YAĞMUR KIYAMET ÇİÇEĞİ HABERLERİ

Yağmur Kıyamet Çiçeği Haberleri

Yağmur Kıyamet Çiçeği haber, Yağmur Kıyamet Çiçeği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yağmur Kıyamet Çiçeği 3.8.2020
03 Ağustos 2020 Show Yayın Akışı
03 Ağustos 2020 Pazartesi günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?
Yağmur Kıyamet Çiçeği: 02 Ağustos 2020 Show Yayın AkışıYağmur Kıyamet Çiçeği 2.8.2020
Yağmur Kıyamet Çiçeği: 19 Nisan 2020 Show Yayın AkışıYağmur Kıyamet Çiçeği 19.4.2020
Yağmur Kıyamet Çiçeği: 18 Nisan 2020 Show Yayın AkışıYağmur Kıyamet Çiçeği 18.4.2020
Yağmur Kıyamet Çiçeği: 17 Nisan 2020 Show Yayın AkışıYağmur Kıyamet Çiçeği 17.4.2020
Yağmur Kıyamet Çiçeği: 20. Sadri Alışık Ödülleri Sahiplerini BulduYağmur Kıyamet Çiçeği 5.5.2015
Yağmur Kıyamet Çiçeği: 20. Sadri Alışık Ödülleri Sahiplerini Buldu -1Yağmur Kıyamet Çiçeği 5.5.2015
Yağmur Kıyamet Çiçeği 5.5.2015
Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri"
Bu yıl 20'ncisi düzenlenen "Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri" sahiplerini buldu.  Beşiktaş'taki Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ödül töreninde, jüri başkanlığını Zuhal Olcay'ın yaptığı sinema ödüllerinde, müzikal ya da komedi dalında, "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü "Deliha" ile Gupse Özay'a, "En Başarılı Erkek Oyuncu" ödülü ise "İçimdeki Ses" filmiyle Engin Günaydın'a verildi.  Aynı kategoride, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülünün sahibi Füsun Demirel olurken, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülünün sahibi ise Çağlar Çorumlu oldu.  Dram dalında "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülünü "Gece"  filmiyle Nurgül Yeşilçay, "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülünü "İtirazım Var" ile Serkan Keskin kazandı.  Dram kategorisinde "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülüne Vildan Atasever, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülüne ise Settar Tanrıöğen layık görüldü.  Ödül vermek için sahneye davet edilen yönetmen Safa Önal, sahneye gelirken dengesini kaybederek yere düştü. Yerden kaldırılan Önal, seyircilerin alkışları arasında sahneye çıktı. Konuşmasında, geçirdiği bir kaza sonucu 4 aydır sıkıntı yaşadığını anlatan Önal, "Beni onurlandırdınız. Benim bir ayıbımı örttünüz" dedi.  Tiyatro kategorisinin kazananları Tiyatro ödüllerinde, "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü Melisa Sözen'e, "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncu" ödülü Rıza Kocaoğlu'na, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü Aslı Yılmaz'a, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülü ise Ushan Çakır'a verildi.  Komedi, müzikli oyun ya da müzikal dalında "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü Ayça Koyunoğlu'nun, "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülü Levent Üzümcü'nün, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü Selen Uçer'in, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülü ise Arda Aydın'ın oldu.  Özel Ödüller  Gecede "Ayhan Işık Özel Ödülü"ne "Çalsın Sazlar" ve "Yağmur Kıyamet Çiçeği" filmleriyle oyuncu Engin Hepileri layık görüldü.
Yağmur Kıyamet Çiçeği 29.4.2015
Türk Sineması'nın Kadınları Kapışacak!
