TUNCAY ÖZİLHAN HABERLERİ

Tuncay Özilhan haber, Tuncay Özilhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tuncay Özilhan

Tuncay Özilhan

Doğum Yeri Kayseri / Türkiye
Doğum Tarihi 9.7.1947

Tuncay Özilhan Kimdir ?

Tuncay Özilhan (d. 9 Temmuz 1947), Anadolu Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı olan Türk iş adamı. 1947'de İzzet ve Türkan çiftinin çocukları olarak Kayseri'de doğan Tuncay Özilhan, liseyi Saint Joseph Lisesi'nde üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’de tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tuncay Özilhan - 01.07.2021
Anadolu Efes'ten Sertaç Şanlı'ya teşekkür
Milli basketbolcu da, "Nereden başlasam gerçekten bilemiyorum. Dünyanın en güzel sporu ile burada tanıştım, kariyerimin en zorlu ama en güzel günlerini de burada yaşadım. Basketbol topunu elime aldığım günden bu yana hayallerimi süsleyen kupayı burada kaldırdım. Kapısından küçük bir çocuk olarak girdiğim Anadolu Efes'ten, Avrupa şampiyonu olarak ayrılıyorum. Başta bana inanan ve her zaman arkamda duran koçumuz Ergin Ataman'a, başkanımız Tuncay Özilhan'a, tüm takım arkadaşlarıma, teknik ekip ve yöneticilerimize çok teşekkür etmek istiyorum.
Tuncay Özilhan - 17.06.2021
TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan, "Yaygın aşılamada mesafe katetmiş ülkelerde normal yaşama dönüş başladı.
Tuncay Özilhan - 31.05.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)
Salgın tedbirleri sebebiyle bu sene seyircisiz oynanan Süper Lig'i gelecek sezonda tribünleri coşkuyla dolduracak taraftarlarla gerçekleştirebilmeyi ümit ettiklerini dile getiren Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Basketbolda EuroLeague şampiyonluğunu kazanan Anadolu Efes takımının sevincine hem başantrenörü Ergin Ataman'ı hem de Kulüp Başkanı Tuncay Özilhan'ı arayarak ortak olduk.
Tuncay Özilhan - 31.05.2021
Hidayet Türkoğlu, Anadolu Efes'in şampiyonluğunu kutladı
Türkoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ülkemize Avrupa'nın kulüp düzeyindeki en büyük kupasını kazandıran Anadolu Efes'i canı gönülden kutluyorum. Bir basketbolsever olarak ayrıca mutlu ve gururluyum. Son 5 yıla baktığımızda Turkish Airlines Euroleague'de takımlarımız inanılmaz yatırımlar yapıyor. 2017 yılında Fenerbahçe, bu sene de Anadolu Efes şampiyonluğa ulaştı. Anadolu Efes'in son 2 senedir yükselen bir grafiği vardı. Bu grafik de sonuç olarak en büyük kupayı kazandırdı. Başta basketbola çok uzun yıllardır yatırım yapan ve bu sporu destekleyen Tuncay Özilhan ve ailesini, tüm Anadolu Efes Yönetimi'ni daha sonra da büyük övgüyü hak eden Ergin Ataman ve oyuncularını tebrik ediyorum.
Tuncay Özilhan - 31.05.2021
TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu'ndan Anadolu Efes'e tebrik Açıklaması
Türkoğlu, yaptığı açıklamada, Anadolu Efes'in başarısından dolayı mutlu ve gururlu olduğunu belirterek, "Avrupa'nın en büyük kupasının tekrar ülkemize geliyor olması basketbolseverler olarak bizi her daim gururlandırmıştır. Anadolu Efes'in son 2 senedir inanılmaz yükselen grafiği vardı. Sonuçta en büyük kupayı kazandırdı. Başta Tuncay Özilhan ve ailesi, daha sonra büyük övgüyü hak eden Ergin hoca ve oyuncularını ne kadar tebrik etsek azdır.
Tuncay Özilhan - 30.03.2021
Simone Kaslowski yeniden TÜSİAD Başkanı seçildi
TÜSİAD'ın Yönetim Kurulu asil üyeleri ve sorumlu oldukları yuvarlak masalar: Simone Kaslowski, Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / Parlamento ve Kamu Kurumları ile İlişkiler Eş Başkanı Enerji ve Çevre Yuvarlak Masası Başkanı Mehmet Tara, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Sayman / Üyeler ile İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Balkır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / Sanayi Politikaları Yuvarlak Masası Başkanı Barış Oran, Üye / Ekonomi ve Finans Yuvarlak Masası Başkanı Batu Aksoy, Üye / Kalkınma Politikaları Yuvarlak Masası Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Üye / Yatırım Ortamı Yuvarlak Masası Başkanı İrem Oral Kayacık, Üye / Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masası Başkanı Nüket Küçükel Ezberci, Üye / Sosyal Politikalar Yuvarlak Masası Başkanı Önder Sezgi, Üye / Parlamento ve Kamu Kurumları ile İlişkiler Eş Başkanı Serkan Sevim, Üye / Dijital Türkiye Yuvarlak Masası Başkanı B.Can Yücaoğlu, Üye / Küresel İlişkiler ve AB Yuvarlak Masası Başkanı Ebru Dicle, Üye / Genel Sekreter TÜSİAD Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Oya Narin İzel Levi Coşkun Emre Eczacıbaşı Cem Tüfekçi Elvan Ünlütürk Serpil Veral Meltem Akol Azmi Gümüşlüoğlu Öget Kantarcı Özgür Tanrıkulu Perihan İnci Cevdet Alemdar TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı (2021-2022) Tuncay Özilhan (Başkan) Ömer M.
