Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara ayırdı

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara ayırdı

Dün akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşan MasterChef Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara böldü. Yalçınkaya'nın yaptığı şov ise yarışmacıların ağzını açık bıraktı.

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara ayırdı

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin jüri üyesi olduğu MasterChef Türkiye, dün akşam 10'uncu bölümüyle ekrana geldi. Yarışmacılardan tavuk snitzel, tavuk kanat ve göğüs etinden sarma yapmalarını isteyen şeflerden Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı yaptığı şovla herkesi mest etti.

"GÖZÜMÜ KAPAT, BIÇAĞIMI VER"

Dokunulmazlık için mücadele edecek olan mavi takım yarışmacılarına yapacakları yemekleri anlatan Mehmet Şef, yarışmacılara ders verdi. Tavuğu gözü kapalı parçalayabileceğini söyleyen Mehmet Yalçınkaya, "En kolay işi verdik. Tavuk açacaksınız üç tane ürün yapacaksınız. Benim için tavuk açmak güzel bir eğlence olur. Ben bu tavuğu gözü kapalı açarım. Gözümü kapat, bıçağımı ver. Ben o üç ürünü açarım" dedi.

GÖZÜ KAPALI ŞOV YAPTI

Bunun üzerine araya giren Somer Sivrioğlu, Yalçınkaya'nın gözlerini bağladı. Eline bıçak alan ünlü şef ise deyim yerindeyse şov yaparak tavuğu 3 farklı parçalara ayırdı. Yalçınkaya'nın yaptığı şov ise yarışmacıların ağzını açık bıraktı.

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara ayırdı
YORUMLAR (34)

 • FERHAT:
  haha bu birşeymi sen gel bizim burdaki dönerciyi gör parçalar kazığa takar pişirir gözü kapatmayı bırak yattığı yerden yapar ne olacak yahu adamn önünde 500 kşilik kuyruk var
 • HALİT ÇETİN:
  lan olum manyakmısınız bunu herkes yapar. Bende birşey yapacak sansım. Millet bakmadan bir salatalığı eşit miktarlarda ince ince doğruyor. Hadi onu yapsın bakalım da görelim.
 • ŞIPIDIK:
  Ne var bunda bende gözlerimi kapatıp kalemle parmaklarımın arasına vuruyorum.
 • MERVE:
  ego dolu bir program şefim diye yarışmacılara ego hava kasan insan müsvetteleri, ama sonuç olarak hepsi showun bir parçası al birini vur ötekine
 • FENERBAHÇE:
  ego hava kasan kişilerin restoran zincirleri ve 5 yıldızlı otelleri var ego basacak olsalar kalkar kendi personeline basarlar adamların hangi zorlu şartlarda bu günlere geldiğine bir bakın derim
 • ARZU CISSS:
  ben bu adamdan korkuyorum orada ki yarışmacıları tersliyor azarlıyor bazan diyorum ki aca televiziyonda izleyen seyircileri de tersliyecek gibi geliyo bana
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.