Vali Altınok Hasan Dağı'nda İncelemelerde Bulundu - Haberler
Haberi Paylaş

Vali Altınok Hasan Dağı'nda İncelemelerde Bulundu

Vali Altınok Hasan Dağı'nda İncelemelerde Bulundu

Aksaray Valisi Selami Altınok Hasan Dağı bölgesinde bir dizi incelemelerde bulundu...

Aksaray Valisi Selami Altınok Hasan Dağı bölgesinde bir dizi incelemelerde bulundu. 1990 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Hasan Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi ilan edilen bölgede incelemelerde bulunan Vali Altınok, Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mustafa Doğan'dan bölgeyle ilgili bilgiler aldı.

Vali Altınok, Hasan Dağı'nın çok farklı güzellikleri bünyesinde barındırdığını, yapılacak bir takım çalışmalarla bu bölgede önemli gelişmelerin olabileceğini belirtti. Hasan Dağı Mesire Alanı, Dağ Evi, Helvadere ve Kargın beldelerini de gezen Altınok, Hasan Dağı yöresinin kış sporlarının yanında farklı turizm aktivitelerine de uygun olduğunu vurguladı. Alt yapı ile ilgili çalışmaların tamamlanması ve mekanik sistemlerin oluşturulmasına yönelik çalışmaların Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Kayak Federasyonu ile istişareli yapıldığını ifade eden Vali Selami Altınok, uzmanların bölgede yapacağı çalışmalardan olumlu neticeler beklediklerini kaydetti. Vali Altınok'un Hasan Dağı bölgesinde yaptığı incelemeler, Karkın ve Helvadere beldelerinin ziyareti ile sona erdi. - AKSARAY

Vali Altınok Hasan Dağı'nda İncelemelerde Bulundu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Selami Altınok, Mustafa Doğan, Helvadere, Aksaray, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title