Yasemin Uslu Haberleri

Yasemin Uslu haber, Yasemin Uslu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yasemin Uslu: Kadın Esnafa İnternet EğitimiYasemin Uslu 25.11.2018
Yasemin Uslu 25.11.2018
Kadın Esnafa İnternet Eğitimi
Züccaciye işiyle uğraşan Yasemin Uslu ise "İnternet üzerinden iş yerimizin ürünlerini tanıtıyorum.
Yasemin Uslu: Aydın'da Roman Bandosu KurulduYasemin Uslu 3.6.2017
Yasemin Uslu: Aydın'da Roman Bandosu KurulduYasemin Uslu 3.6.2017
Yasemin Uslu 24.1.2013
Ece'nin Cinayet Zanlısı, Adli Tıp Kurumuna Gönderildi
Olay, geçen yıl 7 Mart'ta Manavkuyu Mahallesi 274/5 sokaktaki bir apartmanda meydana geldi. Ege Üniversitesi'nde görevli hemşire Yasemin Uslu ile meşrubat firmasında makine operatörü Emin Uslu, geçen yıl eylül ayında okula başlayan 7 yaşındaki kızları Ece Uslu için, yan apartmanlarında oturan Zeliha A.
Yasemin Uslu 15.11.2012
Çocuk Katiline Linç Girişimi
Bornova Özkanlar semtinde Mart ayında yaşanan olay saat 07.00 sıralarında Doğan Güneş Sitesi'nde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde çalışan Yasemin Uslu, olay günü saat 07.
Yasemin Uslu 15.11.2012
Ece'yi Öldüren Sanığa Duruşma Sonrası Linç Girişimi
Olay, geçen Mart'ta Manavkuyu Mahallesi 274/5 Sokak'ta meydana geldi. Hemşire Yasemin Uslu ile makine operatörü Emin Uslu, geçen yıl Eylül ayında okula başlayan 7 yaşındaki kızları Ece Uslu için, yan apartmanlarında oturan Zeliha A.
Yasemin Uslu 9.9.2012
Minik Ece'yi Öldüren Sanığa, Ağırlaştırılmış Ömürboyu İstemi
Olay, 7 Mart'ta Manavkuyu Mahallesi 274/5 sokakta meydana geldi. Ege Üniversitesi'nde görevli hemşire Yasemin Uslu ile meşrubat firmasında makine operatörü Emin Uslu, geçen eylül ayında okula başlayan 7 yaşındaki kızları Ece Uslu için, yan apartmanlarında oturan Zeliha A.
Yasemin Uslu 10.4.2012
Minik Ece'den Geriye Sevgi Temalı Gösterisi Kaldı
Geçen cumartesi günü saat 10.00 sıralarında 274/5 sokakta meydana gelen olayda, Ege Üniversitesi'nde hemşire olan Yasemin Uslu, açıköğretim sınavına gideceği için 7 yaşındaki kızı Ece Uslu'yu, yan blokta oturan bakıcısı emekli öğretmen Saliha A.
Yasemin Uslu 9.4.2012
Minik Ece'nin Yakınları, Basın Açıklaması Yaptı
Açıklamada konuşan Ece'nin Amcası Tahsin Uslu, Anne Yasemin Uslu ve Baba Emin Uslu'nun halen şokun etkisinde olduklarını söyledi.
Yasemin Uslu 9.4.2012
İzmir2minik Ece'nin Ölümünde Kahreden Detay
Geçen cumartesi saat 10.00 sıralarında 2745 sokakta meydana gelen olayda, Ege Üniversitesi'nde hemşire olan Yasemin Uslu, açıköğretim sınavına gideceği için 7 yaşındaki kızı Ece Uslu'yu, yan blokta oturan bakıcısı emekli öğretmen Saliha A.
Yasemin Uslu 9.4.2012
Bakıcı Kadın, Eşinin Ece'yi Öldürdüğünü Biliyormuş
Olay, geçen cumartesi günü saat 10.00 sıralarında 274/5 Sokak'ta meydana geldi. Ege Üniversitesi'nde hemşire olan Yasemin Uslu, Açık Öğretim Fakültesi sınavına gideceği için 7 yaşındaki kızı Ece Uslu'yu, yan blokta oturan bakıcısı emekli öğretmen Saliha Ak'ın evine bıraktı.
Yasemin Uslu 8.4.2012
İzmir'de Çocuğun Bakıcısının Eşi Tarafından Boğulduğu İddiası
Manavkuyu Mahallesi 274/5 Sokak'ta oturan Yasemin Uslu'nun emekli öğretmen olan bakıcısı Saliha A'nın evine bıraktığı kızı Ece Uslu'yu boğarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Salih A, sorgulanmasının ardından adliyeye sevk edildi.