Tuncay Özilhan - 30.03.2021
TÜSİAD Olağan Genel Kurul Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Tuncay Özilhan, fiyat artışları ile mücadele etmek için fiyat kontrollerinin yetmediğini tecrübeyle bildiklerini, kalıcı çözümün, üretim kapasitesini artırmak olduğunu belirterek, "Şimdi önümüzde...
Tuncay Özilhan - 18.12.2020
Son dakika haber! Türkiye-ABD ekonomik ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunan şirketler ödüllendirildi
Ödül programının jüri üyeleri arasında, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan (Jüri Başkanı), ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Heather Byrnes, Fulbright Genel Sekreteri Prof.
Tuncay Özilhan - 03.12.2020
TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Tuncay Özilhan, "Ülkemizdeki ekonomik gelişmeler açısından 2021, 2020'ye kıyasla daha fazla umut vadediyor.
Tuncay Özilhan - 02.12.2020
TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu toplantısı yarın
TÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, yarın gerçekleştirilecek TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu toplantısında, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski konuşma yapacak.
Tuncay Özilhan - 30.09.2020
'I AmChampion' ödülleri için son başvuru tarihi 16 Ekim
Amerikan şirketlerinin başvurusuna açık kategoriler ise şu şekilde olacak: Türkiye'de Kovid-19 ile Mücadeleye En Çok Katkı Sağlayan Proje, Türkiye'ye En Çok Katkı Sağlayan Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Projesi, Türkiye'ye En Çok Katkı Sağlayan İnovasyon Uygulaması, Dünya Çapında Üst Düzey Rollerde Türk Çalışanları Bulunan ABD Şirketi, 2019 Yılında En Yüksek Etkiye Sahip Yatırım Kararı Alan ABD Şirketi, Türkiye'de En Yüksek Etkiye Sahip Bölgesel Merkezi Olan ABD Şirketi, Yerel Ortakları ile Türkiye'yi Küresel Tedarik Zincirine Taşımaya Katkıda Bulunan ABD Şirketi, Yerel Ortakları ile Türkiye'nin Öz Yeterliliğine Katkıda Bulunan ABD Şirketi Onur Ödülü Kategorisi Ödül programı kapsamında aynı zamanda, Türk-Amerikan iş diyaloğuna en çok katkı sağlayan iş insanı da Onur Ödülü alacak. Ödül programının jüri üyeleri arasında, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Fulbright Genel Sekreteri Prof.
Tuncay Özilhan - 16.06.2020
Göztepe'de satış iddiaları yalanlandı
Süper Lig ekiplerinden Göztepe'de geçen yıl olduğu gibi yine satış iddiaları gündeme damga vururken kulübe yakın kaynaklar haberleri yalanladı. Geçen sezon iş insanı Tuncay Özilhan'ın sarı-kırmızılıları devralacağı ve Anadolu Efes basketbol takımını bünyesine katacağına dair iddilalar çıkarken, yönetimin yalanladığı iddialar gerçekleşmedi.
Tuncay Özilhan - 19.05.2020
Anadolu Efes Spor Kulübü'nden 19 Mayıs'a özel video
- Anadolu Efes Spor Kulübü'nden 19 Mayıs'a özel video İSTANBUL - Anadolu Efes Spor Kulübü ailesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için çok özel bir video hazırladı. Videoda Anadolu Efes Başkanı Tuncay Özilhan ile birlikte Genel Direktör Alper Yılmaz, Başantrenör Ergin Ataman, A Takım Kaptanı Doğuş Balbay, A Takım Oyuncusu Yiğitcan Saybir ve U16 Yıldız A Takım Oyuncusu Karahan Tuan Efeoğlu yer aldı.
Tuncay Özilhan - 19.05.2020
Anadolu Efes Spor Kulübünden 19 Mayıs için özel video
Hazırlanan videoda kulüp başkanı Tuncay Özilhan, genel direktör Alper Yılmaz, lacivert-beyazlı basketbol takımının başantrenörü Ergin Ataman, A takımı oyuncuları Doğuş Balbay ve Yiğitcan Saybir ile 16 yaş altı takımı oyuncusu Karahan Tuan Efeoğlu yer aldı.
Tuncay Özilhan - 04.04.2020
Anadolu Grubu'ndan Kovid-19'la mücadeleye 30 milyon lirayı aşan kaynak
Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Kovid-19'la mücadele sürecine grup şirketleriyle birlikte 30 milyon lirayı aşan miktarda kaynak ayırdıklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tuncay Özilhan Haberleri | Tuncay Özilhan Kimdir - Haberler - Tuncay Özilhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tuncay Özilhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOGG Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 23:00:53. #1.14#

title