Simone Kaslowski Haberleri

Simone Kaslowski haber, Simone Kaslowski son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Simone Kaslowski - 30.04.2021
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kaslowski'den 1 Mayıs mesajı Açıklaması
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "İnsan odaklı yaklaşımın ve dijital dönüşümün öneminin öne çıktığı salgın koşullarında, çalışma yaşamı politikalarının devlet, çalışan ve işverenler arasında sosyal diyalog içerisinde ele...
Simone Kaslowski - 27.04.2021
TÜRKONFED 23. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Salgın bir yandan tedarik zincirlerinin yapısını bozarken, AB merkezli tedarik zincirleri bağlamında da yeni fırsatlar doğuruyor.
Simone Kaslowski - 22.04.2021
TÜSİAD B20 Uluslararası Danışma Kurulu toplantısına katıldı
Kurul'da, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ve TÜSİAD üyesi, Kale Grubu Başkanı ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay da yer alıyor.
Simone Kaslowski - 30.03.2021
Simone Kaslowski yeniden TÜSİAD Başkanı seçildi
Türk Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (TÜSİAD) Genel Kurul toplantısında TÜSİAD Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı, Denetleme Kurulu ve Haysiyet Divanı üyeleri seçildi.
Simone Kaslowski - 30.03.2021
TÜSİAD Olağan Genel Kurul Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Dünya ekonomisinde, geçmişe göre çok farklı dinamiklerin harekete geçtiğini görebiliyoruz.
Simone Kaslowski - 12.03.2021
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kaslowski, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı "Ekonomi Reformlarını" değerlendirdi Açıklaması
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Açıklanan ekonomi reform paketinde, fiyat istikrarının sağlanması, yatırım ikliminin iyileştirilmesi, istihdamın desteklenmesi, özellikle bütçenin disipline edilmesi ve harcamaların kontrol...
Simone Kaslowski - 09.03.2021
"Aşının Eşitsiz Dağılımının Ekonomik Maliyeti" konferansı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, aşı geliştirmek için harcanan çabanın, aşının dağıtımı için de gösterilmesinin büyük önem taşıdığını belirterek, "İçinde bulunduğumuz küresel krizin çözümü;
Simone Kaslowski - 07.03.2021
TÜSİAD'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü açıklaması
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Kadına yönelik erkek şiddeti ve kadın cinayetleri vicdanımızı yaralamaya devam ediyor.
Simone Kaslowski - 04.03.2021
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 10 yaşında
"Çünkü inanıyoruz, Bu Gençlikte İŞ Var!" Açıklamada görüşlerine yer verilen TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, şunları kaydetti: "Göz bebeği projemiz Bu Gençlikte İŞ Var!'ın bu sene 10.
Simone Kaslowski - 05.02.2021
İzmir Büyükşehir Belediyesi ile TÜSİAD ortaklığında kurulan "Girişimcilik Merkezi İzmir" açıldı
Projenin büyük yarar sağlayacağına inandığını ifade eden Soyer, şöyle dedi: "Burası dünyayı daha iyi yönde değiştirmek için fikirleri olan ve bu fikirleri yaşama geçiremeyen gençlerimiz için açılmış bir meydandır. Sadece bir bina açmıyoruz, gençlerimizin yenilikçi düşüncelerinin ete kemiğe bürünmesinin önündeki engellerden birini daha ortadan kaldırıyoruz. Bu merkezde temel vizyonumuz İzmir'in ihtiyaçlarını dikkate alarak her yıl farklı tematik alanlarda girişim programı belirlemek ve şehrimizin girişimcilik ekosistemine başarılı iş fikirleri kazandırmak." "Örnek oluşturacağına inanıyoruz" TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski de Türkiye'nin, girişimcilik ekosisteminin gelişmesine yönelik stratejileri kararlı şekilde uygulaması halinde pandemi sonrası dönemde bu alanda yükselişe geçeceğine inandığını söyledi.
Simone Kaslowski - 13.01.2021
Son dakika haberleri... TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri'nde "Rekabet Öncesi İş birliği" ele alındı
Son dakika haberi: Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Küresel ölçekte örnekleri giderek artan rekabet öncesi iş birliği modeli ülkemizde maalesef henüz gelişme aşamasında.
