Yaşar Çakıroğlu Haberleri

Yaşar Çakıroğlu haber, Yaşar Çakıroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Çakıroğlu - 28.04.2021
Antalya'da otomobil devrildi: 5 yaralı
Yaşar Çakıroğlu idaresindeki 15 AAJ 255 plakalı otomobil, Yavu Mahallesi'nde devrildi.
Yaşar Çakıroğlu - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Samsun'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Yaşar Çakıroğlu - 04.05.2016
Of'ta Yaş Çay Sezonu Törenle Açıldı
ÇAYKUR'un her yıl üreticilere yeni kolaylıklar sunduğunu vurgulayan Sarıalioğlu, şöyle devam etti: "Bunlardan biri de randevulu çay satma sistemi. İnşallah üreticilerimize bu tür kolaylıklar sunmaya devam edilir. Çayın satılması sırasında zaman zaman sıkıntılar yaşanıyor. Birbirimize saygılı olursak inanıyorum ki tüm sorunlar ortadan kalkacaktır." Fabrika Müdürü Yaşar Çakıroğlu ve davetlilerin katıldığı tören, üreticilerin fabrikaya getirdiği yaş çayların alımının ardından tamamlandı.
Yaşar Çakıroğlu - 07.04.2015
İhsangazi'de Ağaçlandırma Faaliyeti
Etkinliğe, İhsangazi Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Belediye Başkanı Zühtü Danacı, Kastamonu Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu katıldı.
Yaşar Çakıroğlu - 30.07.2013
"Fonksiyonel Orman Amenajman Planları" Toplantısı
Toplantıya, Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş, Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, Tosya Orman İşletme Müdürü Kamuran Aydoğan, işletme şefleri, köy muhtarları ve kooperatif başkanları katıldı.
Yaşar Çakıroğlu - 21.05.2013
Ktü Teknik Gezi Ekibi Kastamonu'ye Geldi
Sertifikasyon konusunda yapılan sunumun ardından maden izni verilen sahalar hakkında yerinde bilgi alan kafile, Kastamonu'da faaliyet gösteren lif yonga fabrikalarını gezdi. Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu ve ilgili şube müdürlerinin de katılımıyla Daday ve Çatalzeytin İşletmelerinde arazide yapılan tatbikatlarla da üretim, silvikültür ve planlama ile ilgili konularında bilgilendirildi.
Yaşar Çakıroğlu - 18.04.2013
Araç'ta Devrik Üretimleri Kontrol Edildi
Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu ile İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, devrik zararının fazla olduğu Karkalmaz, Gölcük ve Dereyayla şefliklerini gezdi.
Yaşar Çakıroğlu - 15.04.2013
Taşköprü'de Meyve Fidanları Toprakla Buluştu
Taşköprü İşletme Müdürlüğü bahçesine Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, Taşköprü İşletme Müdürü Muzaffer Büyükterzi, işletme müdür yardımcıları ve işletme şeflerinin katılımıyla ceviz, ıhlamur ve dut fidanları dikildi.
Yaşar Çakıroğlu - 15.04.2013
Kayın, İnebolu'da Masaya Yatırıldı
Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, Cide, İnebolu, Bozkurt, Çatalzeytin ve Türkeli İşletme müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda kayın satışlarında yaşanan darboğazın nedenleri ve darboğazın aşılması için alınabilecek tedbirler görüşüldü.
Yaşar Çakıroğlu - 07.04.2013
Genel Müdür Yardımcısı Temir, Kastamonu'ya Geldi
Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Bölge Müdür Yardımcıları Yaşar Çakıroğlu ve İlyas Özdemir, Şube Müdürleri ile zararın yoğun yaşandığı Araç, Taşköprü, Tosya, Hanönü, Ayancık ve Boyabat işletmelerinden müdür yardımcısı ve şeflerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Zeki Temur, "Bu bir afettir.
Yaşar Çakıroğlu - 21.03.2013
Vali Bektaş'tan Açıklama
21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu tarafından Şehit Şerife Bacı ve Atatürk Anıtına çelenk konuldu.
Yaşar Çakıroğlu - 21.03.2013
Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası
21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu tarafından Atatürk büstüne çelenk konulurken, saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı okundu.
Yaşar Çakıroğlu - 18.01.2013
Kastamonu Obm İşletme Müdürleri Toplantısı Yapıldı
Müdürlük'ten yapılan yazılı açıklamada, işletme müdürleri toplantısına, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, bölge müdür yardımcıları Bayram Koçkaya, Yaşar Çakıroğlu ve İlyas Özdemir, 15 şube müdürü, 21 işletme müdürü, işçi eğitim merkezi müdürü ve hukuk müşavirlerinin katıldığı belirtildi.
Yaşar Çakıroğlu - 14.01.2013
Kastamonu'da Kaliteli Sahalarda 2013 Kış Üretimleri Başladı
Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğünde yapılan denetimlere Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, Taşköprü Orman İşletme Müdürü Muzaffer Büyükterzi ile Taşköprü İşletmesi müdür yardımcıları ve işletme şefleri katıldı.
Yaşar Çakıroğlu - 14.01.2013
Kastamonu Orman Bölge Müdürü Şahin'den Kış Denetimi
Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü'nde yapılan denetimlere, Şahin'in yanı sıra Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, Taşköprü Orman İşletme Müdürü Muzaffer Büyükterzi ve işletme şefleri katıldı.
Yaşar Çakıroğlu - 24.12.2012
"Üniversite Gençliği ve Liderlik" Semineri
Karadeniz Teknik Üniversitesi Of Teknoloji Fakültesi'nde, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alemdar Yalçın tarafından verilen seminere, Kredi ve Yurtlar Kurumu Trabzon Bölge Müdür Yardımcısı Haydar Bayrak, Of Yurt Müdürü Hasan Yavuz, Çamlı Çay Fabrikası Müdürü Yaşar Çakıroğlu ve öğrenciler katıldı.
