YÜCEL ÇELİKBİLEK HABERLERİ

Yücel Çelikbilek haber, Yücel Çelikbilek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yücel Çelikbilek

Yücel Çelikbilek

Doğum Yeri Kars / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1951

Yücel Çelikbilek Kimdir ?

1951 yılında Kars’ta doğdu. 1956 yılından beri Beykoz’da oturuyor. Gümüşsuyu Fatin Hoca İlkokulu’nu, Beykoz Ortaokulu’nu, Kadıköy Ticaret Lisesi’ni, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ile Mahalli İdareler Enstitüsü’nü bitirdi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde mahalli idarelerle ilgili yüksek lisans çalışması yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yücel Çelikbilek - 21.10.2020
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'dan AA'ya ziyaret
Ziyarette, Belediye Başkanı Aydın, Kazancı'ya, kendi yazdığı "An'a Tanıklık", Beykoz Belediyesi Kültür Yayınlarının hazırladığı "Beykoz'un Kuşları ve Tabiat Alanları" ve "Anadolu Yakasının İlk Belediyesi Beykoz" kitapları ile eski Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in hayatı, eserleri ve siyasi yönüyle tanıtıldığı "Yücel Çelikbilek" adlı kitabı hediye etti.
Yücel Çelikbilek - 19.03.2020
Yücel Çelikbilek son yolculuğuna uğurlandı
Tedavi gördüğü hastanede 69 yaşında hayatını kaybeden İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, son yolculuğuna uğurlandı.
Yücel Çelikbilek - 19.03.2020
İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek vefat etti
İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, bir süredir tedavi gördüğü Koç Üniversitesi Hastanesinde 69 yaşında hayatını kaybetti.
Yücel Çelikbilek - 23.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTEN-1
-Genel ve detay 22.12.2019 - 18: 32 Haber Kodu : 191222178 ==================================== 8- CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TÜRKİYE, BU GÖÇ YÜKÜNÜ TEK BAŞINA TAŞIMAYACAKTIR  Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul, DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bombardımandan kaçan 80 binin üzerinde İdlipli kardeşimiz, ülkemiz sınırına doğru göç etmeye başladı. Şayet İdlip halkına yönelik vahşet son bulmazsa, bu sayı daha da artacaktır. Böyle bir durumda Türkiye, bu göç yükünü tek başına taşımayacaktır" dedi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlim Yayma Vakfı tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "İlim Yayma Ödülleri Töreni"ne katıldı. Dolmabahçe Sarayı'ndaki programa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan da katıldı.
Yücel Çelikbilek - 22.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, bu göç yükünü tek başına taşımayacaktır
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Bombardımandan kaçan 80 binin üzerinde İdlipli kardeşimiz, ülkemiz sınırına doğru göç etmeye başladı. Şayet İdlip halkına yönelik vahşet son bulmazsa, bu sayı daha da artacaktır. Böyle bir durumda Türkiye, bu göç yükünü tek başına taşımayacaktır" dedi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlim Yayma Vakfı tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "İlim Yayma Ödülleri Töreni"ne katıldı. Dolmabahçe Sarayı'ndaki programa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan da katıldı.
Yücel Çelikbilek - 22.12.2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TÜRKİYE, BU GÖÇ YÜKÜNÜ TEK BAŞINA TAŞIMAYACAKTIR
Kamera: Harun UYANIK / İstanbul, DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bombardımandan kaçan 80 binin üzerinde İdlipli kardeşimiz, ülkemiz sınırına doğru göç etmeye başladı. Şayet İdlip halkına yönelik vahşet son bulmazsa, bu sayı daha da artacaktır. Böyle bir durumda Türkiye, bu göç yükünü tek başına taşımayacaktır" dedi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlim Yayma Vakfı tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "İlim Yayma Ödülleri Töreni"ne katıldı. Dolmabahçe Sarayı'ndaki programa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan da katıldı.
Yücel Çelikbilek - 22.12.2019
İlim Yayma Ödül Töreni
Tören sonunda İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye takdim etti.
Yücel Çelikbilek - 17.12.2019
Beykoz Koç Ortaokulu Binası Açılış Töreni
Açılış törenine İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Koç Holding Üst Yöneticisi Levent Çakıroğlu, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, eski Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de katıldı.
Yücel Çelikbilek - 10.12.2019
İlim Yayma Ödülleri, 22 Aralık'ta sahiplerini bulacak
İlim Yayma Ödülleri'nin detaylarına ilişkin Sepetçiler Kasrı'nda düzenlenen basın toplantısına İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı Genel Müdürü Adem Yavuz, İlim Yayma Vakfı Akademik Danışma Kurulu Başkanı Doç.
Yücel Çelikbilek - 22.11.2019
Mevlüt Meryem Özer Camisi, ibadete açıldı
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da cami inşasına herkesin katkısının olduğunu belirterek, "Öğrendiğime göre Meryem annemiz dairesini satarak bu caminin temeline büyük katkı sunmuş. Allah ondan razı olsun. Katkısı olanlara teşekkür ediyoruz. Buradaki yatırımın aslan payını Beykoz Belediyemiz ve ilçe halkımız adına Yücel Çelikbilek ağabeyimiz sundular.
