Uzman çavuş, restorandaki kavgayı havaya ateş açarak sonlandırdı
Haberler » Güncel » Uzman çavuş, restorandaki kavgayı havaya ateş açarak sonlandırdı - Haber

Uzman çavuş, restorandaki kavgayı havaya ateş açarak sonlandırdı

Ankara'da bir restoranda yemek yiyen iki grup arasındaki tartışma büyük kavgaya dönüştü. Sandalyelerin havada uçuştuğu kavgayı ise asker tek hareketle sonlandırdı. Silah sesini duyanlar kavgayı bırakıp kaçtı.

Uzman çavuş, restorandaki kavgayı havaya ateş açarak sonlandırdı

'da restoranda iki grup arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Birbirlerini sandalye fırlatan iki grup restoranı savaş alanına çevirdi. Sokaktan geçen Jandarma Uzman Çavuş M.V.'nin havaya ateş etmesiyle kavga edenler kaçtı.

TEK HAREKETLE KAVGAYI BİTİRDİ

Olay, Kızılay'daki Karanfil Sokak'ta bulunan restoranda meydana geldi. Restoranda yemek yiyen iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönen olayda taraflar, sandalyelerle birbirlerine girdi. Sokaktan geçerken kavgayı gören sivil kıyafetli Jandarma Uzman Çavuş M.V., silahını çıkararak havaya ateş açtı.

Silah sesini duyan taraflar, kavgayı bırakıp, restorandan çıkarak kaçtı. Güvenlik kamerası ve cep telefonu kameralarına yansıyan olayla ilgili polis ekipleri restoranda inceleme yaptı. Polis, kavgaya karışanları yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA

Haber Videosu: Uzman çavuş, restorandaki kavgayı havaya ateş açarak sonlandırdı
HABER YORUMLARI (3)

  • ADALETSİZADALET:
    Kızılay''da havaya ateş açmak. Allah''tan üst katlarda olan birilerine isabet etmemiş. Çünkü sokak dar ve binalar çok yakın birbirlerine.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Son Dakika Güncel Haberleri