VURAL KAVUNCU HABERLERİ

Vural Kavuncu haber, Vural Kavuncu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vural Kavuncu

Vural Kavuncu

Doğum Yeri Kütahya / Türkiye
Doğum Tarihi 8.3.1966

Vural Kavuncu Kimdir ?

Vural Kavuncu (d. 8 Mart 1966, Tavşanlı, Kütahya), Türk siyasetçi. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. Aynı fakültede Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimini tamamladı. Fırat Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı kurucu öğretim üyeliği yapmıştır. 1995'te yardımcı doçent, 1998'de doçent oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Vural Kavuncu - Dün
"Deneysel İskemi Reperfüzyon Modelleri Kursu" Üniversitemiz Ev Sahipliğinde Başladı
Üniversitemiz ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) ile Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneğinin (TARD) iş birliğiyle düzenlenen "Deneysel İskemi Reperfüzyon Modelleri Kursu" yapıldı. KSBÜ Fizyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayşegül Küçük'ün editörlüğünü yaptığı "Deneysel İskemi Reperfüzyon Modelleri" kitabının pratik kısmını oluşturan kurs, Üniversitemiz Yaşam Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezinde başladı. İki gün süren kursun açılışına Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız ve KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, öğretim üyeleri, konuklar ve kursiyerler katıldı.
Vural Kavuncu - 10.08.2021
Vali Ali Çelik, KÜSAD ve KÜTSO iş birliğinde düzenlenen resim sergisinin açılışına katıldı
KÜSAD üyesi 34 sanatçının 86 eserinin yer aldığı serginin açılışına; Kütahya Valisi Ali Çelik, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Necati Gündüz, Belediye Başkan Vekili İlyas Bahar, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Vali Yardımcısı Dr.
Vural Kavuncu - 27.07.2021
Vali Ali Çelik, 3'ü Bir Arada Kitap Kahve'nin açılışına katıldı
Açılışa; Kütahya Valisi Ali Çelik, AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel ile Ceyda Çetin Erenler, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Daire Başkanı Mehmet Bulut, KİHMED ve GRTC Başkanı Mustafa Önsay, STK Temsilcileri, bazı daire müdürleri, hayırsever iş insanları ile davetliler katıldı.
Vural Kavuncu - 05.07.2021
Şehit Polis Memuru Memleketine Uğurlandı
Törene; Kütahya Valisi Ali Çelik ile birlikte AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel ile Ceyda Çetin Erenler, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, şehidin ailesi ve emniyet mensupları katıldı.
Vural Kavuncu - 07.06.2021
Vali Ali Çelik, Kendin Yap Atölyelerinin Açılış Törenine Katıldı
Tasarımcı, girişimci ve üretken nesillerin yetiştirileceği "Kendin Yap Atölyeleri" İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında törenle hizmete girdi. Zafer Kalkınma Ajansının (ZAFER) Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı (YENEP) kapsamında kurulan atölyelerin açılış törenine Kütahya Valisi Ali Çelik, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Kütahya Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, DPÜ Rektörü Prof.
Vural Kavuncu - 20.05.2021
Rektör Karabulut, 2. Uluslararası Palyatif Bakım Kongresi'ne katıldı
750 ön kayıt ve 75 bildiri ile yoğun bir katılım olan kongre programının açılış oturumuna, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Op. Dr. Orhan Koç, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Yüksek ihtisas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Paç, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof.
Vural Kavuncu - 10.04.2021
Kütahya'da beynini besleyen ana damarı tıkanan kadın anjiyo yapılarak sağlığına kavuştu
KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu da başarılı operasyon gerçekleştiren ekibe teşekkür etti.
Vural Kavuncu - 03.04.2021
Kütahya'da bir hastanın kalbinin içindeki kitle organ durdurulmadan çıkarıldı
Hastanın hızlı şekilde sağlığına kavuştuğunu belirten Çekirdekçi, şunları kaydetti: "Hastamız yüksek ateş ve halsizlik şikayetleriyle başvurdu. Yapılan incelemeler sonucunda kirli kanın toplandığı kalbinin sağ kulakçığında yaklaşık 3 santimetre boyutuna kalbin kasılması ile hareket eden, kopması halinde ani ölüme neden olacağı bilinen bir kitle saptandı. Hastamızı acil şartlarda ameliyata aldık. Hastamız 1,5 yıl önce kalbindeki doğumsal delik nedeniyle açık kalp ameliyatı olmuştu. Geçirilmiş kalp ameliyatına bağlı yapışıklıklar nedeniyle, kalbe sağ göğüs boşluğundan ulaşmanın hızlı ve güvenli olacağına karar verdik. Kalp-akciğer pompa sistemi desteğinde ama kalbi durdurmadan sağ kulakçığı açarak kitleyi çıkardık." KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu da başarılı operasyon gerçekleştiren ekibe teşekkür etti.
Vural Kavuncu - 08.03.2021
KSBÜ Tıp Fakültesinde kısmi yüz yüze eğitime başlandı
KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, kısmi olarak başlayan yüz yüze eğitim nedeniyle düzenlenen programda yaptığı konuşmada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaşanan uzun ayrılıktan sonra öğrencilerle bir araya gelmekten mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi.
Vural Kavuncu - 11.02.2021
Son dakika haberi | AK Parti'li Kavuncu'dan İskilipli Atıf Hoca'yı anma törenine ilişkin açıklama Açıklaması
Kavuncu, bu yıl da düzenlenmesi düşünülen kapsamlı programın, Kovid-19 nedeniyle gerçekleştirilemediği için yine Atıf-Der'in organize ettiği biçimde kendisinin de katıldığı sade bir kabir ziyareti ve mevlit programıyla İskilipli Atıf Hoca'nın anıldığını dile getirdi. Vural Kavuncu, bu programın kimi siyasetçi, medya ve "bir kısım kriz ve kaos bezirganları" tarafından tartışma konusu yapıldığını, programa katılan ilin valisi, belediye başkanı ve rektörünün hedef tahtasına konulduğunu söyledi.
Vural Kavuncu - 12.01.2021
KSBÜ Rektörü Kavuncu: "Kütahya'da sağlık hizmetlerinde gelişme sağlandı"
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, kentte sağlık alanında yeni gelişme ve düzelmeler olduğunu bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vural Kavuncu Haberleri | Vural Kavuncu Kimdir - Haberler - Vural Kavuncu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vural Kavuncu kimdir, hayatı ve biyografisi. Deneysel İskemi Reperfüzyon Modelleri Kursu Üniversitemiz Ev Sahipliğinde Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 02:34:50. #1.16#

title