Yücel Çelikbilek - 21.09.2019
Yeni akademik yıl 'entelektüel sorumluluk' ile başladı
  Halkalı'daki merkez kampüsünde gerçekleştirilen açılış törenine İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Yücel Çelikbilek, üniversitenin Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Özokur, Rektör Prof.
Yücel Çelikbilek - 04.07.2019
İlim yayma ödülleri akademik tanıtım toplantısı yoğun ilgi gördü!
Türkiye'nin En Büyük Akademik Ödülü "İlim Yayma Ödülleri" için birçok rektör, akademisyen ve alanında uzman isimler bir araya geldi. Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden, 200'ün üzerinde akademisyenin katıldığı toplantıda açılış konuşması, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından yapıldı.
Yücel Çelikbilek - 03.07.2019
İlim Yayma Ödülleri Akademik Tanıtım Toplantısı
"Bilimi devreye sokmak zorundayız" İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, vakfın kurulduğu günden bu yana ilmi yayma amacıyla yurt içinde ve dışında birçok akademik çalışma gerçekleştirdiğini söyledi.
Yücel Çelikbilek - 29.06.2019
Beykoz Karlıtepe Mesire Alanı açıldı
Beykoz'un Gümüşsuyu Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Karlıtepe Mesire Alanı açıldı. Beykoz Belediyesi'nin girişimiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 220 dönümlük bir arazide kurulan mesirede 77 adet açık ve kapalı seyir terası, 2,5 km uzunluğunda yürüyüş yolu, 550 m bisiklet parkuru, piknik ve spor alanları ile 2 amfi tiyatro bulunuyor. Ailelerin piknik, spor ve eğlenceyi bir arada bulabileceği mesire yerinde ahşap kır lokantası, büfeler, seyir terasları, yağmur barınakları, piknik masaları, çeşmeler ile diğer tüm üniteler doğayla uyumlu ahşap malzemelerden inşa edildi. Alanı boydan boya geçen bin 700 metre uzunluğunda araç yolunun yapıldığı mesire yerinde ziyaretçiler için 170 araçlık otopark ve ibadethane de yer alıyor. Çocuklar için şişme oyun alanları, palyaçolar, illüzyon gösterileri, eğlenceler ve sürpriz etkinliklerin yer aldığı açılışa Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç'ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Yücel Çelikbilek - 28.04.2019
TBMM Başkanı Şentop: Bugünkü Çatışmalar, Pozisyon Alma Çatışmalarına Dönüştü
Kur'an-ı Kerim okunarak başlanan buluşmada, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek ile İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Yusuf Tülün ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektörü Sedat Murat kısa bir konuşma yaptı.
Yücel Çelikbilek - 28.04.2019
TBMM Başkanı Şentop:  Bugünkü Çatışmalar, Pozisyon Alma Çatışmalarına Dönüştü
Kur'an-ı Kerim okunarak başlanan buluşmada, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek ile İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Yusuf Tülün ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektörü Sedat Murat kısa bir konuşma yaptı.
Yücel Çelikbilek - 20.03.2019
Beykoz Stadı Açılış Töreni
Törende Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hüsnü Güreli, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın da konuşma yaptı.
Yücel Çelikbilek - 20.03.2019
Bakan Kasapoğlu, Riva'da İki Okulun Açılışını Yaptı
Açılışa, Bakan Kasapoğlu'nun yanı sıra, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Toto Teşkilatı Başkan Yardımcısı Bünyamin Bozgeyik, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Hüsnü Güreli, Eski TFF başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkan Vekilleri Nihat Özdemir, Ali Dürüst, Cengiz Zülfikaroğlu ve Genel Sekreter Kadir Kardaş, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ile Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER) Başkanı Saadet Gülbaran ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Yücel Çelikbilek - 19.03.2019
İSKİ'nin 31. Şube Müdürlüğü Hizmete Açıldı
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise işçisinden mühendisine kadar hizmet binasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "İSKİ'nin İstanbul'da inşa ettiği en eski hizmet binası, 1994 yılında Beykoz'da faaliyet göstermiştir.
Yücel Çelikbilek - 09.03.2019
Dha İstanbul - Fuat Oktay ve Binali Yıldırım İlim Yayma Vakfı'nın Genel Kurulunda Konuştu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay,"31 Mart sonrasında da yerel yönetimlerimiz ile birlikte ülkemizi çok daha ilerilere taşıyacağız"AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, "İstanbul'un, Türkiye'nin gelecek hedeflerindeki yeri çok ama çok önemli.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yücel Çelikbilek Haberleri | Yücel Çelikbilek Kimdir - Haberler - Yücel Çelikbilek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yücel Çelikbilek kimdir, hayatı ve biyografisi. Beykoz'da Yeni Kültür-Sanat Sezonu Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 13:50:06. #1.16#

title