"Süt ve Süt Ürünleri Eğitimi Doğru Beslenme Yöntemleri" konulu seminer düzenlendi - Haberler
Haberi Paylaş

"Süt ve Süt Ürünleri Eğitimi Doğru Beslenme Yöntemleri" konulu seminer düzenlendi

AA - Hakan Can Şahin - Yerel
 - Güncelleme:
'Süt ve Süt Ürünleri Eğitimi Doğru Beslenme Yöntemleri' konulu seminer düzenlendi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim ve Kültür AŞ (KAYMEK) ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından "Süt ve Süt Ürünleri Eğitimi Doğru Beslenme Yöntemleri" konulu eğitim semineri gerçekleştirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim ve Kültür AŞ (KAYMEK) ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından "Süt ve Süt Ürünleri Eğitimi Doğru Beslenme Yöntemleri" konulu eğitim semineri gerçekleştirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Meclis Salonu'nda yapılan seminerde yaptığı konuşmada, bilinçli tüketici olmanın önemini vurguladı.

Süt ve süt ürünleri konusunda Kayseri'nin, Orta Anadolu'da ve ülke genelinde hakikaten iyi bir noktaya doğru gittiğini belirten Büyükkılıç, "Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünde genel müdürümüz ile görüşmelerimizde güzel çalışmalardan söz edildi. Hibe bağlamında yaptığımız çalışmalarda adeta Kayseri'de tarıma can suyu vererek, birlikte hareket ederek, bir bilinç oluşturma amacı içerisinde teşvik ederek yol arıyoruz." ifadesini kullandı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin de Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün tek çatı altında çalışmalar yaptığını bildirdi.

Belediyenin yerel imkanlarını kamunun gücüyle bir araya getirip, hem çalışanlara hem de kırsal mahallelerdeki vatandaşlara daha fazla gelir sağlamak amacıyla eğitimler düzenlediklerini aktaran Şahin, eğitimlerde emeği olan Büyükkılıç'a, daire başkanlarına ve KAYMEK yetkililerine teşekkür etti.

AA / Hakan Can Şahin - Yerel

Yerel Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title