ULUSLARARASI PARAMEDİK KONGRESİ HABERLERİ

Uluslararası Paramedik Kongresi Haberleri

Uluslararası Paramedik Kongresi haber, Uluslararası Paramedik Kongresi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uluslararası Paramedik Kongresi - 11.12.2016
Dha Yurt Bülteni-2
GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR Haber-Kamera: Gökhan KESKİNCİ/ADANA, - ============================================ Paramedik Derneği'nden terör saldırısına tepki MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen 4'üncü Uluslararası Paramedik Kongresi'nin gala gecesi, İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle yarıda kesildi.
Uluslararası Paramedik Kongresi - 09.12.2016
Acil Sağlık Hizmetleri Masaya Yatırılıyor
MUĞLA İl Sağlık Müdürlüğü ile Paramedik Derneği ve Başkent Üniversitesi işbirliğiyle dördüncüsü Bodrum'da düzenlenen Uluslararası Paramedik Kongresi, Ambulans Rallisi'nin ardından bilimsel program ile devam ediyor.
Uluslararası Paramedik Kongresi - 08.12.2016
Dha Yurt Bülteni-11
"İZMİR İÇİN ÖNEMLİ KAZANIMDIR" Açıklamalarının devamında kentte mülteci hakları konusuna duyarlılık gösteren ve sürece katkı veren herkese teşekkür eden Hüsünbeyi, şunları söyledi: "Mülteci haklarından yararlanmaya çok ihtiyaç duyan çocuk, kadın, yaşlı binlerce insanın yaşadığı şehrimizde gerek kamunun gerek yerel yönetimlerimizin örnek çalışmalar yapmasını diliyoruz. Bu konuda bizler de üzerimize düşen sorumluluğu üstlenmeye ve her türlü iş birliğine hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Altını çizmek istediğimiz bir konu da kentimizin farklı çevrelerini temsil eden 220 farklı kuruluşun ortak tavır sergileyerek mülteciler konusunda duyarlılık göstermiş olduğu gerçeğidir. Bu yaklaşım İzmir ve İzmirlilik için önemli kazanımdır. Karabağlar ve Konak Kent Konseylerinin yanı sıra, odalar, sendikalar, vakıflar, hak temelli dernekler, hemşeri, engelli, kadın, kültür sanat, Roman dernekleri olarak bu anlamı birlikteliğimize katkı veren her kuruluşa teşekkür ediyor, birlikteliğimizi sürdüreceğimizi bir kez de buradan duyurmak istiyoruz." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Konak Mülteci Meclisi Başkanı Mete Hüsünbeyi'nin konuşması Genel ve detay görüntüler Haber, Kamera: Mücahit BEKTAŞ / İZMİR, ============================================= Paramedikler Bodrum'da yarıştı MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Paramedik Kongresi, Ambulans Rallisi ve Alanda Kritik Hastada Girişimsel Müdahaleler Eğitimi'nde 7 ayrı senaryoya göre tasarlanan vakalara müdahale eden acil yardım ekipleri yarıştı.
Uluslararası Paramedik Kongresi - 08.12.2016
4. Uluslararası Paramedik Kongresi
4. Uluslararası Paramedik Kongresi, Ambulans Rallisi ve Alanda Kritik Hastada Girişimsel Müdahaleler Eğitimi, Muğla'nın Bodrum ilçesinde başladı.
Uluslararası Paramedik Kongresi - 07.12.2016
4. Uluslararası Paramedik Kongresi
Muğla İl Sağlık Müdürlüğü ile Paramedik Derneği ve Başkent Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilecek "4. Uluslararası Paramedik Kongresi, Ambulans Rallisi ve Alanda Kritik Hastada Girişimsel Müdahaleler Eğitimi"ne katılacak ekipler, 112 Acil Çağrı Merkezini gezerek, yetkililerden bilgi aldı.
Uluslararası Paramedik Kongresi - 07.12.2016
4. Uluslararası Paramedik Kongresi
Muğla İl Sağlık Müdürlüğü ile Paramedik Derneği ve Başkent Üniversitesi iş birliğinde gerçekleştirilecek "4. Uluslararası Paramedik Kongresi, Ambulans Rallisi ve Alanda Kritik Hastada Girişimsel Müdahaleler Eğitimi"ne katılacak ekipler, 112 Acil Çağrı Merkezini gezerek, yetkililerden bilgi aldı.
Uluslararası Paramedik Kongresi - 04.12.2015
3. Uluslararası Paramedik Kongresi ve Ambulans Rallisi" Başladı
Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, Akdeniz Üniversitesi ve Paramedik Derneği işbirliğiyle düzenlenen "3. Uluslararası Paramedik Kongresi ve Ambulans Rallisi" başladı.
Uluslararası Paramedik Kongresi - 03.12.2015
Antalya - Paramedikler Yarıştı
Paramedik Derneği, Akdeniz Üniversitesi ve Antalya İl Sağlık Müdürlüğü'nün birlikte düzenlendiği 3'üncü Uluslararası Paramedik Kongresi ve Ambulans Rallisi, Serik İlçesi'ndeki Siam Elegance Otel'de başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Uluslararası Paramedik Kongresi Haberleri | Uluslararası Paramedik Kongresi Haber - Haberler - Uluslararası Paramedik Kongresi haberleri, son dakika uluslararası paramedik kongresi haber ve gelişmeleri burada. Van Ekibi 'Uluslararası Ambulans Rallisi'nde Birincilikle Ayrıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 03:21:06. #1.13#

title