Taner Genç Haberleri

Taner Genç haber, Taner Genç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taner Genç - 24.07.2019
Eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Atilla'nın Türkiye'ye dönüşü
Öztunç, Turan'ın, Portekiz'de görevli bulunduğu sırada Afşin'de motorlu taşıtlar sınavında görevli gibi para aldığını iddia ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bunlardan dolayı hakkında soruşturma açıldı. Açılan soruşturma Kahramanmaraş Valiliğine geldi, valilikte komisyon toplandı ve Turan'a kademe ilerlemesinin durdurulması cezası istendi. Komisyon, bu cezayı ağır buldu, bir alt ceza olarak maaş kesme cezası uygulandı. Ceza alan bu Milli Eğitim Müdürü, birilerini devreye soktu, kendisine ceza veren komisyonun başkanı, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'i görevden aldırdı.
Taner Genç - 20.07.2017
Uşak İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Yatırımcı kuruluşların yürüttüğü 286 projeden 39'unun tamamlandığını belirten Vali Demir, 197 projenin devam ettiğini, 32 projenin ihale aşamasında olduğunu, 18 projeye ise henüz başlanmadığını kaydederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu toplantıdan amaç burada bulunan yatırımcı kuruluşlar arasındaki koordinasyonu sağlayarak yatırımların daha hızlı hedefe ulaşır şekilde yürütülmesini sağlamaktır. Tüm yatırımcı kuruluşlarımız, genel olarak programlarında yer alan, gerekiyorsa tamamlanmış olanlar da dahil olmak üzere, yatırımlarla ilgili genel bir çerçeve çizmeleri, yatırımlarla ilgili dar boğazlar veya koordinasyonu gerektiren bir durum var ise bunun altını çizerek belirtmeleridir. Bundan sonraki toplantılarda da çok güzel işlere imza atacağımız yatırımları ele alacağımıza inanıyorum" Toplantıya, Vali Yardımcıları Mehmet Hulusi Kaya, İsmail Gürsoy, Mesut Taner Genç, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, kaymakamlar, belediye başkanları, yatırımcı kuruluşların bölge müdürleri ve daire müdürleri katıldı.
Taner Genç - 24.06.2017
Uşak'ta Şehitlik Ziyareti
Şehitlik ziyaretine AK Parti Uşak milletvekilleri Mehmet Altay, Alim Tunç, Belediye Başkan Vekili Hakan Uludağ, Uşak Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Dalkıran, Vali Yardımcıları Mehmet Hulusi Kaya, Sait Topoğlu, Mesut Taner Genç, İl Jandarma Komutanı Albay Nedim Selbisu, il müdürleri, şehit yakınları, emniyet mensupları ile vatandaşlar katıldı.
Taner Genç - 08.06.2017
Ukosb 5. Olağan Kongresi Yapıldı
UKOSB binasındaki kongreye Uşak Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Başkanı Selim Kandemir, Uşak Ticaret Borsası (UTB) Başkanı Mustafa Sezer, delegeler ve iş adamları katıldı.
Taner Genç - 19.05.2017
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Alanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu İstiklal Marşı okundu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Necati Acar, yaptığı konuşmada, 19 Mayıs 1919'da, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının başlattığı hareketin, TBMM'nin kuruluşunun, ardından da Cumhuriyetin ilanının temelini oluşturduğunu belirtti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün faaliyetleri hakkında bilgi veren Acar, sağlıklı nesil yetişmesi için gençleri spora yönlendirdiklerini ifade etti. Etkinlik, şiirlerin okunması ve öğrencilerin hazırladıkları gösterileri sergilemesiyle devam etti. Törende, çeşitli spor dallarında birincilik alan Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç tarafından ödülleri verildi.
Taner Genç - 03.02.2017
Uşak'ta, AB Hibe Programları Tanıtım Toplantısı
AB hibe programları kapsamında sivil toplum kuruluşlarına sağlanan destekler ile ilgili bilgiler aktaran Özcan, konuşmasında şunlara yer verdi: "2004-2016 dönemi boyunca Türkiye Ulusal Ajansı bünyesinde yürütülen hayat boyu öğrenme ve Gençlik Programları (Erasmus +) kapsamında gençlik, mesleki eğitim ve yetişkin eğitimi alanlarında 210 projeye yaklaşık 5,5 milyon Avro destek sağlanmıştır. Katılım öncesi AB mali yardımları kapsamında sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimlere istihdam, sağlık, kültür, girişimcilik, AB ile diyalog gibi sosyal kalkınma alanındaki 17 projeye yaklaşık 1,8 milyon Avro hibe desteği sağlandı." Toplantıya, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, kurum müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.
