Sıtkı Aslanhan Haberleri

Sıtkı Aslanhan haber, Sıtkı Aslanhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sıtkı Aslanhan - 02.11.2020
Çarşamba Medya Akademisi eğitim programı başladı
Öğrenciler ile ilk buluşan isim "Etkili İletişim ve İnsan Psikolojisi" konulu dersi ile eğitimci-yazar Sıtkı Aslanhan oldu.
Sıtkı Aslanhan - 22.10.2020
Çarşamba Belediyesi "Çarşamba Medya Akademisi" projesini hayata geçirdi
Çarşamba Medya Akademisi'nde katılımcılar, eğitimci yazar Sıtkı Aslanhan'dan "Etkili İletişim ve İnsan Psikolojisi", televizyoncu ve spor yorumcusu Haldun Domaç'tan "Televizyon Yayıncılığı", program yapımcısı ve sunucu Mustafa Göksu'dan "Program Sunuculuğu Spikerlik ve Diksiyon", sosyal medya fenomeni Abdi Baktur'dan "Sosyal Medya Dijital Medya İçerik Üretimi", dijital medya yazarı ve sosyal medya uzmanı Ahmet Melih Karauğuz'dan "Yeni Medya", yazar Emine Şimşek'ten "Metin Yazarlığı" konularında interaktif eğitim ortamında bir araya gelerek dersler alacak.
Sıtkı Aslanhan - 21.02.2020
Karabük'ten kısa kısa
15 Temmuz Şehitler Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programa, kişisel gelişim uzmanı, eğitimci-yazar Sıtkı Aslanhan konuşmacı olarak katıldı.
Sıtkı Aslanhan - 27.12.2019
Çumra'da "Bilinçli Aile, Duyarlı Genç" konulu konferans düzenlendi
Eğitimci - Yazar Sıtkı Aslanhan'ın konuşmacı olduğu konferansta aileler ve çocuklar arasındaki ilişkileri anlatıldı.
Sıtkı Aslanhan - 26.12.2019
Karapınar'da aile ve gençlik temalı konferans düzenlendi
Daha sonra Kişisel Gelişim Uzmanı Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan, her şeyin samimiyetle başladığını belirtti.
Sıtkı Aslanhan - 28.11.2019
Samsun'dan kısa kısa
Akşemseddin Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirilen konferansa konuşmacı olarak kişisel gelişim uzmanı ve yazar Sıtkı Aslanhan katıldı.
Sıtkı Aslanhan - 14.04.2019
Bafra'da "Bilinçli Aile Duyarlı Gençlik" Semineri
Daha sonra seminer veren eğitimci yazar Sıtkı Aslanhan, ailelerin televizyon, cep telefonu ve bilgisayarın bilinçsiz kullanımı nedeniyle çocuklar ile sağlıklı iletişim kuramadığını belirtti.
Sıtkı Aslanhan - 17.12.2018
Engelleri Birlikte Aşalım Projesi
Çocukların çok kolay suça bulaşabildiğini ve bunun için de ailelerin büyük bir önemi olduğunu aktaran Akay, şöyle konuştu: "Projeyle erken yaşta evlilik, intihar girişimleri, aile içi iletişim ve iyi çocuk yetiştirmenin incelikleri, kişisel gelişim, öğrencilerin sınav kaygısı, sosyal medyanın doğru kullanımı gibi konularda öğrenci ve ailelerimizin bilinçlendirilmesini amaçlıyoruz." Daha sonra eğitimci Sıtkı Aslanhan, öğrenci ve aileleri bilgilendirdi.
Sıtkı Aslanhan - 15.12.2018
Arnavutköy'de 3 Bin 76 Aileye Eğitim Yardımı
Programda, eğitimci-yazar Sıtkı Aslanhan da davranış şekillerinin çocuklar üzerinde etkisine ilişkin konuşma yaptı.
Sıtkı Aslanhan - 14.10.2018
2. Kayseri Kitap Fuarı
Yazar Yavuz Bahadıroğlu, Mehmet Ali Bulut, Sıtkı Aslanhan ve gazeteci Hakan Çelik de fuarda imza etkinliklerinde vatandaşlarla buluştu.
Sıtkı Aslanhan - 18.09.2018
Evlilik Okulu Başlıyor
PROGRAM İÇERİĞİ Evlilik Okulu projesi kapsamında Sani Konukoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilecek programlara da değinen Taban, "28 Eylül'de Sıtkı Aslanhan'ın Gelin Yuvamızı Koruyalım programı ile başlayacak etkinlikleri söyle sıralarsak, 05 Ekim'de Araştırmacı Yazar Halil Atalay'ın Ailede Manevi Eğitim, 12 Ekim'de Psikolog Yılmaz Gürkan'ın Aile İçi İletişim,19 Ekim'de Eğitimci İsmail Güler'in Erkek Fıtratı,26 Ekim'de Uzman Psikolog Abdulaziz Yılmaz'ın Çocuk Eğitimi,2 Kasım'da Araştırmacı Yazar Halil Atalay'ın Ailede Sabır,9 Kasım'da Eğitimci İlahiyatçı İsmail Güler'in Kadın Fıtratı, 16 Kasım'da Doktor Ahmet Saçu'nun Helal ve Doğal Beslenmenin Ailede Yeri ve Önemi ve 23 Kasım'da Psikolog Yılmaz Gürkan'ın Kişisel Farkındalık konularıyla ailelerimizle buluşacaktır.
Sıtkı Aslanhan - 05.05.2018
Bafra'da "Bilinçli Aile İdeal Gençlik" Konferansı
Kişisel eğitim ve gelişim uzmanı Sıtkı Aslanhan, Samsun'un Bafra ilçesinde konferans verdi.
Sıtkı Aslanhan - 04.05.2018
Bulanık'ta Bilgi Yarışması ve Seminer
Seminer ve ödül törenine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, şube müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.
Sıtkı Aslanhan - 03.05.2018
Ahlat'ta "Bilinçli Aile Duyarlı Gençlik" Konferansı
Ardından konuşan Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan, televizyon ve cep telefonu gibi teknolojik aletlerin bilinçsiz kullanımı nedeniyle ailelerin çocukları ile sağlıklı iletişim kuramamalarına dikkat çekti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sıtkı Aslanhan Haberleri | Sıtkı Aslanhan Kimdir - Haberler - Sıtkı Aslanhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sıtkı Aslanhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Ramazan Sohbetlerinin konuğu Aslanhan oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 04:52:28. #1.15#

title