ULAŞ YURDAKUL HABERLERİ

Ulaş Yurdakul haber, Ulaş Yurdakul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ulaş Yurdakul

Ulaş Yurdakul

Doğum Yeri Tekirdağ / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1980

Ulaş Yurdakul Kimdir ?

Ulaş Yurdakul, 11 Nisan 1980 tarihinde Malkara'da doğdu. Lise öğrenimini Tekirdağ Anadolu Lisesi'nde bitiren Ulaş, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakülte'sinde tamamladıktan sonra meslek hayatına 2009 yılında kendi eczanesini açarak başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ulaş Yurdakul - 28.02.2021
Tekirdağ'da "Mera İyileştirme ve Yönetimi Projesi" 126 mahallede uygulandı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Süleymanpaşa ilçesinin Otmanlı ile Malkara ilçesinin Gönence, Hereke ve Sağlamtaş mahallelerinde yapılan gübre dağıtım etkinliğine, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hasan Bayram, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Ulaş Yurdakul - 15.02.2021
Çatıda çıkan yangın korkuttu
Yangın, Malkara'nın kırsal Dereköy Mahallesi'nde emekli Hayrettin Tuna'ya ait iki katlı evin çatısında henüz belirlenemeyen nedenle  meydana geldi. Çatıdan dumanların yükseldiğini gören ev sahibi Tuna'nın ihbarı üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye,  çatıya saran alevleri kontrol altına alarak daha da büyümeden söndürdü. Çatıda zarar meydana gelirken, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Dereköy Mahallesi Muhtarı Adil İnan da olay yerine gelerek, incelemede bulundu.
Ulaş Yurdakul - 14.11.2020
Malkara'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü
Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un konuşma yaptığı törenin ardından Şehitlik Abidesi'nde saygı atışları gerçekleştirildi.
Ulaş Yurdakul - 14.11.2020
Son dakika: Malkara'dan kısa kısa
Törene Kaymakam Kerem Süleyman Yüksel, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tank Albay Selçuk Kaya, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Mustafa Kıranlıoğlu, Malkara İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Yıldız, muhtarlar, vatandaşlar ve şehidin ailesi katıldı.
Ulaş Yurdakul - 05.11.2020
Tekirdağ'da Mera Islahı Projesi'nde üreticilere 32 bin ton kaba yem dağıtıldı
Bu potansiyeli iyi değerlendirmek zorunda olduklarını aktaran Albayrak, şunları kaydetti: "Tekirdağ, Türkiye'deki büyükşehirler içinde arazinin büyük çoğunluğunu tarımda kullanan tek büyükşehir. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana toplam 325 bin dönüm meranın 108 bin dönümünü ıslah ettik. Bu çalışmalar sonucu elde ettiğimiz 32 bin ton kaba yemi de üreticilerimize dağıttık. Namık Kemal Üniversitesinin desteği ile proje yeni bir ivme kazanmış oldu." Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ise hem dünyanın hem de Türkiye'nin zor zamanlardan geçtiğini bildirdi.
Ulaş Yurdakul - 03.10.2020
Malkara'da Kovid-19 tedbirleri denetlendi
Denetimlere Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara İlçe Jandarma Komutanı İsmail Erdoğan, Malkara İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Yıldız, Malkara Belediyesi Zabıta Müdürü Emrah Özsoybaş da katıldı.
Ulaş Yurdakul - 29.09.2020
Son dakika haberleri... Malkara'da Kovid-19 tedbirleri denetlendi
Denetimlere Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Yıldız, polis ve zabıta ekipleri de katıldı.
Ulaş Yurdakul - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşma yapan Malkara Muharip Gaziler Derneği Başkanı Rahmi Işık, şu ifadeleri kullandı: "Şehidimizin arkadaşı, şehidimizin tek şahidi olan gazilerimiz, gününüz kutlu olsun. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere bu vatan için toprağa düşmüş şehitlerimizin, ebediyete intikal etmiş olan hayatta olup bizi burada onurlandıran kahraman gazilerimizin huzurunda saygıyla eğilerek şükranlarımı sunuyorum." Törene Kaymakam Kerem Süleyman Yüksel, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Garnizon Komutan Vekili Kurmay Albay Şener Kopal, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen İsmail Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Yıldız, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malkara Başkanı Gazi Rahmi Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, siyasi partilerin temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Ulaş Yurdakul - 10.09.2020
Son dakika haberi... Malkara'da Kovid-19 denetimi yapıldı
Denetimlere Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Yıldız da katıldı.
Ulaş Yurdakul - 07.09.2020
Zabıta Teşkilatının 194. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Törene Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve vatandaşlar da katıldı.
Ulaş Yurdakul - 06.08.2020
Son dakika haberi... Malkara'da tedbirler denetlendi
Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Sağlık Müdürü Dr.
Ulaş Yurdakul - 21.07.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Albayrak'a Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz ile belediye yöneticileri de eşlik etti.
