Haberler

NTSO'dan Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Yerel Haberler

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İnce ve yönetim kurulu üyeleri, yeni atanan Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek'i ziyaret etti.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Meclis Başkanı Seyit İnce ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni atanan Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek'i ziyaret etti.

NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cengiz Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Babaoğlu, Kemal Güner,Hakan Kavas ve Serhat Cantekin geçtiğimiz hafta görevine başlayan Milli eğitim müdürü Osman Şimşek'i ziyaret ederek bir süre görüştü.

Nevşehir hakkında Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek'e bilgi veren NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, Nevşehir'in nüfusa oranla eğitim konusunda Türkiye'de üst sıralarda yer aldığını belirterek, "Nevşehir Turizm şehri olmasının yanında Türkiye'nin huzurlu şehirlerinden biridir." diyerek Şimşek'e yeni görevinde başarılar diledi.

Geçtiğimiz hafta görevine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek de Hatay'dan sonra Nevşehir'de isteyerek ve bilerek göreve talip olduğunu dile getirdi. Osman Şimşek Nevşehirli işadamlarının Eğitim konusunda desteklerinin göz ardı edilmeyeceğini belirterek, bundan sonraki eğitim çalışmalarında da aynı desteğin sürmesini umut ettiğini sözlerine ekledi. - NEVŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cengiz Yıldız Osman Şimşek Kemal Güner Nevşehir Yerel Haberler

title