Yeliz Yeşilmen'in ilk kez metroya bindiği anlar sosyal medyada alay konusu oldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Yeliz Yeşilmen'in ilk kez metroya bindiği anlar sosyal medyada alay konusu oldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Oyuncu ve şarkıcı Yeliz Yeşilmen, ilk kez metroya bindiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. "Çok korkuyorum. Yeraltı kapalı ve hızlı, elim ayağım titriyor" diyen Yeşilmen, sosyal medyada hem ilginç yorumlara maruz kaldı, hem de alay konusu oldu.

İlk kez metroya bindiği anları Instagram hesabının hikayeler bölümünden takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, sosyal medyada alay konusu oldu. Yeşilmen paylaşımında, "Çok korkuyorum. Yeraltı kapalı ve hızlı, elim ayağım titriyor" deyince sosyal medyada hem ilginç yorumlara maruz kaldı, hem de alay konusu oldu.

"ÇOK KORKUYORUM, ELİM AYAĞIM TİTRİYOR"

Adanalı iş insanı Ali Uğur Aktaş'la evliliğinden dolayı İstanbul'daki hayatından vazgeçen Yeliz Yeşilmen, önceki gün yeni şarkısı için İstanbul'a geldi. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Yeşilmen'in metrodaki paylaşımı ise hem tepki topladı hem alay konusu oldu.

Instagram'ın hikayeler kısmından bindiği metronun içinden videosunu paylaşan Yeliz Yeşilmen, ilk kez metroya bindiğini belirtti. Yeşilmen, "Çok korkuyorum. Yeraltı kapalı ve hızlı, elim ayağım titriyor" deyince ise ilginç yorumlara maruz kaldı.

Yeliz Yeşilmen'in ilk kez metroya bindiği anlar sosyal medyada alay konusu oldu

"GÖREN DE SAFARİYE GİTTİ FALAN SANACAK"

Yeliz Yeşilmen'in kısa sürede gündem olan paylaşımı, "Gören de balta girmemiş ormanlara, safariye falan gitti sanacak. Alt tarafı metroya bindin ne bu hareketler?" şeklinde yorumlar yaptı.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (54)
Atilla:Salak sen kendini ne saniyorsun metroya binenler ikinci sinifmi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
OKUMUŞ HANIM:Bir insan bu kadarmı güzel olur Yarabbimmm. Yaradan nazardan korusun İnşaalllaaaahhh. Cevap Yaz 7 2 Yayından Kaldır
0987:kimdi bu ya Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
Tüm 54 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title