TAHİR AKGEMCİ HABERLERİ

Tahir Akgemci haber, Tahir Akgemci son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tahir Akgemci

Tahir Akgemci

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1955

Tahir Akgemci Kimdir ?

Prof. Dr. Tahir Akgemci 1955 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 1979 yılında Gazi Üniversitesi Ticaret Turizm Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. 1985 yılında Selçuk Üniversitesi’nde göreve başlayan Akgemci, 1988 yılında yüksek lisansını, 1991 yılında ise doktorasını Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı’nda tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tahir Akgemci - 25.12.2015
Sü Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel'den Veda Mesajı
Geride bıraktıkları dört yıl içerisinde acı ve tatlı birçok hatırası olduğunu kaydeden Prof. Dr. Gökbel şunları kaydetti: "Gün geldi, öğrencilerimin gözlerindeki mutluluk kıvılcımı enerjimi artırdı, gün geldi üzüldüm ve kırıldım. Hiç hak etmediğim bir takım olumsuzluklarla da karşılaştım. Ancak her zaman bu güzel ülkenin bir vatandaşı, bu şehrin ve üniversitenin bir ferdi olmakla iftihar ettim. Bugün gerek bilimsel, gerekse sosyal ve kültürel alanda kendini ispatlayan, adını Türkiye genelinde olduğu gibi belirli alanlarda dünyada da duyurmayı başaran Selçuk Üniversitesi, artık kabuğunu kırmayı başarmıştır ve geleceğe çok daha etkin ve dinamik biçimde hazırlanmaktadır. Şanlı tarihimizden aldığımız kurumsal ve kültürel birikimimizle bugünkü konumumuzdan çok daha ilerilere gidebilecek azim ve kararlılıkta olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Bu gelişim ve değişimi tabii ki yeterli görmüyorum. Sekiz yüz yıllık Selçuklu mirasının sahibi Konya'da bulunan üniversitemiz, bir başkente yakışır şekilde bugünlerden çok daha ileriyi görmek ve gelişim trendini her geçen gün artırmak zorundadır. Selçuk Üniversitesinin bu kararlılığa ve azme sahip olduğunu ve daha nice kırk yıllarda adından övgüyle ve başarıyla söz ettireceğine inanıyorum. Sözlerime son verirken görev sürem boyunca birlikte çalışmaktan onur duyduğum Sayın Valimiz başta olmak üzere şehrimizin tüm üst düzey yöneticilerine, paydaşlarımıza, Rektör Yardımcılarım Prof. Dr. Mustafa Şahin, Prof. Dr. Mehmet Musa Özcan, Prof. Dr. Tahir Akgemci, Prof.
Tahir Akgemci - 30.03.2014
Kahramanmaraş'ta Başkan Adayları Oylarını Kullandı
Kent merkezi ve 11 ilçede 2 bin 696 sandıkta 684 bin 644 seçmenin oy kullanacağı kentin büyükşehir belediye başkan adayları AK Partili Fatih Mehmet Erkoç, MHP'li Tahir Akgemci ve CHP'li Ünal Ateş, öğleden sonra kayıtlı bulundukları sandıklara giderek oylarını kullandı.
Tahir Akgemci - 29.03.2014
Belediye Başkan Adayları: Sandık Sonuçları Vatandaştan Gizlenmemeli
CHP Kahramanmaraş Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Ünal Ateş, yasalarla seçim usulünün belirlendiğini kaydetti. Iddiaları, seçim sonuçlarını maniple etmeye yönelik çalışma olarak değerlendiren Ateş, "Bu tamamen seçim sonuçlarını maniple etmeye yönelik bir durum. Böyle bir şey olamaz, bunu asla kabul etmiyoruz. Seçimlerin nasıl yapılacağı yasalarla belirlidir, bizde gizli oylama, açık tasnif usulü seçimler yapılır ve seçimlerin tüm bilgileri vatandaşlara açık olmak zorundadır. Bu seçimlere hile karıştırmaya yönelik tutum olarak değerlendirilebilir. Twittren yasaklanması, Yotube’nin kapatılması, seçim sonuçlarının milletten gizlenmesi, milletin haber alma özgürlüğünün engellenmesi kabul edilebilir bir durum değil." diye konuştu. MHP Kahramanmaraş Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci de iddiaların insanları kuşkulandırdığını belirtti.
Tahir Akgemci - 29.03.2014
MHP'li Akgemci: Verin Yetkiyi, Alın Hizmeti
MHP Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci Çamlık Mahallesi'nde düzenlenen mitingde halka hitap etti.
Tahir Akgemci - 26.03.2014
DP Adayı, MHP'ye Destek İçin Adaylıktan Çekildi
Demokrat Parti (DP) Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet İspir, MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci'ye destek vermek amacıyla adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Tahir Akgemci - 25.03.2014
"Kahramanmaraş'a Hızlı Tren Gelmesine Vesile Olduk"
MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, Kahramanmaraş'a göreve başlamadan hizmet ettiklerini söyledi.
Tahir Akgemci - 16.03.2014
MHP'li Akgemci: Kahramanmaraş, Markasını Üreten Cazibe Merkezi Şehre Dönüşecek
Yerel seçim çalışmalarını mahalle, köy, fabrika ve esnafları tek tek gezerek sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkan adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, ilde partisine olan teveccühün arttığını söyledi.
Tahir Akgemci - 03.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Açılışa, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Akgemci, Pazarcık İlçe Başkanı Ali Kaykı ile partililer katıldı.
Tahir Akgemci - 16.02.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Açılışa MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci ile partililer katıldı.
Tahir Akgemci - 01.02.2014
MHP Karamanmaraş Adayı Akgemci'nin Bürosu Mehter'le Açıldı
MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci'nin seçim bürosu Mehter takımının gösterisi eşliğinde açıldı.
Tahir Akgemci - 12.01.2014
Yerel Seçimlere Doğru
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci ile beldeye gelen Güçlü, partililerce karşılandı.
Tahir Akgemci - 19.11.2013
MHP Afşin'de "Tek Çatı" İstişare Toplantısı Düzenledi
İstişaret toplantısına, MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, Çoğulhan Belediye Başkanı Adem Yıldız, Esence Belediye Başkanı Ali Özkan, MHP Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Yıldız ile partililer katıldı.
Tahir Akgemci - 22.10.2013
Selçuk Üniversitesi'nde Bayramlaşma
Gökbel, törene katılan tüm personelin elini teker teker sıkarak bayramlarını kutladı.   Programa, Rektör yardımcıları Prof. Dr. Tahir Akgemci, Prof.
Tahir Akgemci - 10.10.2013
Sü Kampüsüne 70 Yataklı Hasta Konuk Evi Yapılacak
Törene, SÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Musa Özcan ve Prof. Dr. Tahir Akgemci, Tıp Fakültesi Dekanı Prof.
Tahir Akgemci - 10.10.2013
Rektör Gökbel, Fakültelerin Akademik Kurullarına Katıldı
Toplantılara Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel'in yanı sıra Rektör yardımcıları Prof. Dr. Tahir Akgemci ve Prof.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tahir Akgemci Haberleri | Tahir Akgemci Kimdir - Haberler - Tahir Akgemci haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tahir Akgemci kimdir, hayatı ve biyografisi. Konya'da Turizmde Mesleki Liderlik Çalıştayı Gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 23:57:41. #1.14#

title