Yasemin Uslu 8.4.2012
Boğularak Öldürülen 7 Yaşındaki Ece Toprağa Verildi
İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından, yakınları tarafından teslim alınan Ece'nin cenazesi, Özkanlar'da bulunan Çolakoğlu Camii'ne getirildi. İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası küçük Ece'nin cenazesi, Yeni Bornova Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenazede, anne Yasemin Uslu ve baba Emin Uslu, yakınlarının yardımıyla güçlükle ayakta durabildi.
Yasemin Uslu 8.4.2012
Minik Ece Sonsuzluğa Uğurlandı
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde hemşire olan anne Yasemin Uslu ile bir fabrikada operatör olarak çalışan babası Emin Uslu'nun kızlarına bakması için bıraktıkları Saliha Ak'ın eşi S.
Yasemin Uslu 8.4.2012
Ailesi Tarafından Bakıcıya Bırakılan Minik Ece Boğularak Öldürüldü
Olay, dün saat 10.00 sıralarında Bornova 274/5 Sokak'ta meydana geldi. Ege Üniversitesi'nde hemşirelik yapan Yasemin Uslu ile bir meşrubat firmasında makine operatörü olarak çalışan Emin Uslu, bu yıl ilkokula başlayan 7 yaşındaki kızları Ece Uslu'ya bakması ve dersleriyle ilgilenmesi için, yan apartmanlarında oturan emekli öğretmen Saliha A.
Yasemin Uslu 8.4.2012
İzmir'de Bakıcı Vahşeti
İzmir'in Bayraklı İlçesi Özkanlar semtinde, ilköğretim okulu öğrencisi 7 yaşındaki Ece Uslu, annesinin sınavda, babasının işte bulunduğu sırada yanına verildiği bakıcısı emekli öğretmen Saliha Ak'ın eşi Salih Ak, tarafından yastıkla boğularak öldürüldü. Psikolojik tedavi gören Salih Ak'ın suçunu itiraf ettiği belirtildi.Olay, dün saat 10.00 sıralarında 2745 Sokak'ta meydana geldi. Ege Üniversitesi'nde görevli hemşire Yasemin Uslu ile meşrubat firmasında makine operatörü Emin Uslu, geçen eylül ayında okula başlayan 7 yaşındaki kızları Ece Uslu için, yan apartmanlarında oturan emekli öğretmen Saliha Ak'ı bakıcı olarak tuttu.
Yasemin Uslu 8.4.2012
İzmir'de Bakıcı Dehşeti
İzmir'in Bayraklı İlçesi Özkanlar semtinde, ilköğretim okulu öğrencisi 7 yaşındaki Ece Uslu, annesinin sınavda, babasının işte bulunduğu sırada yanına verildiği bakıcısı S.A. tarafından yastıkla boğularak öldürüldü. Psikolojik tedavi gören S.A., suçunu itiraf etti. Olay, dün saat 10:00 sıralarında 274/5 Sokak'ta meydana geldi. Ege Üniversitesi'nde görevli hemşire Yasemin Uslu ile bir meşrubat firmasında makine operatörü olarak çalışan Emin Uslu, geçen eylül ayında okula başlayan 7 yaşındaki kızları Ece Uslu için yan apartmanlarında oturan emekli öğretmen S.
Yasemin Uslu 8.4.2012
İzmir'de Bakıcı Dehşeti
İzmir'in Bayraklı ilçesi Özkanlar semtinde yedi yaşındaki Ece Uslu, bakıcısının eşi tarafından yastıkla boğularak öldürüldü. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde hemşire olan anne Yasemin Uslu ile kola fabrikasında operatör olarak çalışan baba Emin Uslu'nun kızlarına bakması için bıraktıkları Saliha Ak'ın eşi S.
Yasemin Uslu 8.4.2012
Bakıcıya Bırakılan Minik Ece Boğularak Öldürüldü
Olay, dün saat 10.00 sıralarında 274/5 Sokak'ta meydana geldi. Ege Üniversitesi'nde görevli hemşire Yasemin Uslu ile meşrubat firmasında makine operatörü Emin Uslu, geçen eylül ayında okula başlayan 7 yaşındaki kızları Ece Uslu için, yan apartmanlarında oturan emekli öğretmen Saliha Ak'ı bakıcı olarak tuttu.
Şu an buradasınız: Yasemin Uslu Haberleri | Yasemin Uslu Kimdir - Haberler - Yasemin Uslu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yasemin Uslu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadın Esnafa İnternet Eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.3.2020 01:56:31. #1.14#
title