortak yazılı açıklamayla yalanladı Açıklaması
Yazılı açıklamada, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Antalya Milletvekilleri Aydın Özer ve Rafet Zeybek, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Yüksel Özkan ve Erkan Aydın, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İzmir Milletvekili Mahir Polat, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın imzası yer aldı.
Yüksel Özkan - 25.10.2020
Son dakika haberi... Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Gidişatı değiştirmek elimizde" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, verilere ilişkin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı: "Bugün tespit edilen 2017 yeni hasta var. Ağır hasta sayımız ve aktif hasta sayımız artmaya devam ediyor. Bu gidişatı değiştirmek bizim elimizde. Mücadeleyi bize kazandıracak olan birbirimizin hakkına saygı duymak ve tedbirlere birlikte uymaktır." CHP'li Özkan'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Yüksel Özkan - 25.10.2020
Son Dakika | CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı
Son dakika gündem haberi... CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Yüksel Özkan - 12.09.2020
Mudanya'nın 98.gurur günü kutlandı
Mudanya'nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen resmi tören, Mudanya savunmasının simgesi Şehit Şükrü Çavuş'un İskele Meydanı'ndaki anıtına, İstiklal Madalyası'nın sunumuyla başladı. Törene; CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Yüksel Özkan, İYİ Parti Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, gaziler ve Mudanyalılar katıldı.
Yüksel Özkan - 19.05.2020
Nilüfer'de 19 Mayıs kutlandı
Nilüfer'de 19 Mayıs kutlandı BURSA - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Nilüfer'de büyük gurur ve coşku yaşandı. Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği çelenk koyma töreninde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, 101 yıl önce bugün bağımsızlık ateşini yakan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde olduklarını belirterek "Gençlik ateşi hiç sönmesin, umudun ateşi hiç sönmesin, aydınlık bir geleceğe olan inancımız da hiç bitmesin" dedi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'da başlattığı ulusal kurtuluş mücadelesinin 101. yıl dönümü, bir kez daha Türkiye'nin dört bir yanında gurur ve coşkuyla kutlandı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nilüfer'de de korona virüs salgını gölgesinde ama ve her zamanki coşkuylu kutlandı. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk koyma töreni, pandemi nedeniyle sınırlı sayıda katılımla gerçekleşti. Çelenk koyma törenine Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Bursa Milletvekilleri Prof. Dr. Lale Karabıyık ile Orhan Sarıbal, CHP Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Erkan Aydın, Yüksel Özkan, İYİ Parti Bursa Milletvekili Prof.
Yüksel Özkan - 07.02.2020
Eski Bursa Milletvekili Gençoğlu kabri başında anıldı
Gençoğlu'nun Emirsultan Mezarlığı'ndaki kabrinde törene, Gençoğlu ailesi, AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, CHP Parti Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan ve sevenleri katıldı.
Yüksel Özkan - 30.01.2020
TBMM'de İYİ Parti'nin 'coronavirüs' önergesi reddedildi
HDP grubu adına söz alan Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu da hastalığa karşı Türkiye'de gerekli tedbirlerin alınmadığını ileri sürdü. CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan ise İYİ Parti'nin bu yönde verdikleri önergeyi desteklediklerini kaydetti.
Yüksel Özkan - 30.01.2020
TBMM'de İYİ Parti'nin 'coronavirüs' önergesi reddedildi
HDP grubu adına söz alan Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu da hastalığa karşı Türkiye'de gerekli tedbirlerin alınmadığını ileri sürdü. CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan ise İYİ Parti'nin bu yönde verdikleri önergeyi desteklediklerini kaydetti.
Yüksel Özkan - 11.12.2019
CHP milletvekilleri Handke'ye Nobel Edebiyat Ödülü verilmesini kınadı
Meclis'te düzenlenen basın toplantısında, CHP Milletvekilleri adına açıklamayı okuyan Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, "Nobel Komitesi'nin, kuruluş amaçlarına ters düşerek, 2019 Nobel Edebiyat Ödülünü, Srebrenitsa katliamını kabul etmeyen, Sırp kasabı Miloseviç'e hayranlığını ifade eden, cenazesine katılan, Avusturyalı ırkçı, sözde yazar Peter Handke'ye vermesiyle büyük bir skandala imza attığını" söyledi.
