TACETTİN ÖZKARAMAN HABERLERİ

Tacettin Özkaraman haber, Tacettin Özkaraman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tacettin Özkaraman - 30.10.2018
Sakarya'dan Kısa Kısa
Toplantıda yaptığı konuşmada, altyapı yatırımlarında büyük işlere imza attıklarını belirten Toçoğlu, şunları kaydetti: "Geride bıraktığımız süreçte birçok hedefimizi gerçekleştirdik. Yapılamaz denilenleri yaptık. Akçay Barajı'nda artık son aşamadayız. Yenilenebilir enerji ile hem şehrimize hem ülkemize kazandırmaya devam ediyoruz. Hamdolsun çalışmalarımız neticesinde Sakarya'da vatandaşlarımızın musluklarına Türkiye'nin en kaliteli içme suyunu ulaştırıyoruz. Atıksu arıtma ve bu anlamda çevreyi koruma noktasında da Türkiye ortalamasının oldukça üzerindeyiz." Toçoğlu, yerel seçimlere kısa bir zaman kaldığına işaret ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu süreç boyunca sizler işlerinize her zaman olduğu gibi dört elle sarılarak devam edin. Gece gündüz demeden canla başla çalışmalarınızı sürdürün. Bu şehir hepimizin. Bugüne kadar Sakarya'yı hep daha ileriye taşımak için çalıştık. Bundan sonra da böyle olacak. Şehrimizin dört bir yanında çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam ediyor. Çok şükür herhangi bir sorunumuz yok. Muhtarlarımız bölgelerindeki şube müdürlerinden memnun. Elhamdülillah güzel bir ivme yakaladık, huzurlu bir ortamda çalışıyoruz. Aynı şekilde işimize odaklanmayı ve bu huzurlu ortamı sürdürelim. Hoşgörülü olalım. Bizler hizmet için büyük iddialar ortaya koyduk ve bu doğrultuda önemli işler gerçekleştirdik. 1 milyon hemşehrimize içme suyu ulaştırıyor, altyapı hizmeti sunuyoruz. Her zaman geldiğimiz noktadan daha iyisi için hedef koymaya ve bu hedef için çalışmaya devam etmeliyiz." Toçoğlu, Taraklı'dan gelen heyeti kabul etti Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve beraberindeki heyet, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu'nu ziyaret etti.
Tacettin Özkaraman - 27.09.2018
Tarihi Yaşatmak, Şehri Yaşatmak Sempozyumu"
Sempozyumda Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı Musa Kazım Arıcan ve Türkiye Yazarlar Birliği Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Doğan da konuşma yaptı.
Tacettin Özkaraman - 31.08.2018
Kazada Hayatını Kaybeden Asker Toprağa Verildi
Cenaze törenine, Özgen'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra İl Garnizon ve 7. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Işıksu, askeri erkan, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Tacettin Özkaraman - 31.08.2018
Kazada Hayatını Kaybeden Uzman Çavuş Toprağa Verildi
Cenaze törenine, Özgen'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra İl Garnizon ve 7. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Işıksu, askeri erkan, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Tacettin Özkaraman - 30.08.2018
Trafik Kazasında Ölen Piyade Uzman Çavuşun Ailesine Acı Haber Verildi
KAYSERİ'de içinde bulunduğu otomobilin aydınlatma direğine çarpması sonucu hayatını kaybeden Piyade Uzman Çavuş Özgen Özgen'in, Sakarya'nın Taraklı ilçesinde yaşayan ailesine acı haber verildi. Kaza, bu sabah saatlerinde, Kayseri-Niğde Karayolu'nda meydana geldi. Kayseri Tugay Komutanlığı'nda görevli 29 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Özgen Özgen'in 2 asker arkadaşıyla birlikte içinde bulunduğu otomobil, orta refüje çıkarak aydınlatma direğine çarptı. Kazada Uzman Çavuş Özgen kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, yaralanan arkadaşları tedaviye alındı. Uzman çavuşun, Sakarya'nın Taraklı ilçesindeki ailesine acı haber verilirken, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç ve Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman aileyi ziyaret etti.
