Haberler

Çarşamba Kitap Fuarı Cumartesi Açılıyor

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, bu yıl 2.’si düzenlenen Çarşamba Kitap Fuarı’nın 3 Mayıs Cumartesi günü açılacağını belirterek, tüm vatandaşları fuara davet etti.

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, bu yıl 2.'si düzenlenen Çarşamba Kitap Fuarı'nın 3 Mayıs Cumartesi günü açılacağını belirterek, tüm vatandaşları fuara davet etti.

Çarşamba Belediyesi Ali Fuad Başgil etkinlikleri kapsamında bu yıl 2.si düzenlenen Çarşamba Kitap Fuarı 3-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Çarşamba Kitap Fuarı Çadırı'nın Abdullahpaşa Meydanı'nda kurulduğunu kaydeden Belediye Başkanı Dündar, "2007 yılında başlattığımız Ali Fuad Başgil Kültür etkinliklerine gecen yıl Çarşamba kitap fuarını da dahil ettik. Bölgemizde büyük bir eksiklik olarak gördüğümüz yazarlarla buluşma ve kitap fuarının ikincisini düzenlemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Çarşamba'nın büyük bir değeri olan Ord. Prof. Dr. Ali Fuad Başgil adına düzenlediğimiz sempozyumlarla birlikte Çarşamba Kitap Fuarı ilçemizde açılacak üniversitenin de habercisi olmaktadır. Hali hazırda Hukuk Fakültesi ve İletişim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulları Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü'nde eğitim ve öğretim vermektedir. Sosyal Bilimler Ağırlıklı üçüncü bir fakültenin yapımı da devam etmektedir. Bölgenin kültür ve eğitimine katkı sağlamayı bir amaç olarak gören anlayışımızla geçmişteki değerlerimizi yok sayarak geleceğe emin adımlar atılamayacağının bilincindeyiz. Bu anlayışımızın bir yansıması olan bu etkinliklerimizi, yaşarken büyük bir değer olan Ali Fuad Başgil adına düzenliyoruz. 3-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında 55 yazar/Şair ve 77 yayınevi ile yapacağımız Ali Fuad Başgil Kültür Etkinlikleri Çarşamba Kitap Fuarı'nda değerli hemşehrilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarım" dedi.

"77 YAYINEVİ VE 50 YAZAR"

77 Yayınevi ve 50 yazarın katıldığı kitap fuarında Sinan Yağmur, Oktay Tiryakioğlu, Vehbi Vakakkasoğlu, Murat Menteş, Kahraman Tazeoğlu, Yavuz Bahadıroğlu, Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Mustafa Armağan, Prof. Dr. Nedime Köseoğlu, Kaan Murat Yanık, Sıddık Akbayır, Talha Uğurluel, Şükrü Erbaş, Erdal Demirkıran, Tarık Tufan, Ahmet Turgut, Senai Demirci, Sinan Akyüz, Suzan Mumcu, Mustafa Çevik, Cem Gülbent, Aydan Yalçın ve daha birçok ünlü yazar okuyucusu ile buluşacak. - SAMSUN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ali Fuad Başgil Hüseyin Dündar Yerel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Bakmadan Geçme

Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title