Tuvana Türkay, Sevgilisi Alper Potuk'un Ağabeyi ile Fotoğraf Paylaştı

Tuvana Türkay, Sevgilisi Alper Potuk'un Ağabeyi ile Fotoğraf Paylaştı

3 ay önce yollarını ayırdığı Alper Potuk ile yeniden ilişki yaşamaya başladığı konuşulan Tuvana Türkay, sevgilisinin ağabeyi ile fotoğraf paylaşarak takipçilerine barıştıklarını ilan etti.

Oyuncu Tuvana Türkay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'la barıştığının mesajını verdi.

3 AY ÖNCE YOLLARINI AYIRMIŞLARDI

Alper Potuk'un abisi Emrah Potuk, oyuncu Tuvana Türkay ile fotoğrafını paylaştı. 27 yaşındaki oyuncu ile Fenerbahçeli futbolcu 3 ay önce yollarını ayırmıştı.

ALPER'İN AĞABEYİ İLE FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Tuvana Türkay, Alper Potuk'un ağabeyi Emrah Potuk'la çekilen fotoğrafı instagram'ın hikaye bölümünde yayınlayarak, takipçilerine barıştıklarını ilan etmiş oldu. Tuvana'nın fotoğrafta elinde kırmızı gül bulunması dikkati çekti.

Tuvana Türkay ve Alper Potuk;

YORUMLAR (12)

  • GULATT:
    laik yasayan laik olur.karsiliginda cehennemi bulur.cunku bu aydin ilerici yobazlar muslumanlikla laikligin bir arada olamayacagini kavrayamazlar.
    BEYİN BEDAVA: trak şeriatı aşağılamak senin haddine mi. şeriat ne demek sen bir kere onu biliyormusun. şeriat Allahın kanunları demek. sen kendini çok ilerici sanan zavallı müslümanım dersin ama şeriatı kabul etmezsin. o çok sevdiğiniz aziz nesil şeriatla ilgili ne demiş aç da oku. . .
    TRAK: VAY GERİ KAFALI ŞERİAT DÜŞKÜNÜ ŞERİAT YOK 3KADIN YOK DİYE DİMİ BU İSYANIN AH BENİM CAHİL KARDEŞİM LAİK DEMEK NE DEMEN BİR ARAŞTIR GERİKAFALI KARDEŞİM LAİKTE YOBAZ OLMAZ ŞU KURDUĞUN CÜMLEDİR YOBAZLIK
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.