Tanju Çolak, Hülya Avşar'a Fena Çıkıştı: Kendi Ayıbı! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Tanju Çolak, Hülya Avşar'a Fena Çıkıştı: Kendi Ayıbı!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü futbolcu Tanju Çolak, Hülya Avşar'ın hayatının anlatıldığı "Selfie" filminden sahnelerinin çıkarılmasıyla ilgili, "Hülya Avşar'ın kendi ayıbıdır!" yorumunda bulundu.

Ünlü futbolcu Tanju Çolak"Renkli Sayfalar" programına katıldı. Program sırasında konu Hülya Avşar'ın hayatını anlattığı 'Selfie' filmine gelince, sahneleri çıkartılan Tanju Çolak, "Hülya Avşar'ın Selfie filminden benimle olan sahnelerini çıkarması kendi ayıbıdır." şeklinde bir yorumda bulundu.

"ALDIĞIM PARANIN HAKKINI VERDİM"

Tanju Çolak'ın açıklamaları şöyle:

Hülya Avşar ile ilişkimin kariyerimi etkilediğini düşünmüyorum. Benim altın ayakkabım var, gümüş ayakkabım var, bronz ayakkabım var… Bunlar başarılı olursan alınıyor. Ben oynadığım her takımda aldığım paranın hakkını verdim. Ben attığım gollerle hocaların tanınmasına yardımcı oldum.

"HÜLYA HANIM İLE TANIŞMAK İSTİYORUM"

Haklarını helal etsinler. Ben futbolculuk hayatım boyunca hiç alkol almadım. Yıllar önce verdiğim röportajda üç hayalimi söyledim. Galatasaray'da oynamak istiyorum, Mercedes'e binmek istiyorum, Hülya Hanım ile tanışmak istiyorum. Üçünü de yaptım.

"PARA KUMARDA KAYBEDİLİR"

Para gece hayatında kaybedilmez, para kumarda kaybedilir. Git en kral yerde yemek ye kaç para ödeyeceksin bin TL, bin 500 TL. Güzel yatırımlar yaptım. En huzurlu, en mutlu şekilde hayatıma devam ediyorum. Kira gelirlerim var, çalışıyorum, televizyondan para geliyor… 12-13 sene futbol oynadım. O hocalar benden sonra çok ekmek yediler. Saç dökülmesi en büyük kompleksimdi. Ben canlı yayınlara gidiyorum. Tepem çok açıktı. Ben her yayın öncesi, tuz gibi kafama boya döküyordum.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title