AK Partili Vatandaştan CHP'nin İstanbul Adayı İmamoğlu'nu Şaşırtan Sözler: AK Parti'ye Gelin

AK Partili Vatandaştan CHP'nin İstanbul Adayı İmamoğlu'nu Şaşırtan Sözler: AK Parti'ye Gelin

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti'nin seçim standını ziyaret eden CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu'yla konuşan bir vatandaş, "AK Parti'ye gelin" davetinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim turu kapsamında gittiği Esenler'de AK Parti'nin seçim standını ziyaret etti. AK Parti standında bulunan bir vatandaşın "Gelin bu sefer bizden olun kazanın, bu duyguyu hep birlikte yaşayalım" demesi üzerine İmamoğlu, "Hayırlısı, biz birbirimize ait insanlarız. Sorun yok iyi bakın kendinize, kolaylıklar" diyerek verdi.

DÖNERCİYE GİRİP TEZGAHIN BAŞINA GEÇTİ

31 Mart yerel seçim çalışmalarını Esenler'de sürdüren CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Salı pazarını ziyaret etti. Burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İmamoğlu, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Bölgedeki esnafları da ziyaret eden İmamoğlu, bir dönerciye girip tezgah başına geçerek elleriyle döner kesti.

AK PARTİ'NİN STANDINI ZİYARET ETTİ

Daha sonra Esenler Meydanı'na geçen Ekrem İmamoğlu, coşkulu bir grup vatandaş tarafından karşılandı. İmamoğlu ile sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen vatandaşların ilgisi adeta izdihama neden oldu. CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Esenler Meydanı'nda bulunan AK Parti'nin seçim standını da ziyaret etti. AK Parti standında bulunan görevlilerle süre sohbet eden İmamoğlu, rakip partiye seçimde başarı dileklerini iletti.

"AK PARTİ'YE GELİN"

AK Parti standa bulunan bir vatandaşın "Gelin bu sefer bizden olun kazanın, bu duyguyu hep birlikte yaşalım" demesi üzerine İmamoğlu, "Hayırlısı, biz birbirimize ait insanlarız. Sorun yok iyi bakın kendinize, kolaylıklar" diyerek cevap verdi. İmamoğlu AK Parti standının ardından meydanda bulunan Saadet Partisi'nin seçim standını da ziyaret ederek buradaki görevlilere başarılar diledi.

Kaynak: İHA