Sokak ortasında deveye yapılan işkence cezasız kalmadı
Haberler » 3. Sayfa » Sokak ortasında deveye yapılan işkence cezasız kalmadı - Haberler

Sokak ortasında deveye yapılan işkence cezasız kalmadı

Şanlıurfa'da Irak uyruklu olduğu öğrenilen bir kasap, iş yerinin önünde deveyi kesmesi işkenceye dönüştü. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen zabıta ekipleri, kasaba 215 lira para cezası keserek iş yerini mühürledi.

Sokak ortasında deveye yapılan işkence cezasız kalmadı

Şanlıurfa'da uyruklu bir kasabın iş yerinin önünde deveyi kesmesi işkenceye dönüştü. Cep telefonu ile görüntülenen kesim sırasında, devenin dakikalarca can çekmesi tepkilere neden oldu.

BAŞINA ÇUVAL GEÇİRİP BOYNUNA BIÇAK VURDU

Kentte Irak uyruklu olduğu öğrenilen bir kasap iş yerine kesmek için 500 kilonun üzerinde deve getirdi. Mezbaha yerine deveyi iş yerinin önünde kesmek isteyen kasap, hayvanın başına çuval geçirdikten sonra boynuna bıçak darbesi vurdu.

215 LİRA PARA CEZASI KESİLDİ

Cep telefonu ile de kaydedilen kesim sırasında ortalık kan gölüne dönerken, devenin dakikalarca can çekmesi tepkilere neden oldu. Çocukların gözü önünde yapılan kesimin ardından Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kasaba 215 lira para cezası kesilerek iş yeri mühürlendi.

İşte olay yerinden görüntüler;

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Sokak ortasında deveye yapılan işkence cezasız kalmadı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler