Yol ortasında ikiye bölünmüş ayıyı gören vatandaşlar telefona sarıldı
Haberler » 3. Sayfa » Yol ortasında ikiye bölünmüş ayıyı gören vatandaşlar telefona sarıldı - Haberler

Yol ortasında ikiye bölünmüş ayıyı gören vatandaşlar telefona sarıldı

Sivas'ta parçalanmış ayıyı gören vatandaşlar durumu Milli Parklar Bölge Müdürlüğü yetkililerine bildirdi. Ayının, otomobil çarpması sonucu telef olduğu ardından vahşi hayvanlardan tarafından parçalandığı tahmin ediliyor.

Yol ortasında ikiye bölünmüş ayıyı gören vatandaşlar telefona sarıldı

'ın ilçesinde parçalanmış halde telef olmuş ayı bulundu. Adeta ikiye bölünen ayının otomobil çarpması sonucu hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.

VATANDAŞLAR YETKİLİLERE VERDİ

Divriği ilçesi Cürek Mahallesinde vatandaşlar tarafından telef olmuş bir ayı bulundu. Parçalanmış ayıyı gören vatandaşlar durumu Milli Parklar Bölge Müdürlüğü yetkililerine bildirdi.

İNCELENECEK

Ekipler, incelemek üzere telef olan ayıyı olay yerinden aldı. Ayının, otomobil çarpması sonucu telef olduğu ardından vahşi hayvanlardan tarafından parçalandığı tahmin ediliyor.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Yol ortasında ikiye bölünmüş ayıyı gören vatandaşlar telefona sarıldı
HABER YORUMLARI (13)

 • ATARABASI OSMAN:
  Bu dünyada gelen her canlı yaşamaya çalışıyo, yaşamak nedir o da bi ayrı konu, ben dünyaya gelmeyenler ile dünyadan gidenlerin farkını düşüyorum abi
 • HAYVANLARI SEVEN Y:
  Canım benim sana doğada yaşayacak yer bırakmadılarki her taraf dolu. tabiki hayvan aç olduğu için yola çıktı ve araba çarpıp kaçmıştır her zaman zaman olduğu gibi. . acı çeken ve aç kalan hayvanlar oluyor. çünkü onlara insanlar yardım etmiyor. be etmiyorlar . .
 • ORHAN''A CVP.:
  ORHAN YAZDIKLARINDAN ANLADIĞIM KADARIYLA SEN SİVASLISIN TAMDA KENDİNE YAKIŞAN CEVABI VERMİŞSİN BRAVVO. . . . . .
 • KING:
  haberı okuduysanız olayın sıvas da oldugunu anlarsınız ve sıvasa hıc gıtmedıgınız orada hayvanlara yasama alanı kalmadıgını ıdaa etmenızden bellı
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler