Süleyman Bakal Haberleri

Süleyman Bakal haber, Süleyman Bakal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Bakal - 14.10.2020
Vatandaşlara "dolandırıcılık amacıyla yapılan aramaları şikayet edin" çağrısı
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, gün içerisinde ticari ya da bilgilendirme adı altında yapılan arama ve mesaj gönderimlerinin taciz boyutuna ulaştığını belirterek, konuyla ilgili, vatandaşların ilgili kurumlara şikayetlerini gerçekleştirmesi gerektiğini söyledi.
Süleyman Bakal - 11.10.2020
Eskişehir halkının sumatik çilesi bitmiyor
Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkanı Süleyman Bakal, Eskişehir'de halkın içme suyu kullanımındaki karmaşık düzenden ve sumatiklerden ödeme zahmetinden şikayetler aldıklarını, ödemelerin yalnızca sumatiklerden değil internet üzerinden de yapılabilmesini talep ettiğini belirtti.
Süleyman Bakal - 30.9.2020
TÜKDES'ten 'Kalabak Su' açıklaması
Tüketici Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, Eskişehir Kalabak Su Tesislerinde bulunan satış noktasının kapatılması gerektiğini ifade etti.
Süleyman Bakal - 31.8.2020
"EBB miadı geçmiş damacanaları alarak son kullanma tarihi geçmemiş dolu damacanaları vermek zorunda"
Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkanı Süleyman Bakal, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin (EBB), sahipliğinde bulunan miadı geçmiş damacanaları almak ve yerine son kullanma tarihi geçmemiş damacanalara doldurulmuş Kalabak suyu vermek zorunda olduğunu belirtti.
Süleyman Bakal - 12.3.2020
Tüketiciyi Destekleme Derneğinden "Kovid-19'u fırsata çevirenleri şikayet edin" uyarısı
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınını (Kovid-19) fırsat bilip, özellikle dezenfektan başta olmak üzere birçok ürünü fahiş fiyatlara satanların ahlaka ve vicdana sığmayan bir ticaret yoluna girdiğini bildirdi.
Süleyman Bakal - 9.3.2020
Tüketiciyi Destekleme Derneğine ilginç şikayetler geliyor
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, tüketici şikayetlerinde ilginç olayların yaşandığını belirterek, satıcının hiçbir hatası olmadığı halde yanlış kullanımlar neticesinde yapılan şikayetlerin hakem heyetlerince tespit edildiğini söyledi.
Süleyman Bakal - 7.8.2019
"Telefon sipariş ettim, salatalık çıktı" şikayeti
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, internet üzerinden yapılan alışverişlerde dolandırılanların sayısının gün geçtikçe arttığının altını çizerek, "Normal piyasa fiyatı bin 500 lira olan bir telefonu 99 liraya sattıklarını taahhüt ediyorlar.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Bakal Haberleri | Süleyman Bakal Kimdir - Haberler - Süleyman Bakal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Bakal kimdir, hayatı ve biyografisi. Eskişehir Şeker Fabrikası'nın şehir dışına taşınması çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 22:13:30. #1.14#
title