Bilindiği gibi Sadri Alışık Ödülleri Sinema Seçici Kurulu Başkanı Erden Kıral, bu sene yönettiği 'Gece' adlı filmde rol alan oyuncuların değerlendirme dışı kalmaması adına sadece bu yıla mahsus olarak başkanlık görevinden çekildiğini daha önce açıklamıştı. Bu sene Sadri Alışık Ödülleri Sinema Seçici Kurulu Başkanlığı görevini Zuhal Olcay üstlendi. Kerem Alışık ise 'Ödüle aday olmanın da en az ödül almak kadar önemli, verilen emeğin ve çabanın iltifatlandırılarak dikkatlerden kaçmadığının gösterilmesi biz oyuncular için çok kıymetli. Aday olan tüm meslektaşlarımı tebrik ediyorum' dedi. 20.SADRİ ALIŞIK TİYATRO VE SİNEMA OYUNCU ÖDÜLLERİ ADAYLARI 2014-2015 SADRİ ALIŞIK SİNEMA ÖDÜLLERİ ADAYLARI: SİNEMA SEÇİCİ KURUL: ZUHAL OLCAY (Jüri Başkanı), Burak Göral,,Prof. Dr.Bülent Vardar , Fehmi Yaşar, Mehmet Aslantuğ, Vecdi Sayar KOMEDİ YA DA MÜZİKAL YARDIMCI ROLDE YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU ADAYLARI Füsun Demirel/ İçimdeki Ses Tülin Özen/ Pek Yakında Zerrin Tekindor/ Pek Yakında YARDIMCI ROLDE YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU ADAYLARI Cezmi Baskın/ Hadi İnşallah Çağlar Çorumlu/ Pek Yakında Zafer Algöz/ Pek Yakında YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU ADAYLARI Büşra Pekin/ Hadi İnşallah Gupse Özay/ Deliha Leyla Lydia Tuğutlu/ İçimdeki Ses YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU ADAYLARI Cem Yılmaz/ Pek Yakında Engin Günaydın/ İçimdeki Ses Şevket Çoruh/ İnşaat 2 DRAM YARDIMCI ROLDE YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU ADAYLARI Işıl Yücesoy/ Unutursam Fısılda Lale Başar/ Köksüz Vildan Atasever/ Gece YARDIMCI ROLDE YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU ADAYLARI Ahmet Rıfat Şungar/ Soğuk İlyas Salman/ Gece Settar Tanrıöğen/ Nergis Hanım YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU ADAYLARI Ahu Türkpençe/ Köksüz Farah Zeynep Abdullah/ Unutursam Fısılda Nurgül Yeşilçay/ Gece YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU ADAYLARI Erdal Beşikçioğlu/ Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku Mert Fırat/ Gece Serkan Keskin/ İtirazım Var ÖZEL ÖDÜLLER AYHAN IŞIK ÖZEL ÖDÜLÜ Engin Hepileri/ Çalsın Sazlar/ Yağmur Kıyamet Çiçeği EKREM BORA UMUT VEREN OYUNCU ÖDÜLÜ Albina Özden/ Mavi Dalga Ayris Alptekin/ Mavi Dalga Begüm Akkaya/ Mavi Dalga Nazlı Bulum/ Mavi Dalga Doğan İzci / Sivas 20.
Yağmur Kıyamet Çiçeği 20.4.2015
Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri"
Komedi, müzikli oyun ya da müzikal dalında "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" adaylığına Ayça Koyunoğlu, Gökçe Bahadır ve Özge Borak, "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" adaylığına Alican Yücesoy, Bekir Aksoy ve Levent Üzümcü seçildi.  "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülüne Aylin Kontente, Eylül Soğukçay ve Selen Uçer, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülüne Arda Aydın, Onur Buldu ve Mustafa Dinç aday gösterildi.  Özel Ödüller  "Ayhan Işık Özel Ödülü"ne "Çalsın Sazlar" ve "Yağmur Kıyamet Çiçeği" filmleriyle Engin Hepileri, "Ekrem Bora Umut Veren Oyuncu Ödülü"ne "Mavi Dalga" filmi oyuncuları Albina Özden, Ayris Alptekin, Begüm Akkaya ve Nazlı Bulum ve "Sivas" filmindeki rolüyle Doğan İzci layık görüldü.
Yağmur Kıyamet Çiçeği: Bu Hafta 8 Film Vizyona GirecekYağmur Kıyamet Çiçeği 11.12.2014
Şu an buradasınız: Yağmur Kıyamet Çiçeği Haberleri | Yağmur Kıyamet Çiçeği Haber - Haberler - Yağmur Kıyamet Çiçeği haberleri, son dakika yağmur kıyamet çiçeği haber ve gelişmeleri burada. 03 Ağustos 2020 Show Yayın Akışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.8.2020 01:47:17. #1.15#
title