Tarkan'dan Duygulandıran Ayşen Gruda Paylaşımı: Bir Yıldız Daha Kaydı

Tarkan'dan Duygulandıran Ayşen Gruda Paylaşımı: Bir Yıldız Daha Kaydı

24.01.2019 07:57 | Son Güncelleme: 24.01.2019 07:56

Ünlü şarkıcı Tarkan, 74 yaşında hayatını kaybeden usta oyunu Ayşen Gruda hakkında yaptığı "Bir yıldız daha kaydı" paylaşımıyla herkesi duygulandırdı.

Usta tiyatro ve sinema oyuncusu Ayşen Gruda, dün bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Usta ismin ölümü ünlü isimleri yasa boğdu. Megastar Tarkan'ın Ayşen Gruda hakkında yaptığı paylaşım ise herkesi duygulandırdı.

"BİR YILDIZ DAHA KAYDI"

Megastar, instagram hesabından Ayşen Gruda'nın fotoğrafını paylaşıp, "Bir yıldız daha kaydı. Başımız sağ olsun. Her zaman sevgiyle anacağımız ve hiç unutmayacağımız Ayşen Gruda nurlar içinde yatsın" ifadelerini kullandı.

"13.45'TE HAYATINI KAYBETTİ"

Bir süredir yoğun bakımda tedavisi devam eden Türk tiyatro ve sinema oyuncusu 74 yaşındaki Ayşen Gruda, dün 13.45'te hayatını kaybetti. Usta sanatçının ölümü üzerine açıklama yapan doktoru, "Kendisini 1 aydır yoğun bakımda takip ettik. 2 gündür tansiyonu çok düşük seyretti. Kendisi 13.45'te kaybetti. Pankreas Kanseri ve kanamadan dolayı kendisini kaybettik. En ileri derecede tedavi etmeye çalıştık, vicdanımız rahat" ifadesini kullandı.

Tarkan'dan Duygulandıran Ayşen Gruda Paylaşımı: Bir Yıldız Daha Kaydı
Haber Yorumları (45)
FATİH YURT: iyi de fotodan kartal tibet yaşıyor
ADANUS: yıldızlarda kayar
46: Seni seviyoz tarkan Aysen hanima Allahtan rahmet diliyorum
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title