Haberler

AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanı Görevi Devrediyor

Görevi boyunca 3 genel başkan gören ve 3 seçim atlatan AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, 10 Şubat günü yapılacak 5’inci Olağan İl Gençlik Kolları Kongresinde görevi devrediyor.

Görevi boyunca 3 genel başkan gören ve 3 seçim atlatan AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, 10 Şubat günü yapılacak 5'inci Olağan İl Gençlik Kolları Kongresinde görevi devrediyor.

7 Şubat 2015 günün Bilecik'te düzenlenen AK Parti 4'inci Olağan İl Gençlik Kolları Kongresiyle göreve gelen AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, yaş haddinden dolayı görevi Onur Şeker'e devredecek. Göreve başladığında AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan'ın Ahmet Davutoğlu ile 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerini başarıyla atlattığını anlatan Yılmaz, bu süre zarfında gençlik kollarında başarılı projeleri hayata geçirdikleri söyledi. Ardından Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan olduğunu hatırlatan Yılmaz, "Bu süre zarfında da gençlik faaliyetlerini sürdürmeye devam ettik. 16 Nisan'da yapılan Referandumda ev ev kapı,kapı dolaşarak gençlerin oylarına talip olduk ve yeni Anayasayı anlattık. Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar AK Parti Genel Başkanlığı göreve gelmesiyle birlikte 3 senelik görev süreci boyunca 3 ayrı genel başkanla çalışmış oldum. Bu süre zarfından birbirinden başarılı 3 seçim atlattık. Bu seçimlerde gençlik kolları olarak başarılı işlere imza attı. Ak Parti Bilecik İl Teşkilatında herkesin sevgisini kazanarak taraflı tarafsız herkesin saygısını kazandık. Basın ziyaretleri, ev ziyaretleri ve birçok etkinliğe imza atmamızın ardından 20 Ocak 2018 günü Başbakanımız Binali Yıldırım'ın katılımıyla yapılan AK Parti 6. Olağan Bilecik İl Kongresinde ana kademeye seçildik. Ben göreve geldiğimde il başkanımız Avukat Kadir Bayrak idi. Şimdi il başkanımız olan Fikret Karabıyık ile görev süresince başarılı, uyumlu bir şekilde çalışmalara devam ettik. Şimdi yaş haddinden dolayı 10 Şubat günü yapılacak 5'inci Olağan İl Gençlik Kolları Kongresinde görevi Onur Şeker kardeşimize devredeceğim. Biz il yönetiminde görevimize devam ederken, Onu Şeker kardeşimize de destek olmayı unutmayacağız" dedi. - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Servet Yılmaz Onur Şeker Ak Parti Bilecik Yaşam Haberler

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Esed'den 'normalleşme' yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Esed'den "normalleşme" yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

İran'dan Gebze'ye giden alüminyum yüklü tırdan 23 düzensiz göçmen çıktı

İran'dan Gebze'ye giden alüminyum yüklü tırdan 23 düzensiz göçmen çıktı

Dönemin İçişleri Bakanı Efkan Ala: 'Gerekirse TRT binasını yıkın' diye talimat verdim

Dönemin İçişleri Bakanı Efkan Ala: "Gerekirse TRT binasını yıkın" diye talimat verdim

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title