İstanbul'da bir siyanür vakası daha! Bakırköy'de bir dairede 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu
Haberler » Güncel » İstanbul'da bir siyanür vakası daha! Bakırköy'de bir dairede 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu - Haber

İstanbul'da bir siyanür vakası daha! Bakırköy'de bir dairede 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu

Bakırköy'de bir dairede aynı aileden 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu. Bakırköy Kaymakamlığı, olay yerindeki kokunun siyanür olduğu açıklamasını yaptı.

İstanbul'da bir siyanür vakası daha! Bakırköy'de bir dairede 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu

'de biri çocuk 3 kişi, evlerinde ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre, Mahallesi'nde şüpheli ölüm ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Söz konusu adreste inceleme yapan ekipler biri çocuk, üç kişinin cansız bedenine rastladı.

Ekiplerin olay yerindeki incelemesi sürüyor.

KAYMAKAMLIK'TAN AÇIKLAMA

Bakırköy Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "Osmaniye Mahallesi'nde şüpheli ölüm ihbarı alınmış söz konusu adrese intikal eden ekiplerimiz biri çocuk 3 kişinin cansız bedeni ile karşılaşmıştır. Olay ve nedeni ile ilgili araştırmalar devam etmektedir" denildi.

ÖLENLER: KARI-KOCA-ÇOCUK

Olay yerindeAFAD ekipleri de inceleme yapıyor. Ölenlerin karı koca ile çocukları olduğu öğrenildi.

BELEDİYE BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu olayla ilgili açıklama yaptı. Kerimoğlu, "6 yaşında çocuğumuz ve karı koca hayatını kaybetti" dedi.

BİR SİYANÜR VAKASI DAHA

Bakırköy Kaymakamlığı yaptığı açıklamada "Yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir." ifadelerine yer verdi.

Bakırköy Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "15 Kasım 2019 Cuma günü saat 06.45'te 155 Polis İmdat Hattına yapılan İlçemiz Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokakta şüpheli ölüm ihbarı üzerine bahse konu adrese ivedilikle intikal edilmiş biri çocuk 3 kişinin cansız bedeniyle karşılaşılmıştır. Dairedeki koku nedeniyle AFAD (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir.Konu ile ilgili olay yerinde gerekli önemler alınmış olup,adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir" denildi.

FATİH'TE VE ANTALYA'DA DA YAŞANMIŞTI

Türkiye son günlerde siyanürlü ölümlere şahit oluyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Fatih'te 4 kardeş "İçeride siyanür var" yazılı bir not bıraktıktan sonra canına kıymıştı. Akabinde Antalya Konyaaltı'nda da buna benzer bir siyanür vakası yaşanmıştı.


Haber Videosu

: Bakırköy'de siyanür kâbusu! Bir evde 3 ceset bulundu
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler