YILMAZ ENSAROĞLU HABERLERİ

Yılmaz Ensaroğlu haber, Yılmaz Ensaroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yılmaz Ensaroğlu

Yılmaz Ensaroğlu

Doğum Yeri Ağrı / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959

Yılmaz Ensaroğlu Kimdir ?

1959 Ağrı doğumludur. Ensaroğlu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. Ankara Atatürk Lisesi öğrencisi iken sosyal çalışmalara katıldı, öğrenci hareketleri içerisinde yer aldı. Çeşitli vakıf ve derneklerin kuruluşunda ve yönetiminde görev aldı. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yılmaz Ensaroğlu - 06.01.2016
Başbakan Davutoğlu, Aydınlar ve Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilen toplantıya Oya Baydar, Baskın Oran, Ayşe Erzan, Nesrin Nas, Raci Bilici, Selim Ölçer, Nurcan Baysal, Mebuse Tekay, Gülseren Onanç, Ali Bayramoğlu, Kezban Hatemi, Ahmet Faruk Ünsal ile Tarık Çelenk katıldı.  Toplantıda Başbakan Davutoğlu'na, İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Başbakan Başmüşavirleri Hatem Ete, Sevinç Özcan, Yılmaz Ensaroğlu ve Muhsin Kızılkaya eşlik etti.
Yılmaz Ensaroğlu - 05.01.2016
Başbakan Davutoğlu, 9 Yeni İsmi 'Başdanışman' Olarak Görevlendirdi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 9 yeni ismi Başbakan Başdanışmanı olarak görevlendirdi. Başbakanlık yetkililerinden edinilen bilgiye göre, Başbakan Davutoğlu'nun talimatları çerçevesinde Süleyman Seyfi Öğün, İskender Pala, Muhsin Kızılkaya, Yılmaz Ensaroğlu, Mustafa Şen, Ömer Faruk Korkmaz, Necdet Subaşı, Ahmet Doğan ve Feridun Bilgin Başbakan Başdanışmanı olarak görevlendirildi.
Yılmaz Ensaroğlu - 05.01.2016
Başbakan Davutoğlu'na Yeni Başdanışmanlar
Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Davutoğlu'nun talimatıyla, Süleyman Seyfi Öğün, İskender Pala, Muhsin Kızılkaya, Yılmaz Ensaroğlu, Mustafa Şen, Ömer Faruk Korkmaz, Necdet Subaşı, Ahmet Doğan ve Feridun Bilgin, Başbakan Başdanışmanları oldu.
Yılmaz Ensaroğlu - 05.01.2016
Başbakan Davutoğlu, Başdanışmanı Olarak 9 Yeni İsmi Görevlendirdi
Başbakanlık yetkileri, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun danışmanlığını yapmak üzere 9 yeni ismin görevlendirildiğini bildirdi. Bu isimler arasında, Akademisyen Süleyman Seyfi Öğün, Yazar İskender Pala, çözüm sürecinde Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan isimlerden olan Yılmaz Ensaroğlu ve Muhsin Kızılkaya, Genar Araştırma Şirketi Genel Müdürü Mustafa Şen, İlahiyatçı Ömer Faruk Korkmaz, Alevi açılımının genel koordinatörü ve İlahiyat Profesörü Necdet Subaşı, Mavi Marmara saldırısında hayatını kaybeden Furkan Doğan'ın babası ve AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Doğan, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin yer alıyor.
Yılmaz Ensaroğlu - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli Oldu
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, geçtiğimiz dönemde Gaziantep'ten aday gösterilmişti. AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül de 25. dönemde Gaziantep'ten 2. sıradan aday gösterilmişti, AK PARTİ, 25. DÖNEMDE ŞIRNAK, AĞRI, HAKKARİ, TUNCELİ VE IĞDIR'DAN MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇIKARAMAMIŞTI 25. dönemde AK Parti'nin milletvekili çıkaramadığı iller arasında Hakkari, Iğdır, Tunceli, Şırnak, Ağrı bulunuyordu. AK Parti'nin Doğu ve Güneydoğu illeri üzerinde milletvekili adayları üzerinde titiz bir çalışma yürüttüğü biliniyor. AK Parti'nin geçtiğimiz dönem Ağrı'dan milletvekili adayı gösterdiği isimler arasında Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu, Ali Konyar bulunuyordu.
Yılmaz Ensaroğlu - 08.08.2015
Bakanlar Kurulu Kararı
Buna göre, Fatma Benli'nin istifası nedeniyle boşalan üyeliğe Gülden Sönmez, Yılmaz Ensaroğlu'nun istifasıyla boşalan yere de Salih Melek getirildi.
Yılmaz Ensaroğlu - 01.08.2015
Akil Adamlar " Silahlar Susmalı ve Mutlak Çatışmasızlık Haline Dönülmelidir"