Yüksel Özkan - 27.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan bir yılda elektriğe yüzde 71, doğalgaza yüzde 58 zam yapıldığını belirterek, vatandaşı düşünen bir iktidarın bunları geri çekmesi gerektiğini savundu.
Yüksel Özkan - 26.10.2019
Kuzey Makedonya'da "Balkan Türk Forumu"
Foruma Dış Yatırımlardan sorumlu Devlet Bakanı Elvin Hasan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan, Azerbaycan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Bedrettin Guliyev, Kosova Demokratik Türk Partisi Milletvekili Fikrim Damka, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Kamuran Atakan, Balkan Göçmenleri İktisadi Araştırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (BİSAV) Başkanı Yüksel Özkale, Türkiye'nin Üsküp Büyükelçiliği Misyon Şefi Yardımcısı Umut Lütfi Öztürk'ün yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Yüksel Özkan - 18.10.2019
Bulgaristan'dan Zorunlu Göçün 30'uncu Yılı Anma Programı
AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ve CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan da anma töreninde birer selamlama konuşması yaptı.
Yüksel Özkan - 24.09.2019
CHP'li vekillerden KAYSO'ya ziyaret
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılıç, Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Antalya Milletvekili Refet Zeybek, CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki heyet, Kayseri Sanayi Odası'nı (KAYSO) ziyaret etti.
Yüksel Özkan - 02.09.2019
Bursa'da adli yıl açılış töreni
Törene, Bursa Valisi Yakub Canpolat, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Süleyman Çelik, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdülkadir Şahin, BAM Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek, Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Asude Şenol, Bursa milletvekilleri Av. Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Prof. Dr. Yüksel Özkan ve Atilla Ödünç, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof.
Yüksel Özkan - 31.08.2019
Bursa'da binlerce kişi bir araya gelerek türkiye haritasını oluşturdu
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Nilüfer Belediyesi eski başkanı Mustafa Bozbey'in yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Bursa milletvekilleri Yüksel Özkan, Erkan Aydın, Nurhayat Kayışoğlu, CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, çok sayıda partili, dernekler, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinden temsilciler de  'Zafer Hepimizin' etkinliğine katılarak haritada yer aldılar.
Yüksel Özkan - 31.08.2019
Dha yurt bülteni - 26
Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Nilüfer Belediyesi eski başkanı Mustafa Bozbey'in yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Bursa milletvekilleri Yüksel Özkan, Erkan Aydın, Nurhayat Kayışoğlu, CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, çok sayıda partili, dernekler, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinden temsilciler de  'Zafer Hepimizin' etkinliğine katılarak haritada yer aldılar.
Yüksel Özkan - 30.08.2019
Büyük Zafer'in 97'nci yıl dönümü
Erdem, Türkiye'nin, her etnik kökenden ve inançtan vatanseverlerin omuz omuza savaştığı bir özgürlük mücadelesi ile kurulduğuna vurgu yaparak, şunları kaydetti: "Biz o özgürlük savaşçılarının torunları olmaktan onur duyuyoruz ve başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz. Biliyoruz ki emperyalizmin bu coğrafya üzerindeki hayalleri sona ermedi. Az önce havadan çekilen fotoğraf, o hayallere cevabımızdır. Biz Türkiye'yiz ve böyle çok güzeliz. Geçmişte olduğu gibi yine omuz omuzayız ve her şeye rağmen hala dimdik ayaktayız. Biz birlikteyken güzeliz ve hep öyle kalacağız." Etkinliğe, CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Bursa milletvekilleri Yüksel Özkan, Erkan Aydın, Nurhayat Kayışoğlu, CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, eski Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in yanı sıra çok sayıda partili, dernekler, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinden temsilciler de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yüksel Özkan Haberleri | Yüksel Özkan Kimdir - Haberler - Yüksel Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yüksel Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Muharrem İnce'nin partisine geçeceği iddia edilen 17 vekilden ortak açıklama: Alçak bir
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 12:02:55. #1.16#
title