Simone Kaslowski - 08.01.2021
TÜSİAD Başkanı Kaslowski: "Ekonomimizin tüm aktörleri sabırla enflasyonla mücadeleye inanmalı"
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, ekonominin tüm aktörlerinin sabırla enflasyonla mücadeleye inanması ve kararlı şekilde devam etmesi gerektiğini belirterek, "Gün sonunda fiyat istikrarına eriştiğimizde finansal istikrarı da sağlayarak...
Simone Kaslowski - 08.12.2020
TÜSİAD'dan "Türkiye Yazılım Sektörüne Bakış" webinarı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Yazılım çözümleri sunan veya yazılımı iş modelinin merkezine koyan Türk teknoloji şirketleri, yakın zamanda önemli başarı hikayeleri çıkarmayı başardı.
Simone Kaslowski - 03.12.2020
TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Pandemi öncesinde iktisadi büyüme yaklaşımlarının radikal olarak değişim gösterdiği bir arka plan varken ve yeni, adil ve sürdürülebilir bir küresel denge arayışı hızla sürerken, yeni bir...
Simone Kaslowski - 02.12.2020
TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu toplantısı yarın
TÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, yarın gerçekleştirilecek TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu toplantısında, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Tuncay Özilhan ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski konuşma yapacak.
Simone Kaslowski - 01.12.2020
Yazılım sektörünün bugünü ve yarını TÜSİAD webinarında tartışılacak
Yarattığı yüksek katma değer, ihracat ve istihdam potansiyeli ile stratejik önemi her geçen gün artan yazılım ekosisteminin Türkiye'deki durumunun değerlendirileceği ve geleceğe dönük öngörülerinin ele alınacağı webinarın açılış konuşmalarını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ile TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Dijital Türkiye Yuvarlak Masası Başkanı Serkan Sevim yapacak.
Simone Kaslowski - 27.11.2020
Bakan Elvan ve Gül, TÜSİAD yönetimiyle bir araya geldi
Toplantıya, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Naci Ağbal, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, başkan yardımcıları Bahadır Balkır ve Murat Özyeğin ile TÜSİAD yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Simone Kaslowski - 24.11.2020
TÜSİAD Başkanı Kaslowski: "Enflasyonla mücadelede Merkez Bankası'nın adımı olumlu bir gelişme"
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, Kovid-19 salgını sürecinde tüm dünya gibi Türkiye ekonomisinin de zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, "Başlangıç olarak enflasyonla mücadelede Merkez Bankası'nın gereken adımı atmış olması olumlu...
Simone Kaslowski - 23.11.2020
TÜSİAD Başkanı Kaslowski: "Teknolojik altyapısını güçlendiren şirketler değişime uyum sağlayabildi"
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, Kovid-19 salgınının iş dünyasına etkilerine ilişkin olarak, "Sektörleri ve ölçekleri farklı olsa da dijital dönüşümü benimseyen, teknolojik altyapısını ve donanımını güçlendirmiş şirketler değişime daha hızla uyum sağlayabildi.
Simone Kaslowski - 17.11.2020
29. Kalite Kongresi
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, son günlerde ekonomik istikrar, demokrasi ve hukuk devleti konusunda altı çizilen güçlü mesajların, kararlı politikalar eşliğinde güven ve öngörülebilirliği artırması Türkiye için büyük önem...
Simone Kaslowski - 17.11.2020
Sürdürülebilir sektörler masaya yatırılacak
Etkinlik, federasyonun internet adresi üzerinden takip edilebilecek. Dünya Gazetesi Genel Yayın Müdürü Hakan Güldağ'ın moderatörlüğünde düzenlenecek olan kongre, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ve SEDEFED Yönetim Kurulu Başkanı Ali Avcı'nın açılış konuşmalarıyla başlayacak.
Simone Kaslowski - 17.11.2020
TÜSİAD'ın online toplantısında Kovid'in iş dünyasına etkileri tartışılacak
"Kovid-19 Döneminde Dijital Altyapı Yatırımları ve Uzaktan Çalışma Tecrübeleri" başlıklı webinarın açılış konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski yapacak.
