Üç Başkan 'Memleketimden İnsan Manzaraları'nı İzledi

Üç Başkan 'Memleketimden İnsan Manzaraları'nı İzledi

Üç Başkan 'Memleketimden İnsan Manzaraları'nı İzledi
Bültenler - Haberler | Güncel

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç, Şehir Tiyatroları'nın sahnelediği ünlü şair Nazım Hikmet'in 'Memleketimden İnsan Manzaraları' oyununu birlikte seyrettiler.

Eskişehir'i yöneten üç belediye başkanı, Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının yeni sezon oyunlarından Nazım Hikmet'in eseri 'Memleketimden İnsan Manzaraları'nı birlikte izlediler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Haller Gençlik Merkezi Tepebaşı Sahnesi'nde oyunu izlemek için salona girdiklerinde tiyatro severler tarafından alkışlandılar.
Oyunu çok beğenen Büyükerşen, Kurt ve Ataç oyuncuları performanslarından dolayı ayakta alkışladılar.

Salonu dolduran Eskişehirliler oyundan sonra Büyükerşen, Kurt ve Ataç'a büyük ilgi gösterdiler. Oyundan sonra kulise giden üç başkan oyuncuları ve ekibi teker teker kutlayarak, birlikte fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title