TOPLANTIYA KATILAN İSİMLER Toplantıya 10 isim katıldı. Bu isimler şöyle: Kadir İnanır, Ali Bayramoğlu, Öztürk Türkdoğan, Tarık Çelenk, Kezban Hatemi, Oral Çalışlar, Zübeyde Teker, Vahap Coşkun, Lami Özgen ve Celalettin Can İMZA KOYANLAR Toplantıya katılmadıkları halde açıklamaya imza koyan isimler de şu şekilde: Beril Dedeoğlu, Fuat Keyman, Levent Korkut, Ahmet Faruk Ünsal, Cemal Uşşak, Emin Ekmen, Tarhan Erdem, Fehmi Koru, Abdurrahman Kurt, Yılmaz Ensaroğlu KATILIM NEDEN DÜŞÜK OLDU Yaptıkları toplantının akiller heyetinin genel bir toplantısı değil, akiller heyetinden bir grup insanın bir araya gelerek, aldıkları bir inisiyatif olarak nitelenmesi gerektiğini söyleyen Gazeteci Ali Bayramoğlu, katılımın düşük olmasının nedenini de hızlı hareket etmek olarak açıkladı.
Yılmaz Ensaroğlu - 03.06.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayı Yılmaz Ensaroğlu, Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yönetim kurulu ile kahvaltıda bir araya geldi.
Yılmaz Ensaroğlu - 30.05.2015
Seçmene Baskıya Ağrı'dan Tepki
Terör örgütü mensuplarının, belli başlı köylerde istedikleri oyları alabilmek için muhtarları tehdit ettiğini savunan Çetin, vatandaşların korku nedeniyle adli makamlara başvuramadığını kaydetti.  Çetin, "Eli öpülesi annelerimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın fotoğraflarını, broşürlerini çoraplarının yanına sıkıştırarak saklıyor. Onlara bakarak teselli buluyor. Bu şekildeki baskılar, sandığa gidildiği dönemde çok farklı sonuç çıkarır endişesi bizlerde mevcut ancak halkımız inşallah dirençli olacak, iradesini gösterecek ve sandığa kesinlikle onların baskılarına aldırmadan özgür iradesiyle gidip oyunu kullanacak. Devletimizin üzerine düşeni yapacağına inanıyoruz. Bu anlamda halkımız rahat olsun ve özgür iradesini kullansın" diye konuştu.  "Baskı politikası sistematik olarak sürüyor" AK Parti Ağrı milletvekili adayı Yılmaz Ensaroğlu ise terör örgütünün uzun bir süredir baskı politikası yürüttüğünü belirterek, seçim yaklaştıkça baskının daha da arttığını savundu.
Yılmaz Ensaroğlu - 21.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayı Abdullah Atalay ve Yılmaz Ensaroğlu, "Dostlar Buluşuyor Programı"na katıldı.
Yılmaz Ensaroğlu - 18.05.2015
Mursi Hakkındaki İdam Kararına Tepkiler
AK Parti Ağrı Milletvekili adayı Yılmaz Ensaroğlu, Abdullah Atalay, Bağımsız Ağrı Milletvekili adayı Cemal Kaya ile Ağrı Ziraat Odası Başkanı Yavuz Aydemir, Mursi hakkındaki idam kararına tepki gösterdi.
Yılmaz Ensaroğlu - 13.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu ve Halil Özyolcu, Patnos ilçesinde seçim çalışması yürüttü.
Yılmaz Ensaroğlu - 11.05.2015
Kenan Evren, Ölümüne En Az Üzülünen İnsan Oldu"
ORHAN GÜNGÖR - 12 Eylül döneminde Mamak Askeri Cezaevi'nde 18 ay yatan AK Parti Ağrı Milletvekili adayı Yılmaz Ensaroğlu, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in vefatına ilişkin, "Bize, bir ölünün arkasından hayırla konuşmak düşer. Yani örfümüz ve geleneğimiz budur.
Yılmaz Ensaroğlu - 05.05.2015
Çözüm Süreci, Seçimden Sonra İvme Kazanacak"
AK Parti Ağrı milletvekili adayı Yılmaz Ensaroğlu, "Çözüm Süreci'nin seçimden sonra ciddi bir ivme kazanacağını düşünüyorum çünkü bu süreçle ilgili birtakım kritik eşikler aşılmazsa bugüne kadar katettiğimiz yol anlamsızlaşacaktır.
Yılmaz Ensaroğlu - 04.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu ve Ali Konyar, ilçede Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Taşdemir, partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
Yılmaz Ensaroğlu - 01.05.2015
Genel Seçime Doğru
İlçe merkezindeki seçim irtibat bürosunun açılışına Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, AK Parti Ağrı İl Başkanı Abdurahman Çetin, AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu ve Ali Konyar, AK Parti Eleşkirt İlçe Başkanı Aytekin Arslan ve partililer katıldı.
