Haberler

Petrolspor Güreş Takımından Önemli Bir Başarı Daha

Güncelleme:

Kırıkkale'de yapılan Türkiye yıldız erkekler serbest güreş müsabakalarında Petrolsporlu güreşçiler, önemli derece elde ettiler.

Petrolspor'lu güreşçilerin başarısı

13-15 Mart tarihleri arasında Kırıkkale'de yapılan Türkiye yıldız erkekler serbest güreş müsabakalarında Petrolsporlu güreşçiler aldıkları şampiyonluklarla turnuvaya damga vurdu.

42 kiloda Doğan Kara birinci olurken, 48 kiloda Şehmus Kaplan ikinci, 50 kiloda Mehmet Çiftçi ve Hüseyin Ertekin ise 3'cülüğü elde ettiler.

Kırıkkale'de yapılan güreş müsabakalar büyük ilgi gördü. Turnuvada takım halinde 1. olan Petrolspor güreş takımı ayakta alkışlandı.

Öte yandan Niğde ili ile eş zamanlı olarak yapılan grekoromen grup şampiyonasında Muhammed Acar 42 kiloda 1. olurken 46 kiloda Emre Tuncer ise 3. oldu.

Son yıllarda uluslararası güreş müsabakalarında birçok başarıya imza atan Petrolspor güreş takımının aldıkları başarıların tesadüfü olmadığını belirten TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrolspor Kulüp Başkanı Gökhan Akın, "Son yıllarda çalışma arkadaşlarımız ile birlikte yaptığımız planlı ve programlı çalışmanın semeresini alıyoruz amacımız sosyal projeler kapsamında Batmanlı sporcu kardeşlerimizi sağlıklı, ahlaklı, zeki birer birey olarak topluma kazandırmaktı bize bu başarıları yaşatan yönetici, teknik heyet ve sporcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum" dedi.

Kaynak: Temsilci / Spor

Mehmet Çiftçi doğan kara Kırıkkale Türkiye Yerel Spor Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere 'Sen insan değilsin' diyerek tepki gösterdi

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere "Sen insan değilsin" diyerek tepki gösterdi

Bakmadan Geçme

AHU TUĞBA SAĞLIK DURUMU! Ahu Tuğba kaza mı geçirdi, durumu nasıl? ARDA GÜLER HANGİ TAKIMA TRANSFER OLACAK? Arda Güler Real Madrid'den ayrılıyor mu? Kurban Bayramı bitti mi? 20 Haziran Perşembe Kurban Bayramı tatili bitti mi, resmi tatil bitti mi? Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title