Yaşar Çakıroğlu - 15.12.2012
Araç'ta Yanan 33 Hektarlık Alan Yeşillendirildi
Orman Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Ağaçlandırma sahasında düzenlenen törene, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Araç Kaymakamı Fatih Görmüş, Araç Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu, Araç İlçe Emniyet Müdürü Murat Üstündağ, Araç Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Kadir Arslan, Araç İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Şık, Araç Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Korhan Enez, Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, şube ve işletme müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
Yaşar Çakıroğlu - 12.12.2012
Fsc Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Ilgaz'daki bir otelde düzenlenen FSC çalışmaları değerlendirme toplantısına, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Müdür yardımcıları Bayram Koçkaya ve Yaşar Çakıroğlu, Kastamonu Orman Fakültesin'den Doç.
Yaşar Çakıroğlu - 05.11.2012
Köyleri "Ceviz Ormanları" Kalkındıracak
-Orman Bölge Müdürü Ali Şahin Yardımcıları Bayram Koçkaya, Yaşar Çakıroğlu ve Karadere Orman İşletme Müdürü Engin Keleş ile merkez ilçeye bağlı Ballık Köyü'nde vatandaşlara ceviz ormanları hakkında bilgi veren Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Kastamonu ikliminde yetişen cevizlerin belirlemek için Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nün desteğiyle özel bir çalışma yapacaklarını söyledi.
Yaşar Çakıroğlu - 23.10.2012
İnebolu Orman İşletme Müdürü Osman İkinci'ye Veda
Heyamola Restoran'da düzenlenen törene, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Orman Bölge Müdür Yardımcıları Yaşar Çakıroğlu ve Bayram Koçkaya, Prof.
Yaşar Çakıroğlu - 08.06.2012
Kastamonu'da Orman Bölge Müdürlüğü Yangın Sezonunu Açtı
Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Bölge Müdür Yardımcıları Bayram Koçkaya, İlyas Özdemir ve Yaşar Çakıroğlu, şube müdürleri, işletme müdürleri, işletme şefleri, işçiler ve diğer personelin katılımıyla gerçekleşen törende yangın işçileri tarafından kazasız ve belasız bir yangın sezonu için tekbirlerle kurban kesildi, dualar edildi.
Yaşar Çakıroğlu - 15.05.2012
Karadere'de İlk Aralama Bakımı İncelendi
Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Bölge Müdür Yardımcıları Bayram Koçkaya, Yaşar Çakıroğlu ile İşletme Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, Silvikültür Şube Müdürü Yusuf Baş, Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Şube Müdürü Rüknettin Tekdemir ve Karadere İşletme Müdürü Engin Keleş tarafından Kadıdağı Şefliği 25-26 nolu bölmelerde yapılan ilk aralama bakımı ve bu bölmelerdeki genç meşçere dikili satışı yerinde incelendi.
Yaşar Çakıroğlu - 06.05.2012
Kastamonu Şeflerine Genç Meşcere Bakımı ve Dikili Satış Tatbikatı Yapıldı
Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Orman İşletme Müdürlüklerinin müdür yardımcıları ve işletme şeflerine yönelik düzenlenen tatbikata Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, Silvikültür Şube Müdürü Yusuf Baş, Karadere İşletme Müdürü Engin Keleş, işletme müdür yardımcıları, işletme şefleri ile İşletme Pazarlama ve Silvikültür Şube Müdürlükleri teknik elemanları katıldı.
Yaşar Çakıroğlu - 09.04.2012
Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, Kastamonu'ya Geldi
Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, Silvikültür Şube Müdürü Yusuf Baş, Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Şube Müdürü Rüknettin Tekdemir, Karadere Orman İşletme Müdürü Engin Keleş ile Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü teknik elemanları ve Karadere Orman İşletme Müdürlüğü şeflerinin katılımı ile Karadere Orman İşletme Müdürlüğü Kadıdağı Orman İşletme Şefliğinde 2011 yılında yapılan uygulamalar incelendikten sonra örnek deneme alanları alındı.
Yaşar Çakıroğlu - 09.04.2012
Kastamonu'da İşletmelere Fsc Eğitimi ve Eylem Planı Yapıldı
Eğitime Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Başkan, Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, Kastamonu OBM İşletme Pazarlama Şube Müdürü Adem Genç, Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Halim Bilgin, Halkla İlişkiler ve Dış İlişkiler Şube Müdürü İsmail Çetin, Zonguldak-Yenice İşletme Müdürü Kemal Avşaroğlu, Kastamonu-Araç İşletme Müdürü Muzaffer Büyükterzi, Ayancık İşletme Müdürü Hakan Çakır, Daday İşletme Müdürü Bahri Durmaz, Taşköprü İşletme Müdürü İbrahim Besi, Tosya İşletme Müdürü Cengiz Dik, işletme müdür yardımcıları ve işletme şefleri katıldılar.
Yaşar Çakıroğlu - 03.03.2012
Taşköprü'de "Dış Etmenlerden Ormanı Koruma" Semineri
Seminere, Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, Orman Zararları Şube Müdürü Muharrem Uçukoğlu da katıldı.
Yaşar Çakıroğlu - 14.02.2012
Vali Bektaş'tan Orman Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret
Ziyarette, Bölge Müdür Yardımcıları Bayram Koçkaya ve Yaşar Çakıroğlu da hazır bulundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Çakıroğlu Haberleri | Yaşar Çakıroğlu Kimdir - Haberler - Yaşar Çakıroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Çakıroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya'da otomobil devrildi: 5 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 11:18:14. #1.15#

title