Yılmaz Ensaroğlu - 01.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay ve Yılmaz Ensaroğlu seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretleri gerçekleştirdi.
Yılmaz Ensaroğlu - 30.04.2015
İnsan Hakları Kurulu'na Üye Seçilecek
İnsan Hakları Kurumu Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, kurumun karar organı İnsan Hakları Kurulu'na, Yılmaz Ensaroğlu ve Fatma Benli'nin görevden ayrılması üzerine, kanun gereği Bakanlar Kurulunca iki üye seçilecek.
Yılmaz Ensaroğlu - 26.04.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu ile AK Parti İl Başkanı Abdurahman Çetin ve partililer bir restoranda düzenlenen programda basın mensuplarıyla buluştu.
Yılmaz Ensaroğlu - 25.04.2015
Ak Parti Ağrı Milletvekilleri Adayları Öğrencilerle Buluştu
AK Parti Ağrı Milletvekili adayları, Ağrılı sporcu ve üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.Kentteki bir restoranda verilen yemeğe katılan AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Çetin, Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay ve Yılmaz Ensaroğlu, gençlerle bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.
Yılmaz Ensaroğlu - 24.04.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı Milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu ve Ali Konyar ile partililer AK Parti Patnos ilçe Başkanlığı önündeki kurulan platformda vatandaşları selamladı.
Yılmaz Ensaroğlu - 24.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Yılmaz Ensaroğlu - 22.04.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı milletvekili adayları Abdullah Atalay ve Yılmaz Ensaroğlu seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
Yılmaz Ensaroğlu - 18.04.2015
Genel Seçimlere Doğru
AK Parti Ağrı Milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu, Halil Özyolcu ve Ali Konyar, AK Parti İl Başkanlığı önünde düzenlenen aday tanıtım programına katıldı.
Yılmaz Ensaroğlu - 15.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.
Yılmaz Ensaroğlu - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
ANKARA(AA) - AK Parti'nin YSK'ya sunduğu bazı illerin milletvekili aday listesi şöyle: -ADANA 1. NECDET ÜNÜVAR 2. FATMA GÜLDEMET SARI 3. SADULLAH KISACIK 4. TALİP KÜÇÜKCAN 5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ 6. ESRA YALVAÇ 7. MEHMET CAN 8. MUSTAFA ÇALIŞKAN 9. ASUMAN TEKİN 10. KASIM PAMUK 11. MEHMET FARUK BOZKURT.
Yılmaz Ensaroğlu - 07.04.2015
AK Parti Listesi Açıklandı
AK Parti’nin aday listesi belli oldu.
Yılmaz Ensaroğlu - 12.03.2015
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Hdp'li Buldan ve Önder ile Görüştü
Akil İnsanlar Bölge Başkanları arasında, Akdeniz Bölgesi Rifat Hisarcıklıoğlu, Doğu Anadolu Bölgesi Can Paker, Ege Bölgesi Tarhan Erdem, Güneydoğu Anadolu Bölgesi Yılmaz Ensaroğlu, İçanadolu Bölgesi Ahmet Taşgetiren, Karadeniz Bölgesi Yusuf Şevki Hakyemez ile birlikte 9 isim daha yer alacak.
Yılmaz Ensaroğlu - 07.03.2015
Barış Süreci ve Birlikte Yaşam: Yüzleşme, Uzlaşma ve Helalleşme" Paneli
-"Bütün aktörler doğrudan ya da dolaylı sürece dahil edilmeli" Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) Hukuk ve İnsan Hakları Direktörü Yılmaz Ensaroğlu da her çatışmanın kendine has nitelikler taşıdığını, her çatışmada kullanılan araçların farklı olduğunu anlattı.
Yılmaz Ensaroğlu - 04.03.2015
Herkesin Elini Taşın Altına Koyması Lazım"
Korkutata, panelde  Şeyh Sinan Medresesi kurucusu Şeyh Muhammed Emin İlhan, Diyarbakır Ulucami Camii İmamı Seyda Abdulvasi Yaz, SETA Hukuk ve İnsan Hakları Direktörü Yılmaz Ensaroğlu, ARAP-Der Başkanı Şükrü Kırboğa, IMPR Başkanı Doç.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yılmaz Ensaroğlu Haberleri | Yılmaz Ensaroğlu Kimdir - Haberler - Yılmaz Ensaroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yılmaz Ensaroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Adana'da Mültecilerin Eğitime Erişimi Alt Başlıklı İnsan Hakları eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.10.2021 00:33:26. #1.16#

title