Yakup Ergincan Haberleri

Yakup Ergincan haber, Yakup Ergincan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yakup Ergincan - 10.6.2016
Elektronik Genel Kurul Sistemi Nijerya'da İlk Kez Kullanıldı
Konuya ilişkin görüşlerine yer verilen MKK Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Ergincan, "MKK yazılım ve sistemlerinin her kıtada en az bir ülke sermaye piyasasında kullanılması vizyonumuz çerçevesinde yürüttüğümüz çalışmalar içerisinde yer alan e-GKS, Kenya ve Nijerya'da başarılı bir şekilde uygulandı.
Yakup Ergincan - 21.3.2016
E-Veri" Projesine "En İyi Araştırma Veri Tabanı" Ödülü
MKK Genel Müdürü Doç. Dr. Yakup Ergincan, "e-VERİ: Sermaye Piyasaları Veri Bankası" hizmetinin bankacılık ve finans alanında uluslararası çalışmalara imza atan Global Banking and Finance dergisi tarafından 2016 yılının Türkiye'deki "En İyi Araştırma Veri Tabanı" ödülüne layık görülmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Yakup Ergincan - 14.1.2016
9. Kurumsal Yönetim Zirvesi
"Dünyada Türkiye'nin elektronik genel kurul sistemi örnek gösteriliyor" Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Yakup Ergincan da MKK'nın görev ve yetkilerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Yakup Ergincan - 22.12.2015
Merkezi Kayıt Kuruluşu Afrika'ya Teknoloji İhraç Ediyor
  "Hedefimiz sadece e-GKS'yi değil, tüm yazılımlarımızı yurt dışına ihraç etmek"   MKK Genel Müdürü Yakup Ergincan ise e-GKS'nin 18 ülkede pazarlanması, satışı ve satış sonrası sunulacak hizmetler konusunda geçen yıl NASDAQ OMX ile anlaşma yaptıklarını hatırlattı.
Yakup Ergincan - 30.12.2014
Dokuz Hisse Senedinde Kaydileştirmede Son Gün Yarın
AA muhabirine konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) Genel Müdürü Doç. Dr. Yakup Ergincan, Sermaye Piyasası Kanunu'nun 13.
Yakup Ergincan - 7.10.2014
İTO Başkanı Çağlar, Aa Finans Masası'na Konuk Olacak
  -  AA Finans Masası'na daha önce konuk olanlar   AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu yeni platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası, daha önceki toplantılarında; Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, TCMB Başkanı Erdem Başçı, BDDK Başkanı Mukim Öztekin, SPK eski Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Turhan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Altın Borsası eski Başkan Vekili Osman Saraç, THY Yönetim Kurulu Başkanı Temel Kotil, Türkiye Katılım Bankaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk Uyan, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Yönetim Kurulu eski Başkanı Işık Gökkaya ve Merkezi Kayıt Kuruluşu Genel Müdürü Yakup Ergincan'ı konuk etmişti.
Yakup Ergincan - 26.9.2014
E-Gks, Dünyanın Birçok Ülkesinde Model Alındı"
MKK Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Ergincan ise bu tarz uluslararası işbirliği anlaşmalarının ve ürettikleri finansal yazılımların yurt dışına satışının, İstanbul'un "Uluslararası Finans Merkezi" hedefine ulaşmada doğru yolda olduklarını göstermesi açısından oldukça anlamlı olduğunu belirtti.
Yakup Ergincan - 17.6.2014
İş Dünyasının Önde Gelen İsimlerini Bir Araya Getirdi
SWIFT İş Dünyası Forumu'nun Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Asbaşkanı Christian Sarafidis'in başkanlık ettiği ilk panelinde, Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yakup Ergincan, Sabancı Üniversitesi Finans Profesörü Özgür Demirtaş, SWIFT Pazarlama Kurulu Başkanı Javier Pérez-Tasso konuşmacı olarak yer aldı ve Küresel Sahnede Türkiye'nin Rolü konusunu tartıştılar.
Yakup Ergincan - 24.3.2014
Yapı Kredi Başekonomisti Cevdet Akçay Aa Finans Masası'na Konuk Olacak
  -  AA Finans Masası'na daha önce konuk olanlar   AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu yeni platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası, daha önceki toplantılarında; Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, TCMB Başkanı Erdem Başçı, BDDK Başkanı Mukim Öztekin, SPK eski Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Turhan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Altın Borsası eski Başkan Vekili Osman Saraç, THY Yönetim Kurulu Başkanı Temel Kotil, Türkiye Katılım Bankaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk Uyan, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Yönetim Kurulu eski Başkanı Işık Gökkaya ve Merkezi Kayıt Kuruluşu Genel Müdürü Yakup Ergincan'ı konuk etmişti.
Yakup Ergincan - 3.10.2013
Şirketler İçin Bilgi Toplumu Hizmetleri Zorunluluğu Başladı
MKK Genel Müdürü Ergincan: “Şirketlerin internet sitelerinin belli bir bölümünü bilgi toplumu hizmetlerine ayırması zorunluluğu başladı”
Yakup Ergincan - 25.9.2013
Şirketlerin İnternet Sitelerini Düzenlemeleri İçin Son 5 Gün
MKK Genel Müdürü Ergincan: “Şirketlerin internet sitelerinin belli bir bölümünü bilgi toplumu hizmetlerine ayırması için son 5 gün...”
Yakup Ergincan - 1.9.2013
Avea Üst Yöneticisi Akdemir, Aa Finans Masası'na Konuk Olacak
  -  AA Finans Masası'na daha önce konuk olanlar   AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu yeni platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası, daha önceki toplantılarında; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, TCMB Başkanı Erdem Başçı, BDDK Başkanı Mukim Öztekin, SPK eski Başkanı Vedat Akgiray, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Turhan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, İAB Başkanı Osman Saraç, THY Genel Müdürü Temel Kotil, Türkiye Katılım Bankaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk Uyan, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Yönetim Kurulu eski Başkanı Işık Gökkaya ve Merkezi Kayıt Kuruluşu Genel Müdürü Yakup Ergincan'ı konuk etmişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yakup Ergincan Haberleri | Yakup Ergincan Kimdir - Haberler - Yakup Ergincan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yakup Ergincan kimdir, hayatı ve biyografisi. Elektronik Genel Kurul Sistemi Nijerya'da İlk Kez Kullanıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 19:26:06. #1.14#
title