Simge Sağın, Selin Ciğerci'den para istedi! Ünlü şarkıcı, aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Simge Sağın, Selin Ciğerci'den para istedi! Ünlü şarkıcı, aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, YouTube'da 'Bize Kaldı' programına konuk oldu. Simge Sağın, programda şaka olsun diye sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'yi arayıp 150 bin lira istedi. Bu isteği geri çevirmeyen Selin Ciğerci, "Hemen bankacımı arayıp hallediyorum" dedi. Ünlü şarkıcı, aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı.

Şarkıcı Simge Sağın, YouTube'da yayın yapan 'Bize Kaldı' kanalında şaka amaçlı yakın arkadaşı ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'den para istedi. Simge'nin talebini geri çevirmeyen Selin Ciğerci, cevabıyla izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

"HAY HAY, YARIN SABAH HALLEDİYORUM"

Simge Sağın, şaka olsun diye Selin Ciğerci'yi arayarak borç para istedi. "Pandemiden dolayı sıkıntılı durumdayım, 150 bin TL'ye ihtiyacım var" diyen Simge'ye, Ciğerci'nin yanıtı "Hay hay, yarın sabah bankacımı arayıp hemen hallediyorum. Ne zaman pandemi biter bana parsel parsel ödersin. Kimseye de söyleme, kimse de bilmesin" oldu.

Simge Sağın, Selin Ciğerci'den para istedi! Aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı

Simge Sağın, Selin Ciğerci'den para istedi! Aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı

Simge Sağın, Selin Ciğerci'den para istedi! Aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Selin Ciğerci, Simge Sağın, Medya, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (32)
EBRU:İNSANLAR YİYECEK EKMEK BULAMAZKEN. 150 BİNLER HAVADA UÇUŞUYOR. DEMEKKİ PARA BUNLARA AKTIĞINA GÖRE ÇOK KENDİNİ BİLMEZ PARA SAHİBİ ŞAHIS VAR Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
ömer turan:150 bin nedirki 3 motor aç kapa. Cevap Yaz 2 3 Yayından Kaldır
Sedat:Millet olarak sizi tebrik ediyoruz ama kimsiniz siz? Cevap Yaz 2 3 Yayından Kaldır
Tüm 32 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title