Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer Şampiyon Ekibi Ödüllendirdi - Haberler
Haberi Paylaş

Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer Şampiyon Ekibi Ödüllendirdi

Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer Şampiyon Ekibi Ödüllendirdi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Viranşehir Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer, Şanlıurfa’da okullararası düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında şampiyon olan Hadi Kutlu Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ödüllendirdi.

Viranşehir Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer, Şanlıurfa'da okullararası düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında şampiyon olan Hadi Kutlu Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ödüllendirdi.

Kaymakamlık makam odasında düzenlenen ödül törenine Hadi Kutlu Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Halk Oyunları Ekibi Sorumlusu Seyit Ateş ve 13 öğrenci katıldı. Düzenlenen yarışma hakkında Seyit Ateş'ten bilgi alan Kaymakam Citer, il şampiyonu olan Hadi Kutlu Halk Oyunları ekibini kutlayarak, emeği geçen herkese teşekkür etti. Hadi Kutlu Halk oyunları ekibinin kendi alanlarından büyük bir başarı ortaya koyduklarını dile getiren Kaymakam Citer bu başarı ile gurur duyduklarını söyledi. Özellikle kız çocuklarının okula gönderilmediği bir bölgede tamamı kızlardan oluşan halkoyunlar ekibinin büyük bir başarıya imza attıklarını ifade eden Kaymakam Citer, bu başarının herkesle paylaşılması gerektiğini kaydetti. Ayrıca eski önyargıların kırılmaya başlandığını belirten Kaymakam Citer, Viranşehirli ailelerin eğitim konusunda hassasiyetlerin gittikçe artmaya başladığını ifade etti. Halk Oyunları Ekibi Sorumlusu Seyit Ateş ise, Kaymakam Citer'e destekleri nedeniyle teşekkür ederek, bu başarıyı kendisine armağan ettiklerini söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından Kaymakam Citer törenle öğrencilere ödüllerini verdi. - ŞANLIURFA

Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer Şampiyon Ekibi Ödüllendirdi

Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer Şampiyon Ekibi Ödüllendirdi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title