Taner Genç - 30.08.2016
Güzeller görücüye çıkıyor
HEM TANITIM HEM TİCARET Uşak Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç de fuarın Uşak'ta bir ilk olması nedeniyle büyük önem taşıdığına dikkat çekti.
Taner Genç - 14.10.2013
Kurban Bayramına Doğru
Ziyarete, Uşak Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Fuat Kömürcü, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, şehit yakınları, askeri erkan ile vatandaşlar katıldı.
Taner Genç - 20.07.2013
4 Vali Yardımcısı ve 9 Kaymakamın Görev Yeri Değişti
İçişleri Bakanlığı tarafından Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararnameye göre, Samsun Vali Yardımcısı Hasan Ersan Ankara Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç Uşak Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Mehmet Hulusi Kaya Uşak Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Mustafa Özer ise Kırıkkale Vali Yardımcılığına atandı.
Taner Genç - 07.06.2013
Samsun Limanı'nda "Halk Sağlığı" Tatbikatı
Tatbikatın ardından açıklama yapan Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, tatbikatın başarıyla tamamlandığını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa Birliği ve İçişleri Bakanlığı'nın entegre sınır yönetimi kapsamında Avrupa Birliği ülkelerinde ortaklaşa olarak sınırlarımızda halk sağlığı risklerini kontrol altına almak ve sıfıra indirmek için kapasite artırımı uygulamalarına geçilmiştir.
Taner Genç - 30.04.2013
Samsun'da Kültür ve Sanat Çalıştayı Düzenlendi
İlkadım Kampüsü OMÜ Sahnesi'nde gerçekleşen 'Samsun Kültür ve Sanat Çalıştayı'na Vali Yardımcıları Mesut Taner Genç, Mehmet Ali Karatekeli, Rektör Prof.
Taner Genç - 30.04.2013
Samsun Kültür ve Sanat Çalıştayı Düzenlendi
İlkadım Kampüsü OMÜ Sahnesi'nde gerçekleşen Samsun Kültür ve Sanat Çalıştayı'na Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Mehmet Ali Karatekeli, OMÜ Rektörü Prof.
Taner Genç - 21.03.2013
Stk'lardan Vali Yardımcısına Destek
Samsun'da 27 sivil toplum kuruluşu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya üzeriden hakaret ettiği iddiasıyla İçişleri Bakanlığı tarafından hakkında soruşturma açılan Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'e destek verdiler.
Taner Genç - 21.03.2013
Stk'lardan Hakkında Soruşturma Açılan Vali Yardımcısı Genç'e Destek
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya üzerinden hakaret ettiği iddiasıyla İçişleri Bakanlığı tarafından hakkında soruşturma açılan Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'e destek vermek için 27 sivil toplum kuruluşu bir araya geldi.
Taner Genç - 21.03.2013
'Türkiye Bölünüyor' Diyen Vali Yardımcısının Soruşturmasına Tepki
Samsun'da bir toplantıda "Türk milleti bölünüyor" dediği için hakkında soruşturma açılan Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'e, bazı sivil toplum örgütleri destek çıktı.
Taner Genç - 16.03.2013
Açılımı Eleştirdi Soruşturmayı Yedi
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç hakkında, geçen ocak ayında bir toplantıda yaptığı konuşma nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından idari soruşturma başlatıldı.
Taner Genç - 09.03.2013
"Milli Devlet Egemenlik ve Anayasalarımız" Konferansı
Konferansa Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Samsun Türk Ocağı Başkanı Prof: Dr.
Taner Genç - 09.02.2013
İlkadım'dan Tirit Gecesi
Düzenlenen geceye MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, ilçe kaymakamları, siyasi partilerin il başkanları, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, ilçe belediyelerinin başkan vekilleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, basın kuruluşlarının yetkilileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Taner Genç - 27.01.2013
Vali Yardımcısı Genç'ten Terör Tepkisi
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, "Türk milleti büyük bir işgale doğru gidiyor" dedi.
Taner Genç - 20.01.2013
Mübadiller Dayanışma Yemeğinde Buluştu
Samsun Balkan Türkleri Kültür Haberleşme ve Dayanışma Derneği tarafından geleneksel hale gelen dayanışma, yardımlaşma ve kaynaşma yemeği bu yıl Tekkeköy Belediyesi Kutlukent Düğün Salonunda düzenlendi.Yemeği, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Baro Başkanı Nejat Anıl, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.
