Haberler » Ekonomi » Haber

TASİŞ'ten Araç Ve Eşya Satışı

Gümrük Müsteşarlığı TASİŞ Genel Müdürlüğü Gebze ve İzmir İşletme Şube Müdürlükleri, tasfiyelik hale gelen araç ve çeşitli cins ve miktarda eşyayı satışa çıkardı

TASİŞ'ten Araç Ve Eşya Satışı

Gümrük Müsteşarlığı Tasfiye İşleri ve Döner Sermaye İşletmeleri Genel Müdürlüğü Gebze ve İzmir İşletme Şube Müdürlükleri, tasfiyelik hale gelen araç ve çeşitli cins ve miktarda eşyayı satışa çıkardı.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Gebze İşletme Şube Müdürlüğü 18 adet binek otoyu açık artırma usulü ile satacak.

Satışa esas bedelleri en az 6 bin 223, 91 lira ile en çok 35 bin 968, 10 lira arasında değişen, yatırılması gereken güvence tutarı da en az 623 lira ile en çok 3 bin 597 lira arasında olan araçların ihalesi, 28 Nisan 2011 tarihinde saat 9. 30'da Çilingir Düğün Salonu'nda yapılacak.

Şartnameler, bedeli karşılığında Gebze İşletme Şube Müdürlüğü ve İşletme Bölge Müdürlüklerinden alınabilecek.

-İZMİR İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ-

İzmir İşletme Şube Müdürlüğü de satışa esas bedeli en az 130 lira ile en çok 184 bin 639 lira arasında değişen, yatırılması gereken güvence tutarı da en az 13 lira ile en çok 18 bin 464 lira arasında olan 65 grup eşya satacak.

İhale, açık artırma usulü ile Gaziemirdeki ihale salonunda 29 Nisan 2011 tarihinde saat 09. 30'da yapılacak.

İhaleye katılmak isteyenler şartnameyi, bedeli karşılığı İzmir İşletme Şube Müdürlüğü ve İşletme Bölge Müdürlüklerinden alabilecek.

Söz konusu ihale ile muhtelif giyim eşyası, su pompası, kimyevi madde, forklift, rondela, gece lambası, film atığı gibi eşyalar satılacak.

- İZMİR