Ulaş Yurdakul - 14.07.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Yüksel, yaptığı açıklamada, TESKİ Genel Kurulu'nda, kendisinin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt'un, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'ın, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe'nin ve Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş'in imzası ile ilave gündem maddesi olarak su hizmet tarife değişikliği ve su borcu olanlara taksitlendirme olanağı istediklerini kaydetti.
Ulaş Yurdakul - 14.07.2020
Malkara'da "15 Temmuz Demokrasi Kültür ve Sanat Parkı" açıldı
Törende Kaymakam Erkan Karahan ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da parkın hayırlı olması temennisinde bulundu Trakya Kalkınma Ajansının da destek verdiği projenin yaklaşık 1,5 milyon liraya mal olduğu belirtildi.
Ulaş Yurdakul - 18.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Kitapla ilgili şu bilgiler kaydedildi: "Kitapta ayrıca güncel olarak uzaktan eğitim, e-öğrenme, webinar, eşzamanlı canlı anlatım ve uygulamalar (apps) aracılığıyla yabancı dil öğrenimi ve öğretiminde kullanılmaya başlanan yeni yöntem ve teknikler de yer alıyor. Yabancı Dil Öğrenme ve Öğretim Yöntemleri kitabının, Almanca öğretimi örneklemesinden yola çıkılarak tüm diller için uygulanan yöntem bilgisi sayesinde dil öğrenimi ve öğretimi ile ilgilenen herkese, koşullarına uygun yöntem seçmesinde yardımcı olabilecek temel bir başvuru kaynağı olacağı düşünülüyor." Helvacıoğlu'ndan Yurdakul'a ziyaret Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u ziyaret etti.
Ulaş Yurdakul - 10.06.2020
Malkara Belediye Meclisi, düğün salonunda toplandı
Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul başkanlığında düzenlenen toplantıda, Meclis üyeleri maskelerini taktı ve sosyal mesafeye dikkat etti.
Ulaş Yurdakul - 19.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Törene Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, siyasi partilerin temsilcileri, sporcu ve antrenörler katıldı.
Ulaş Yurdakul - 14.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
'ŞANLI YÜRÜYÜŞÜNÜZDE BAŞARILAR DİLİYORUM' Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yürüyüşe katılanlara çiçek ve plaket verdi.
Ulaş Yurdakul - 20.02.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Gübre dağıtım törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Hayrabolu Belediye Başkanı Osman İnan, Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Aslan, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Ulaş Yurdakul - 07.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Gazi Ömer Bey Camii'nde Cuma namazının ardından kılınan cenaze namazına Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, kurum müdürleri ile vatandaş katıldı.
Ulaş Yurdakul - 31.01.2020
Tekirdağ'da 3 bin kişinin katılımıyla yağmur duası yapıldı
Türkiye'nin önemli tarım bölgesi olan Trakya'da yaşanan kuraklık, çiftçileri kaygılandırıyor. Trakya genelinde yağışların son yıllara oranla bu yıl yüzde 50 azalması çiftçileri kaygılandırıyor. Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde Ziraat Odası, Hayrabolu Ziraat Odası, Karaidemir Sulama Kooperatifi ve Hayrabolu Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı tarafından düzenlenen yağmur duası Evrenbey Barajı piknik alanında gerçekleştirildi. Duaya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, siyasi parti temsilcileri, Muhtarlar Derneği Başkanı Ender Çeşme, muhtarlar, sivil toplum örgütü temsilcileri, çiftçiler ve vatandaşlar olmak üzere yaklaşık 3 bin kişi katıldı.
Ulaş Yurdakul - 31.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Türkiye'nin önemli tarım bölgesi olan Trakya'da yaşanan kuraklık, çiftçileri kaygılandırıyor. Trakya genelinde yağışların son yıllara oranla bu yıl yüzde 50 azalması çiftçileri kaygılandırıyor. Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde Ziraat Odası, Hayrabolu Ziraat Odası, Karaidemir Sulama Kooperatifi ve Hayrabolu Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı tarafından düzenlenen yağmur duası Evrenbey Barajı piknik alanında gerçekleştirildi. Duaya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, siyasi parti temsilcileri, Muhtarlar Derneği Başkanı Ender Çeşme, muhtarlar, sivil toplum örgütü temsilcileri, çiftçiler ve vatandaşlar olmak üzere yaklaşık 3 bin kişi katıldı.
Ulaş Yurdakul - 24.01.2020
Balıkesir'de hükümlünün öldürülmesinde ihmali olan görevliler ağır cezada yargılanacak
Balıkesir L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda 2 yıl önce hükümlü Ulaş Yurdakul'un öldürülmesinde ihmali olduğu öne sürülen görevli ve yetkililerin yargılanmasına devam edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ulaş Yurdakul Haberleri | Ulaş Yurdakul Kimdir - Haberler - Ulaş Yurdakul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ulaş Yurdakul kimdir, hayatı ve biyografisi. Malkara'da üreticilere yem bitkisi tohumu dağıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 00:49:00. #1.16#

title