YILMAZ YAZICIOĞLU HABERLERİ

Yılmaz Yazıcıoğlu Haberleri

Yılmaz Yazıcıoğlu haber, Yılmaz Yazıcıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yılmaz Yazıcıoğlu - 24.12.2019
ÇEKİLEN ARAÇLAR 24 SAAT KAMERA ALTINDA OLACAK
* Ceza Hukuku Uzmanı Doç. Dr. Yılmaz Yazıcıoğlu,"Eğer 'benim aracıma zarar verildi' dediğinizde yetki ancak kural dışı olduğu için devlet kendisi ispatlamak zorundadır.
Yılmaz Yazıcıoğlu - 13.7.2015
Şiddet Gören Ünlü Kadınların Davadan Vazgeçme Sebepleri
 "ÖLÜM KORKUSU CAYDIRIYOR" Psikiyatr Tanju Sürmeli: “Çiftler bu gibi durumlarda ya ölüm korkusuyla ya da karşısındakine ikinci bir şans vererek şikâyetini geri çekebiliyor. Ama bilimsel çalışmalar, ilişkilere ikinci bir şans verildiğinde şiddetin daha da arttığını gösteriyor. Korkarak ya da anlaşarak şikâyetinizi geri alsanız da karşınızdaki kişi şiddeti tekrarlıyor. Güvenlik güçlerinin tarafları barıştırdığı vakalarda da tekrarlanan şiddet çok fazla. Evlilik, aşk gibi ilişkilerde beynimizde irademiz dışında hareket eden bir bölge var. Orası bizim dışımızda ya da bizden önce karar veriyor. Bir de şiddet mağduru kadın özellikle çocuk nedeniyle göz yumabiliyor yaşadıklarına. Oysa şiddet ortamında yaşayan çocuğu daha kötü bir hayat bekler.” MOBBİNGE MARUZ KALIYORUZ" Psikolog Kerem Doksat: “Boşanma davası açtıktan sonra feragat eden ünlüler, aslında bir tür mobbinge maruz kalıyor. Konuşmalarına izin verilmiyor, hakları yeniyor, özgürce kendilerini ifade edemiyorlar. Medyada sürekli görünen bu insanlar, bir şekilde meşhur olmanın faturasını ödüyor. Büyük şöhretlerin faturası da ağır oluyor.”  "BAZEN İFTİRALAR OLABİLİYOR" Ceza Hukukçusu Yılmaz Yazıcıoğlu: “Her şeyden önce bu 3 ismin yaptıkları şikâyetin doğru olup olmadığına bakmak gerek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yılmaz Yazıcıoğlu Haberleri | Yılmaz Yazıcıoğlu Kimdir - Haberler - Yılmaz Yazıcıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yılmaz Yazıcıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Çekilen araçlar 24 saat kamera altında olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 07:02:40. #1.15#
title