Simone Kaslowski - 13.11.2020
"Covid-19 Salgınının Kadın Çalışanlar Açısından Etkileri" araştırması
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) Türkiye iş birliğinde hazırlanan "Covid-19 Salgınının Kadın Çalışanlar Açısından Etkileri" araştırmasının bulguları paylaşıldı. TÜSİAD açıklamasına göre, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emel Memiş tarafından yürütülen ve işletmeler nezdinde yapılan ankete dayanarak hazırlanan araştırma, Kovid-19 salgınının özel sektör üzerindeki olası etkilerini toplumsal cinsiyet bakış açısından anlamayı ve kriz dönemlerinde özel sektörde toplumsal cinsiyet eşitliğini gözetecek politikalar geliştirilmesine katkıda bulunmayı hedefliyor. Açıklamada görüşlerine yer verilen TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, krizlerde, salgınlarda, doğal afetlerde kadınların ve erkeklerin farklı şekilde etkilendiğini belirterek, "Araştırmalar bu tür kriz anlarında ve sonrasında kadınların erkeklerden daha olumsuz etkilendiklerini ortaya koyuyor.
Simone Kaslowski - 11.11.2020
29. Kalite Kongresi, 17-18 Kasım'da çevrim içi düzenlenecek
Kongrenin açılış konuşmalarını KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Görgün Özdemir ve Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski tarafından yapılacak.
Simone Kaslowski - 27.10.2020
TÜSİAD SD2 Sanayi-Teknoloji Entegrasyon Programı etkinliği
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Küresel ve bölgesel tedarik zincirlerine daha sofistike ve katma değerli ürünlerle entegre olmamız bundan sonraki dış ticaret hacmimizi belirleyecek.
Simone Kaslowski - 23.10.2020
Son dakika! "Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" webinarı
Son dakika haberi: Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, Avrupa Birliği'nin salgın sonrası dönem için ticari ilişkilerini çeşitlendirmeyi ve kendisiyle benzer düşünen ülkeler ile ittifaklar oluşturmayı planladığını belirterek, "Bu dönemde hem rekabet...
Simone Kaslowski - 16.10.2020
İstanbul Valisi Yerlikaya, TÜSİAD heyetini kabul etti
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Simone Kaslowski - 01.10.2020
AB Türkiye Delegasyon Başkanı Büyükelçi Meyer-Landrut, TÜSİAD'ı ziyaret etti
TÜSİAD'ın Tepebaşı'ndaki binasında gerçekleştirilen ziyarette, Meyer-Landrut, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Simone Kaslowski - 24.09.2020
TÜSİAD'dan "Salgın Döneminde Dünya Ekonomisi ve Türkiye'nin Makroekonomik Dengeleri" toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Merkez Bankamızın son dönemde attığı adımlar, bilhassa bugün atılan son adım olumlu olmakla beraber umarız piyasa güvenini tam olarak sağlamak için istikrarlı bir şekilde bu yönde atılacak adımlar...
Simone Kaslowski - 21.09.2020
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Birpınar: "Çevre konusunda ülkeler fonlarla cezalandırılmamalı"
"Paris Anlaşması'nı stratejik öncelik olarak benimsiyoruz" Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski de iklim değişikliğinin, harekete geçmek için uygun an beklenilecek bir sorun olmadığına işaret ederek, birçok sektör açısından iklim değişikliğine bağlı risklerin azaltımı ve değişen iklim şartlarına uyumun öncelikli değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.
Simone Kaslowski - 21.09.2020
TÜSİAD'ın düzenleyeceği toplantıda salgın döneminde ekonomi ele alınacak
Etkinliğin açılış konuşmaları TÜSİAD Ekonomi ve Finans Yuvarlak Masa Başkanı Barış Oran ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski tarafından yapılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Simone Kaslowski Haberleri | Simone Kaslowski Kimdir - Haberler - Simone Kaslowski haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Simone Kaslowski kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kaslowski'den 1 Mayıs mesajı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 12:23:33. #1.14#

title