Tekvin Haberleri

Tekvin haber, Tekvin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tekvin - 20.02.2021
İslam dünyasından Muhammed Emin Saraç için taziye mesajları yağdı
Moritanyalı alim ve Moritanya'daki Tekvin Alim Yetiştirme Merkezi Başkanı Şeyh Muhammed el-Hasan ed-Dedo, yayımladığı taziye mesajında fıkıh ve hadis alimi Muhammed Emin Saraç'ın vefatı dolayısıyla Türk halkına ve İslam alemine baş sağlığı diledi.
Tekvin - 30.11.2019
Filistin'de Hz. İsa'nın beşiğinin parçasının gelişi kutlandı
Daha sonraki yıllarda değişikliğe uğrayan kilise, 6. yüzyılda İmparator Justinianos tarafından bugünkü biçimiyle yaptırıldı. Beytüllahim kasabası, Eski Ahit'te çoğu kez "Beytlehem Efrata" ya da "Beytlehem Yahuda" olarak geçiyor. Kitab-ı Mukaddes'in Tekvin (Yaratılış) bölümünde de Beytüllahim'den, İbrahim Peygamber'in torunu Yakub'un karısı Rahel'in öldüğü yer olarak söz ediliyor.
Tekvin - 22.11.2018
Moritanya'da Alim Yetiştirme Merkezi'nin Yeniden Açılması Eylemi
Moritanya'nın başkenti Novakşot'ta aralarında milletvekillerinin de bulunduğu yüzlerce kişi, "Merkez Tekvin el-Ulema"nın (Alim Yetiştirme Merkezi) yeniden açılması talebiyle gösteri düzenledi.
Tekvin - 18.11.2018
37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı" Sona Erdi
Doğan Kitap'ın Yayın Direktörü Cem Erciyes, okurların bu yıl en çok edebi ve polisiye türündeki romanlara rağbet gösterdiğine işaret ederek, şunları kaydetti: "Yeni çıkardığımız Arif Ergin'in kitabı 'Tekvin' çok ilgi gördü.
Tekvin - 17.04.2017
Samiri Yahudilerinin "Hamursuz Bayramı" Kutlamaları
Samiri Yahudileri kimdir? Tevrat'ın sadece ilk 5 kitabını (Tekvin, Çıkış, Levililer, Sayılar ve Tesniye) kabul eden Samiriler, kutsal şehir olarak Kudüs'ü değil Gerizim Dağı'nın bulunduğu Filistin'in Nablus kentini tanıyor.
Tekvin - 09.02.2017
Mücevher Fırsat Günleri" İstanbul'da Başladı
AA muhabirine açıklama yapan Tekvin Pırlanta yetkilisi Ayberk Çakan, fuarın ilk günü olmasına rağmen Sevgililer Günü'ne özel bir hareketliliğin yaşanmasını beklediklerini belirterek, "Tektaşlarımız 800 liradan başlıyor, 140 bin liraya kadar devam ediyor.
Tekvin - 12.03.2015
İstanbul Mücevher Fuarı Başladı
Tekvin Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Devli ise 5,01 karat tek taşlarını Arap ülkeleri müşterileri için hazırladıklarını söyledi.
Tekvin - 24.12.2014
Beytüllahim'de Noel Bayramı Kutlamaları Başladı
Beytüllahim kasabası, Eski Ahit'te çoğu kez "Beytlehem Efrata" ya da "Beytlehem Yahuda" olarak geçiyor. Kitab-ı Mukaddes'in Tekvin (Yaratılış) bölümünde de, Beytüllahim'den, İbrahim peygamberin torunu Yakub'un karısı Rahel'in öldüğü yer olarak söz ediliyor.
Tekvin - 12.12.2012
Gerçek Outlet Günleri Çılgınlığı Başladı
Türkiye'de ilk kez pırlanta, altın, gümüş ve saat temalı Gerçek Outlet Günleri, imalatçı ile nihai tüketiciyi bir araya getiriyor. 16 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek olan organizasyonda altın ve pırlantada AB Jewellery, Altıntaç Kuyumculuk, Altıntaşlar Kuyumculuk, Aras Kuyumculuk, Bacelli Diamond, Bolis Diamond-Pırlanta, Borsa Gold-Kapalıçarşı, Burag Jewellery, Büşra Pırlanta, Cemcem Mücevherat, Cemil Elmas, Cevherun 24K, Euro Diamond by Montür İş, Falez Kuyumculuk, Fiore Doro, Franco Fontana, Gülaylar Group, Diamond Line, Harem Kuyumculuk, Hemera Pırlanta, Kozan Mücevherat, Lavin Diamond, Lial Pırlanta, Melike Kuyumculuk, Meri Antik Jewellery, Miran Kalustyan, Regold, Roz Diamond, Scent Air, Ser Diamond, Seyrekoğlu Kuyumculuk, Stef Kuyumculuk, Sümela Gümüş-Kazaziye, Şanor Jewellery, Tekvin Pırlanta ve Valentine Diamond gibi çok sayıda firmanın yanı sıra gümüşte Ravza, Dizayn Takı by Aydın Can, Else Silver, saatte Polat Zaman Aletleri firmasının dev markaları Saint Honore, Lancaster, Jorg Gray, Roccobarocco, D'Factory, Kolber, Westar ve Murat Saat firmasının dünyaca ünlü markası Ed Hardy ile nihai tüketici "Outlet Günleri" ile buluşacak.
Tekvin - 10.12.2012
Gerçek Outlet Günleri Çılgınlığı Başlıyor
Gerçek Outlet Günleri etkinliğine, altın ve pırlantada AB Jewellery, Altıntaç Kuyumculuk, Altıntaşlar Kuyumculuk, Aras Kuyumculuk, Bacelli Diamond, Bolis Diamond-Pırlanta, Borsa Gold-Kapalıçarşı, Burag Jewellery, Büşra Pırlanta, Cemcem Mücevherat, Cemil Elmas, Cevherun 24K, Euro Diamond by Montür İş, Falez Kuyumculuk, Fiore Doro, Franco Fontana, Gülaylar Group, Diamond Line, Harem Kuyumculuk, Hemera Pırlanta, Kozan Mücevherat, Lavin Diamond, Lial Pırlanta, Melike Kuyumculuk, Meri Antik Jewellery, Miran Kalustyan, Regold, Roz Diamond, Scent Air, Ser Diamond, Seyrekoğlu Kuyumculuk, Stef Kuyumculuk, Sümela Gümüş - Kazaziye, Şanor Jewellery, Tekvin Pırlanta ve Valentine Diamond gibi çok sayıda firmanın yanı sıra, gümüşte Ravza, Dizayn Takı by Aydın Can, Else Silver saatte Polat Zaman Aletleri firmasının dev markaları Saint Honore, Lancaster, Jorg Gray, Roccobarocco, D'Factory, Kolber, Westar ve Murat Saat firmasının dünyaca ünlü markası Ed hardy ile nihai tüketiciyi "Outlet Günleri" başlığı altında bulunabilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tekvin Haberleri | Tekvin Haber - Haberler - Tekvin haberleri, son dakika tekvin haber ve gelişmeleri burada. Semi ne demek? Subuti Sıfatlar ne demek? Allah'ın Sübûtî Sıfatları nelerdir ve Semi nedir, anlamı nedir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 21:30:43. #1.15#

title