Ünlü Astrologtan 2018 Yılı İçin Bomba Öngörü: Trump Suikaste Uğrayabilir

Ünlü Astrologtan 2018 Yılı İçin Bomba Öngörü: Trump Suikaste Uğrayabilir

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Magazin

Daha önce yapmış olduğu birçok tahmini tutan Astrolog Göker, 2018 yılı için yaptığı değerlendirmede "Trump, bu yıl kendine dikkat etmeli. Çünkü sağlam bir suikaste uğrayabilir" dedi.

Yakın zamanda Ahmet Kural-Sıla ayrılığı ve Seren Serengil'in hapse gireceği yönündeki tahminleri ile adından söz ettiren Astrolog Göker, Haberler.com okuyucuları için 2018 yılı beklentilerini sıraladı.

"TÜRKİYE, TERÖRÜ TAMAMEN BİTİRECEK"

Yıldızlardan elde ettiği bilgileri yorumlayarak ülke ve dünya ahvali hakkında tahminlerde bulunan Astrolog Göker, 2018 yılı için çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Türkiye'nin bu yıl en'lerini yaşayacağını belirten Astrolog Göker, "Türkiye akrep burcu bir ülke. Terörü tamamen bitireceğimizi düşünüyorum. Yeni olşan terör örgütlerinin de kökü kazınacak. Birtakım doğal afetler yaşanacağını öngörüyorum. Fakat bu doğal afetler önceki yıllara nazaran daha hafif geçecek" dedi.

"AVRUPA'DA SAĞLAM TERÖR OLAYLARI OLACAK"

2018 yılının Avrupa açısından zor bir yıl olacağını vurgulayan Astrolog Göker, "Terör örgütleri bu yıl içerisinde Avrupa'ya kayacak. Ve Avrupa'da sağlam terör olayları olacak. Dünya bu saldırıları günlerce konuşacak. Bu konuyla alakalı da Türkiye'nin desteğini isteyecekler" şeklinde konuştu.

"TRUMP, SUİKASTE UĞRAYABİLİR"

Çin'in bu yıl içerisinde daha da güçleneceğini ve Amerika'ya olası bir saldırı düzenleyebileceğine dikkat çeken Astrolog Göker, "Avrupa ya da Amerika'da bir salgın hastalık öngörüyorum. Trump, bu yıl kendine dikkat etmeli. Çünkü sağlam bir suikaste uğrayabilir" ifadelerini kullandı.

Ünlü Astrologtan 2018 Yılı İçin Bomba Öngörü: Trump Suikaste Uğrayabilir
Ünlü Astrologtan 2018 Yılı İçin Bomba Öngörü: Trump Suikaste Uğrayabilir
Haber Yorumları (2)
GAZETECI: YAZIK OLUR. . . . YAZIK OLUR Cünki kör ölünce BADEM GÖZLÜ OLÜR. . . . . OYSA O JF KENNEDININ ATTIGI TIRNAK DEGIL Siyasette SOSYETIK Bir Figuran.
YAGMUR: üzüldüm yazik olur Trumpa ama bunun yerine operah winfreyi secerler Allah akil fikir versin Amerika insanlarina
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title