Taner Genç - 13.12.2012
Sibirya'dan Anadolu'ya Taştaki Türkler
OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılan, Belgesel Yapımcısı ve Yazar Servet Somuncuoğlu'nun konuşmacı olarak davet edildiği konferansa; Samsun Vali Yardımcıları Mehmet Ali Karatekeli ve Mesut Taner Genç, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Taner Genç - 11.11.2012
Milli Mücadele Kahramanı Ekrem Bey'in Anıt Mezarı Açıldı
Açılışa, Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Samsun Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Göktan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsmail Özcan, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün katıldı.
Taner Genç - 11.10.2012
Vali Yardımcısı Genç'in Acı Günü
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç'in, trafik kazası sonrası yoğun bakımda yatan ağabeyi Şükrü Atilla Genç'in vefat ettiği bildirildi.
Taner Genç - 29.09.2012
Vali Yardımcısından Terör Reçetesi
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, PKK ile mücadelede polislerin ve askerlerin içersinden 10 bin gönüllü bir kuvvetin seçilmesi gerektiğini söyledi.
Taner Genç - 29.09.2012
Mesut Taner Genç, Terörle İlgili Düşüncelerini Anlattı
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Samsun Türk Ocakları Şubesi'nde '100.yıl konferansları' kapsamında bir konuşma yaptı.
Taner Genç - 29.09.2012
Samsun Vali Yardımcısı Genç Açıklaması
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, "Vatan için, ülke için, millet için, mukaddes değerler için annelerin gözyaşları akabilir" dedi.
Taner Genç - 05.09.2012
Kitap Yazan Eski Beytüşşebap Kaymakamı, Samsun Vali Yardımcısı'nın Terör Tepkisi
Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde Kaymakamlık yaptığı 1993-1995 yılları arasındaki anılarını 2008 yılında kitaplaştırıp yayımlayan Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, terörün bitirilmesi noktasında herkesin görüşünün alınıp, kendisinin...
Taner Genç - 30.07.2012
Samsun Vali Yardımcısı Genç Açıklaması
Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, 19 Mayıs ilçe sınırları içinde bulunan Nebiyan Dağı ve Nebiyan Ormanları'nın doğa, yayla, foto safari, spor ve eskrim sporları için çok uygun bir alan olduğunu belirtti.
Taner Genç - 19.07.2012
İngilizce Yaz Kampı Sona Erdi
Karadeniz Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (KEYDER) Başkanı Ömer Kabaş da şunları söyledi: "Öğrencilerimiz uluslararası bir dil olan İngilizceyi öğrendiler, ama bunun yanında kardeşliği de burada yaşamış oldular. İngilizce öğrenmenin yanında en güzel kazanım bu oldu." Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç ise "Burada geçirdiğiniz süre içerisinde yaşadıklarınızın ileride size dolu dolu geri kazanç olarak döneceğine inanıyorum.
Taner Genç - 15.07.2012
Karadeniz'in Tek Yel Değirmeni Turizme Kazandırıldı
1860'lı yıllarda Çırakman köyünde yaşayan Rumlar tarafından yapılan taş gövdeli Karadeniz'in tek yel değirmenin açılışına Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Turizm'de Sınır Ötesi Çalıştay için Samsun'a gelen İran, Azerbaycan ve Gürcistanlı heyet ile vatandaşlar katıldı.
Taner Genç - 14.07.2012
Çalıştay Temsilcileri Vezirköprü'de
Samsun Vali Yardımcısı Taner Genç, Vezirköprü Kaymakamı Ozan Balcı ve çalıştay için Azerbaycan, İran, Gürcistan'dan gelen temsilciler, Vezirköprü'de tarihi ve turistlik yerleri gezerek incelemelerde bulundu.
Taner Genç - 13.07.2012
Turizmde Sınır Ötesi İşbirliği Çalıştayı
Yelken Kulüp'te düzenlenen çalıştaya Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç, Kültür ve Turizm Bakanlığı Şube Müdürleri Osman Şahin, Bülent Araslı ve Azerbaycan, İran, Gürcistan'dan gelen temsilciler katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Taner Genç Haberleri | Taner Genç Kimdir - Haberler - Taner Genç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Taner Genç kimdir, hayatı ve biyografisi. Gönül Dağı yeni bölüm izle! TRT Gönül Dağı canlı izle!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.07.2021 01:13:26. #1.13#

title