Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal görüntüsüyle şaşırttı

Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal görüntüsüyle şaşırttı

Oyuncu Sinem Kobal eşi Kenan İmirzalıoğlu ve annesi ile bir akrabasının düğününe katıldı. Kobal annesi Nuray Kobal ile düğünden bir karesini paylaştı. Kobal'ın annesini görenler, "Ablası sandım" yorumlarını yaptı.

31.08.2019 10:50 | Son Güncelleme: 31.08.2019 11:07

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren güzel oyuncu Sinem Kobal, annesi Nuray Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu ile kuzeninin düğününe katıldı. Kobal'ın annesi ile çekildiği fotoğrafı ise sosyal medyada çok konuşuldu.

"GÜZELLİK GENETİKMİŞ"

Ekranlardan uzun süre uzak kalan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından paylaşımlarıyla hayranlarını fazla merakta bırakmıyor. Hemen hemen her anının takipçileriyle paylaşan Kobal, düğünde annesi ile çekildiği bir fotoğraf paylaştı. Kobal'ın annesi ile olan pozuna sosyal medya kullanıcılarından yorum gecikmedi. Annesi Nuray Kobal'ın güzelliğine ve gençliğine vurgu yapan Kobal'ın takipçileri, "Hangisi anne, ablası sandım, güzellik genetikmiş" mesajları yağdırdı.

NİKAH ŞAHİDİ OLDULAR

Sinem Kobal ve kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile kuzeninin nikah şahidi oldu.

Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal görüntüsüyle şaşırttı
Haber Yorumları (35)
ZEHRA: Selena diziside oynayan sinem kobal
UG: sen halen niye Kenani baba yapamadin seninle evlenenler anne oldu bile neyi beklersin Sinem Kobal Yas dedigin nerdir gecip gidiyor.
ONUR: ben bu kadını ankara balada gördüm kenan ın köyü olan üçem köyünde orda tandırda ekmek yapıyordu gayette annesi gibi duruyordu abartmayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title