Siyaset konuşacaklardı, araya kişisel sorunlar girdi! Canlı yayında "Lafımı bölme" kavgası - Haberler
Haberi Paylaş

Siyaset konuşacaklardı, araya kişisel sorunlar girdi! Canlı yayında "Lafımı bölme" kavgası

Haberler.com, Gözde Nur Bayar - Güncel
 - Güncelleme:

Dün akşam canlı yayında gündemi değerlendiren yorumculardan Nagehan Alçı ile Sevilay Yılman arasında gergin anlar yaşandı. Birbirlerinin laflarını böldüklerini iddia eden ikili anlaşamayınca tansiyon yükseldi. Alçı, "En çok sen kesiyorsun lafları" derken Sevilay Yılman ise "Demin seviyesiz falan dedin bak bir şey demedim" ifadelerini kullandı.

HaberTürk ekranlarında dün akşam yayınlanan bir programda Nagehan Alçı, Sevilay Yılmaz, Nihal Bengisu Karaca ve Ebru Baki hazır bulundu. Gündemi ve son siyasi gelişmeleri değerlendirmek üzere toplanan gruptan Nagehan Alçı ile Sevilay Yılmaz arasında gergin anlar yaşandı.

Laf bölme polemiğinin yaşandığı programda Sevilay Yılmaz, "Ben üst üste konuşmak istemiyorum saygı gösterelim birbirimize" diye uyarılarda bulununca Nagehan Alçı'dan yanıt geldi.

Nagehan Alçı'nın "Sen de kesme lütfen en çok sen kesiyorsun" demesi üzerine Sevilay, "Demin seviyesiz falan dedin bak ben ona düzeysiz falan dedim bir şey demedim" dedi.

Başından beri Yılman'ın sürekli araya girdiğini iddia eden Alçı, "Sevilay rica ediyorum düzgün bir program olsun" ifadelerini kullandı. Daha sonra tekrar gerilim yaşayan ikiliden Yılman, konuşulan lafları sakıncalı bulduğunu söyledi.

Tansiyonun yükseldiği programda diğer konuklar sessizliğini korurken, Nagehan Alçı'nın "Bizim ne diyeceğimizi niye sınırlandırıyorsun" sözlerine son olarak Yılman, "Ben de seni kendi kendini tatmin eden konuşmalar olarak değerlendiriyorum" diye konuştu.

İkilinin bu anları sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Gündem Editörü Haberler.com - Güncel

Nihal Bengisu Karaca, Sevilay Yılman, Nagehan Alçı, Ebru Baki, Habertürk, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Altay Bozkurt:

Resmen köy Kahvehanesindeki bir muhabbet ! : ))

Es ruzgar:

Nagehan sen ve eşin Rasim ikinizide sevmiyorum TV lerde görmek istemiyoruz

uCube :

Bunlar kim? Söz de yazarlarmış da, ne gibi bir vasıfları vardır? Boş boş konuşuyorlar işte. ;))

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title