Tacettin Özkaraman - 20.08.2018
Şimşir Kaşık" Sabri Ustadan Sorulur
Sabri usta sanatının inceliklerini müzede gösterecek Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ise ilçede el sanatlarının yoğun yapıldığını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 23.06.2018
Ak Partiler Sakarya'da "Sevgi Yürüyüşü" Düzenledi
Erenler Belediye Bayşkanı Cavit Öztürnk ile Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve bazı partililer caddede bulunan MHP standını ziyaret etti.
Tacettin Özkaraman - 10.05.2018
İpekyolu Belediyeler Birliği Toplantısı Yeniçağa'da Yapıldı
Yeniçağa Belediye Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya, Göynük Belediye ve İpekyolu Belediyeler Birliği Başkanı Kemal Kazan, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli ve Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar katıldı.
Tacettin Özkaraman - 26.02.2018
Afrin'de Görev Yapan Oğluna Dualarla 'Uğut Tatlısı' Yapıp Gönderdi
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman yaptığı açıklamada, "Afrin'deki harekat için bütün Türkiye tek vücut olmuş ve elimizden ne geliyorsa destek olmaya çalışıyoruz.
Tacettin Özkaraman - 20.02.2018
Taraklı'daki 7 Asırlık Çınar Ağacına Yoğun İlgi
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Taraklı'nın 1293-1294 yıllarında fethedildiğini belirtti.
Tacettin Özkaraman - 06.01.2018
Taraklı Tanıtım Günleri" Başladı
İlçeyi tanıtmak amacıyla açılan stantları gezen Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, ziyaretçilere keşkek dağıttı.
Tacettin Özkaraman - 06.11.2017
Biz Anadoluyuz Projesi
Konuk öğrencilere eşlik eden Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, proje kapsamında ilçeye gelen 133 öğrenciyi ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 04.11.2017
Sakarya'da Mavi Yumurta Damızlık Tesisi Açıldı
Programa, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç ve Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile davetliler katıldı.
Tacettin Özkaraman - 14.10.2017
17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları
Programda konuşan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, kültürün toplumların gelişmesine ve bir arada kalmasına vesile olan bir öğe niteliği taşıdığını belirterek, "Öncelikle bu etkinlik için Büyükşehir Belediyesi'ne ve emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Tacettin Özkaraman - 23.04.2017
Turizm Haftası
Karasu'nun turistik değerlerini ön plana çıkarma ve halka en iyi hizmeti sunma hedefiyle sahil bandında başlattıkları çalışmaların devam ettiğini belirten İspiroğlu, şunları söyledi: "Dünyanın en güzel kumuna sahip olan sahilimizi estetik olarak en güzel hale getirmek ve hem halkımıza, hem yerli ve turistleri sunmakta hedeflerimizi arasında. Dünyanın tek parça su basar ormanı olan Acarlar Longozu, Yenimahalle, Maden Deresi, Küçük Boğaz, Karasu Kalesi, Mağaralar alternatif turizm için güzel bir potansiyele sahip. Turizm alanında var olan potansiyelimizi geliştirmemiz ve iyi değerlendirmemiz gerekli." Panele, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Sapanca Kaymakamı Ali Ada, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz ve daire müdürleri katıldı.
Tacettin Özkaraman - 31.08.2016
İpekbir Markası Uluslararası Koridor Olacak"
Birlik Başkanı Kemal Kazan'ın ev sahipliğinde Göynük'te gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekili ve Birlik Danışma Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa İsen, Birlik Danışma Kurulu Üyeleri Ankara 1 Numaralı Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Yusuf Kıraç, Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Hakkı Acun, İpekyolu Araştırmaları Derneği Başkanı ve Kırıkkale Üniversitesi Görevlisi Dr. Fahri Atasoy, İpekyolu Belediyeler Birligi Encümenleri Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Yeniçağ Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan ile Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Ayhan'ın katıldığı belirtildi.
Tacettin Özkaraman - 27.07.2016
Göynük'te Buğday Tarlasında Yangın
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman da olay yerinde incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tacettin Özkaraman Haberleri | Tacettin Özkaraman Kimdir - Haberler - Tacettin Özkaraman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tacettin Özkaraman kimdir, hayatı ve biyografisi. Sakarya'dan Kısa Kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 11:50:09. #1.15#

title