Turhan Gençoğlu Haberleri

Turhan Gençoğlu haber, Turhan Gençoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turhan Gençoğlu - 18.10.2019
Bulgaristan'dan Zorunlu Göçün 30'uncu Yılı Anma Programı
Programa ayrıca CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, CHP Bursa milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Erkan Dönmez, Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Turhan Gençoğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Turhan Gençoğlu - 07.02.2019
Mümin Gençoğlu Sağanak Yağmur Altında Kabri Başında Anıldı
Gençoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Gençoğlu, "Bulgaristan'dan sırtında ceketiyle ülkemize gelerek hayata sıfırdan başlayan, görev almış olduğu (BTSO) Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'na meclis başkanlığına kadar ulaşan, Bursaspor'umuz çeyrek finale kaldığı zaman Bursaspor başkanlığı yapan, Bursa ve Türkiye ekonomisine çok büyük katkıları bulunan, okullar yaptıran, Bulgaristan'daki zulüm sırasında yapılan zülümleri dünyaya duyurabilmek ve soydaşlarımızın sıkıntılarını giderebilmek için BAL-GÖÇ'ü kuran ve onların sesini duyurabilmek için milletvekilliği yapan, -takdir-i ilahi- Ankara yolunda aramızdan ayrılan, Bursa'mızın Mümin Aga'sını 26 sene sonra burada yine dostlarıyla birlikte andık.
Turhan Gençoğlu - 24.12.2017
Bulgaristan'daki Dost Partisi: "Türkiye'den Yapılan Birleşin Çağrıları Yanlış"
Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Turhan Gençoğlu'nun, Bulgaristan'da soydaşları temsil eden siyasi partilerin birleşmesi gerektiği yönündeki çağrısına cevap geldi.
Turhan Gençoğlu - 23.03.2017
Balkan-Rumeli Buluşması
"Sorunlarımızın tamamına yakını çözümlendi" Balkan Rumeli Göçmenleri Konfederasyonu Genel Başkanı Turhan Gençoğlu ise Balkanlardan Türkiye'ye gerçekleşen göçlerin devam etmesiyle parçalanmış aile sorunlarının hiçbir zaman bitmeyeceğini anlattı.
Turhan Gençoğlu - 07.02.2016
Eski Bursaspor Kulübü Başkanı Gençoğlu'nun Vefatının 23'üncü Yılı
Eski Bursaspor Kulübü Başkanı ve Bursa Milletvekili Mümin Gençoğlu, vefatının 23'üncü yılında mezarı başında anıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Turhan Gençoğlu Haberleri | Turhan Gençoğlu Kimdir - Haberler - Turhan Gençoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turhan Gençoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Göç'ün 30'uncu yılı anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 08:25:11. #1.14#
title