Haberler

  David Luiz'den Duygusal Açıklamalar

  Spor Haberleri

  Brezilaylı oyuncular, 7-1'lik Almanya hezimetinin ardından duygusal mesajlar verdi.

  2014 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan Brezilya, yarı finalde karşı karşıya geldiği Almanya'ya 7-1'lik şok skorla boyun eğerken, maç sonunda yaşanan büyük hüzün, David Luiz ve Julio Cesar'ın açıklamalarına da yansıdı.

  Mücadele sonrasında Rede Globo'ya açıklamalarda bulunan David Luiz, büyük hayâllerini gerçekleştiremediklerini anlatırken, "Tek istediğim zor günler geçiren insanlarımızın yüzlerini biraz olsun güldürebilmekti. Ne yazık ki bunu yapamadık. Üzgünüm, hepimiz üzgünüz. Tüm Brezilyalılardan adına üzgünüm. İnsanlarımızın yüzünü gülerken görmek istiyordum. Sadece bir futbol maçı olsa da, bu benim için gerçekten çok önemliydi." dedi.

  Almanya'nın kendilerinden çok daha iyi olduğunu belirten başarılı savunma oyuncusu, "Daha iyilerdi. Daha iyi hazırlanmışlardı. Daha iyi oynadılar. 6 dakikada dört gol yedik. Bizim için çok üzücü bir gün. Ama müthiş bir ders çıkarttık. Nelerin yanlış gittiğini açıklayamıyorum çünkü çok karışık. Bir rüyanın sonuna geldik. Hayatımda her zaman gerçek bir adam gibi olmayı öğrendim. Hiçbir şeyden utanmayacağım. Bir gün, bu insanlara hak ettiği mutluluğu vereceğim." ifadelerini kullandı.

  JULIO CESAR: "EVE GİDİP..."

  Kalesinde 7 gol birden gören deneyimli file bekçisi Julio Cesar'ın maç sonu açıklamaları ise şöyleydi: "Bizden daha güçlü, daha iyilerdi. Birinci gol tamamen kendi hatamızdan geldi. Kimse bunu beklemiyordu. Almanya'yı tebrik ediyorum. Söyleyebileceğim tek şey bu. Şimdi eve gidip, ailelerimize sarılarak teselli arayacağız." dedi.

  Kaynak: Goal.Com / Spor

  Julio Cesar David Luiz Almanya Spor Haberler

  title